Dažnai naudoju kaip garderobą gėlių įpylimas iš bananų odos. Dachos kaimynas patarė jiems sodinti. Pasakyk man, kaip taikyti bananų žievelę agurkams ir pomidorams trinti?

pomidorai ir bananaiBananų žievelę galima naudoti agurkams ir pomidorams trinti vienu iš šių būdų:

  • pasodinti šviežios formos;
  • naudoti kaip mulčias;
  • paruošti infuziją šakniavaislėms;
  • padaryti “bananų” komposto atliekas.

Taikant bananų žievę sodinukų sodinukuose

Švelnias bananų odas rekomenduojama įdėti į vazonų dugną, kai mėsa pomidorų sodinukai. Iš anksto jie turi būti supjaustyti. Suaugusioms sodinukams, pomidorui, pasodinti ant lovos, taip pat agurkams, bus naudinga kruopščiai ištraukti odą prie augalų šaknų sistemos.

Per 2 savaites bananų atliekos dirvožemyje bus išskaidytos, o jų išnykimo produktai papildys maistą maistinėmis medžiagomis ir pagerins jo vandens ir oro pralaidumą.

Rekomenduojama, kad bananų žievelės padengtų dirvožemio sluoksniu, kad jis netaptų liejomis, kai jis liečiasi su oru.

Mulčiavimo aikštelės

Džiovintos susmulkintos egzotinių vaisių odos yra puikus mulčiavimo agentas. Žinoma, kad ji beveik neįmanoma, tačiau rinkti medžiagą dėl mažo šiltnamio sezono yra gana pajėgi masinės Ogorodny augančių pomidorų ir agurkų.

“Bananų” infuzija šakniavaisčiams

Veiksmingiausias yra bananų žievės infuzijos naudojimas auginant agurkus ir pomidorus šiltnamiuose. Tačiau augalams, esantiems atvirame lauke su dėkingumu, reaguoja į laistymą maistiniu tirpalu, ypač šviežiai pasodintiems jauniesiems sodinukams.

Pomidorų ir agurkų laistymo infuziją galima paruošti naudojant:

  1. Šviežia žievelė. Trys nuluptos bananų odos įdedamos į 3 l buteliuką ir įpilama vandens kambario temperatūroje. Tegul jį užvirkite 3 dienas. Įlašinkite infuziją vandeniu santykiu 1: 1 ir įlašinkite augalus po šaknis.
  2. Džiovintos bananų odos. Į 1 litrą vandens įdėkite 4 žievelės, įtvirtinkite porą dienų, praskieskite.

Nulupkite bananą prieš naudojimą. Jis kaupia įvairius cheminius preparatus, kurie auginimo metu ir bananus apdoroja, kad padidintų tinkamumo laiką.

Kompostas, pagamintas iš bananų žievelės

kompostas

Kompostavimo krūviams sumaišius, paprastai naudojamos bananų odos kartu su kitomis virtuvės atliekomis. Jei pageidaujama (jei staiga susikaupia daugelis žievelių), “bananų” kompostą galima įdėti be kitų atliekų:

  • į plastikinę talpyklą supilkite į paprastą žemę nuo sodo ir žievelės;
  • paruoškite ruošinį su Baikalas, kad paspartintumėte brendimą ir sumaišytumėte.

Related  Kaip išlyginti difenbachiją?

Po 4 savaičių masė dar kartą apvaisinama vaistu ir gerai nusimeta. Dar kitam sezonui bus paruoštas maistinių medžiagų kompostas.

Bananų žievelės pomidorų naudojimas – video