Ilgą laiką svajojo sodinti jazminą į sodą, o čia mano kaimynas tik pasodino seną krūmą ir pardavė man gabalėlį. Papasakokite mums, prašau, daugiau apie jazmino Virginal veislę (pasirodo, kad tai vadinama). Kur tai geriau auginti, kad krūmas gausiai žydi?

jazminų krūmasDažnai sakoma, kad klasika visada madinga. Tą patį galima pasakyti ir apie sodo jazminų Virdzhinal tipas: auginami XX amžiaus pradžioje Prancūzijos veisėjų, ir jis yra iki šiol viena iš naudojamų kraštovaizdžio, miestų parkuose ir privačios žemės populiariausių augalų. Kas yra toks ypatingas yra šios kultūros, ji vis dar labai vertinamas profesionalų ir mėgėjų sodo darai?

Rūšiavimo savybės

Sodas jazminų Virdzhinal suaugus yra padoraus dydžio krūmas aukščio ir 3 m, purus karūną kurio skersmuo beveik prilygsta “augimą.” Daugelis krūmas išaugo dėl jo efektingas žydėjimo, bet ir be jo žiedyno yra įspūdingas dekoratyvinis išvaizdą: pavasarį ir vasarą, tankus vainikas padengtas ovalo formos lapų tamsiai žalios spalvos, o su rudenį pradžios, jie pakeičiami geltonos spalvos.

Virginalas sparčiai auga: metinis padidėjimas 25 cm, tinkamai prižiūrimas ir dar daugiau.

jazminų gėlėsNuo vidurio iki vasaros pabaigos didelė ir laisva šepečiai žieduoja tarp žalumynų. Kiekviename yra iki 9 didelių, sniegvalo ir frotē gėlių. Jie išskiria subtilų aromatą, kuriame stebėtinai derinami vanilės saldumas ir apelsinų šviežumas.

Veislės savybės yra gera žiemos patvarumas. Be to, jei žiemos metu ūgliai yra itin šalti ir be sniego, jie kentės, o tai neturės įtakos krūmo išvaizdai, nes tai greitai atstatoma.

Augimo ypatumaijazminas virgininis

Kad išsaugotumėte gausų žydėjimą, jazminui reikia rasti labiausiai švelnią ir šiltą vietą svetainėje, prie kurios juodraščiai nepasiekia. Tamsintuose kampuose krūmas taip pat įpratęs ir netgi augs, bet nepatinka didelių kvapiųjų gėlių.

Related  Grunto danga rožės, žydi visą vasarą

Apskritai “Virginal” priežiūra yra tokia pati kaip kitų japonų rūšių, būtent:

  1. Reguliarus laistymas.
  2. Pavasarinė tręšimas mineraliniais kompleksais.
  3. Genėjimas po žydėjimo skatina naujų žiedpumpurių formavimąsi kitam sezonui.

Norint išlaikyti tvarkingą krūmo išvaizdą, bus galima reguliariai atjauninti šukuoseną: kas 4 metų amžiaus šakos rekomenduojama visiškai nupjauti. Tokiu būdu taip pat galima išvengti vainiko sustorėjimo, kuris neigiamai veikia žydėjimą (pumpurai taps mažesni, jie bus susmulkinti).

Vaizdas apie javų sodo auginimo subtilybes