Užsiima patalpų gėlių pardavimu. Draugas patarė vaistiniam preparatui “Aquarin” iš gėlių serijos. Ką tu gali pasakyti apie trąšas Aquarin “Flower”? Ar galiu jį taikyti gėlėms, augančioms atvirame lauke?

Norint aktyviai vystytis, gėlių augalams reikia reguliariai papildyti maistą. Iki šiol gėlių rinka suteikia didžiulį įvairių vaistų, specialiai skirtų tam tikroms augalų rūšims, ir visuotinių veiksmų pasirinkimą.

akvariumas kibiras

Vienas iš tokių preparatų yra “Aquarin”, sudėtinė vandenyje tirpių trąšų, naudojamų visų augalų rūšių auginimui. Priklausomai nuo šios trąšos sudėties ir paskirties yra gaminamos skirtingomis formomis, o dekoratyvinių augalų dengimui – naudojamas “Aquarine” “Gėlė”.

Preparato charakteristikos

akvariumas pakuotėje

Ką tu gali pasakyti apie trąšas Aquarin “Flower”? Pirmiausia, jo sudėtyje yra naudingų chelatinių medžiagų, dėl kurių preparatas greitai ir visiškai ištirps vandenyje.

“Gėlių” akvariumo sudėtyje yra tokių mikroelementų kaip:

 • azotas;
 • kalis;
 • fosforas;
 • magnis;
 • geležis;
 • varis;
 • cinkas;
 • manganas.

Šis vaistas yra naudojamas visų rūšių gėlių, įskaitant keramikos, dekoratyvinių ir sodų, šaknų ir lapių padažu. Reguliarus trąšų naudojimas suteikia gėlėms greito vystymosi visą reikalingų maistinių medžiagų rinkinį, taip pat teigiamai veikia jų žydėjimą. Žiedynai yra tvirtesni ir stipresni, o gėlių spalva tampa sočiųjų.

Kaip naudoti vaistą tręšti gėles?

Buisk akvariumas

Akvariumo gėlė naudojama vandeniniam tirpalui paruošti. Jie maitina augalus po šaknis arba purškia lapuočių dalį.

Pageidautina, kad vanduo būtų skirtas lietaus ir pastovaus vandens tirpalui. Jame neturėtų būti šarmų ir druskos, tokiu atveju paruošto tirpalo veiksmingumas gali sumažėti.

Priklausomai nuo gėlių augalų rūšies, naudojama tokia apdorojimo schema:

 1. Žydintys ir dekoratyviniai augalai, augantys patalpose. Pavasario-rudens laikotarpiu tręšimas atliekamas vieną kartą per 10 dienų, žiemą pakanka kartą per mėnesį. Tirpalui 10 g vaisto skiedžiamas vandens kibiru.
 2. Balkono pasėliai. Jis taikomas ne daugiau kaip tris kartus per mėnesį, tirpalas turi panašią koncentraciją.
 3. Metiniai sodo augalai. Laistoma tirpalu (20 g vienam kibiras vandens) kas 10 dienų.
 4. Sodo daugiamečiai augalai, įskaitant rožes. Pirmasis purškimas (arba laistymas) atliekamas ankstyvą pavasarį, vėliau pasėlius apdoroja kartą per dvi savaites. Tirpale naudojamas 15 gramų 10 litrų vandens.
 5. Bulbiniai augalai. Pirmasis gydymas atliekamas šunų augimo metu, vėliau ne dažniau kaip kartą per 10 dienų. Tirpalas yra paruoštas iš 15 g preparato ir vandens kibiras. Praėjus dviem savaitėms po žydėjimo svogūnėlių maitinasi paskutiniu metu mažiau koncentruotu tirpalu (10 g 10 litrų vandens).

Augalų priežiūra Vandenynas “Gėlė” turėtų būti iš ryto, jei yra debesuota oras, bet be kritulių.

Vandenyje tirpių trąšų ir granulių savybės ir skirtumai – vaizdo įrašai

Related  Mes susipažįstame su akacijomis primenčiais krūmais