Pasakyk man, kaip paruošti ir taikyti trąšas iš žolės su vandeniu į cilindrą? Aš girdėjau, kad toks maitinimas yra labai naudingas sodo augalams.

žolė barelyjeSkystos piktžolių trąšos tampa tikra sodininkių lazdelės pagalba. Jie nereikalauja jokios finansines investicijas, nes šioje srityje visada pakanka žolės ir naudingų savybių tokių tvarsliava jau seniai žinoma. Žalioji masė klajojo po saulės poveikio, o rezultatas yra natūralus organinių trąšų iš žolės su vandens barelį, kad greitai sugeria augalai ir prisotina azoto.

Žolelių trąšų paruošimas

paruošta naudoti infuzija

Trąšos iš žolės geriausiai paruoštos didelėje barelyje (200 litrų), ypač jei plantacijų plotas yra gana didelis. Tačiau kelias kibiras yra pakankamai maitinti keletą pomidorų lovų.

Plastikinėje talpoje rekomenduojama infuzija. Jei tai neįmanoma, geležies statinę galima padengti storu plėvele.

Parengti skystų trąšų tinka bet augalinių liekanų: nupjautos lankos ant vejos, piktžolių į lovos ar švarių Žaliųjų piktžoles. Iš pradžių jie turi būti šiek tiek susmulkinti (greitai suskaidyti) ir įdėti į indą. Jei “žaliavų” pakanka, užpildykite barelį visiškai arba pusę. Tada supilkite vandenį, kad jis yra visiškai padengtas žole ir šiek tiek aukščiau. Būtinai padengti ir palikite saulėtoje fermentacijos vietoje.

Trąšų paruošimo laikas priklauso nuo sudedamųjų dalių kiekio, o taip pat ir nuo orų. Kuo daugiau žolių ir mažiau saulės, tuo ilgiau jis suskaidys. Vidutiniškai infuzija trunka maždaug per savaitę, karšto vasaros laikotarpiu dar mažesnė.

Siekiant pagreitinti fermentacijos procesą, rekomenduojama pridėti šiek tiek azoto trąšų: ne daugiau kaip 3 litrai tualeto atliekų arba 1 valgomasis šaukštas. l karbamidas (ant didelės talpos 200 litrų talpos).

Užbaigtas trąšos išskirs charakteringą kvapą dėl daug burbuliukų (anglies dioksidas) paviršiaus pasirodys ir pati skystis taps srutų spalva. Pageidautina, kai jis naudojamas palikti keletą kibirų infuzija į statinės dugno kaip kitą partiją trąšų raugo.

Trąšų naudojimas iš žolės

drėkinimas

Fermentacijos metu gaunama infuzija turi didelę koncentraciją, todėl ją reikia praskiesti vandeniu santykiu 1: 1. Darbinis sprendimas gali būti naudojamas:

  • rudenį laistyti sodą, siekiant parengti dirvą kitam sezonui;
  • aukščiausios sodo augalų derliaus auginimo sezono metu, kai jiems reikia azoto.

Sodas medžius ir krūmus rekomenduojama tręšti skystomis žolių trąšomis tik vėlyvą rudenį, nes vasarą jiems nereikia azoto.

Skystų trąšų paruošimas iš žolės, video