Aš girdėjau daug apie “Fertika” naudojimą bulvių auginimui, kad padidintų derlių. Pasakyk man, kas yra bulvių trąšų “Fertil” naudojimo instrukcija? Kada tai geriau padaryti vaistą?

“Fertika” yra sudėtinga mineralinė trąša, pateikiama įvairiais variantais, priklausomai nuo augalų rūšių, kurioms jis taikomas. Auginant bulves, naudojama speciali trąša “Bulvėms”. Tai miltelių pavidalo preparatas su mažomis granulėmis, kuris greitai ir visiškai ištirpsta vandenyje.

Preparato charakteristikos

trąšos

Trąšose “Fertik” “Bulvėms” yra visos naudingos medžiagos, reikalingos gausiai šakniavaisių derliui gauti:

 • azotas;
 • fosforas;
 • kalis;
 • magnis;
 • siera

Trąšos visiškai neturi chloro ir nekenksmingas augalams ir žmonėms.

Naudingos trąšų savybės

milteliai

Pasirengimo rezultatas:

 • bulvės aktyviai auga ir greičiau nokinamos;
 • padidėjęs atsparumas įvairioms ligoms;
 • yra daugiau gumbų klojimas, dėl kurio padidėja derlius;
 • šakniavaisiai laikomi ilgiau ir neprarandant skonio.

Kaip vartojamas narkotikas?

Trąšų trąšas “Bulvėms” turi paprastą naudojimo instrukciją. Priklausomai nuo vaisto vartojimo laikotarpio, jis yra pagamintas taip:

 1. Ruošiant dirvą. Prieš sodinant bulves ankstyvą pavasarį į dirvožemį vietoje, kad trąšų norma 80 g už 1 kvadratą. m ir kasti, pašalinant piktžolių šaknis.preplant trąšos
 2. Bulvių sodinimo metu. Paruoštuose uolienose, pagamintose maždaug 40 cm atstumu vienas nuo kito, 70 cm atstumu tarp ruožų, trąšų supilkite nedideliu kiekiu (ne daugiau kaip 20 g vienai šulinėlėi). Sraigės atsargiai pasukite žemę į skylę, maišydami ją su trąšomis, tada išdėkite stiebagumbius. Tai daroma taip, kad bulvės tiesiogiai nesiliestų su granulėmis.bulvių sodinimas
 3. Per bulvių augimą. Kilimo metu bulves galima maitinti Fertikos, naudojant 1 kvadratą. m. 30 g vaisto. Vaisius paskleiskite aplink krūmus ir švelniai sumaišykite su žeme. Atlikti kalnus turėtų būti du kartus, pirmą kartą – kai sodinimas auga iki 10 cm aukščio, o antrasis – prieš gretas uždaryti.bulvių grūstuvė

Ypatinga preparato savybė – granulių įtraukimas į drėgną dirvą. Sausame ore gali prireikti papildomo laistymo, kad ištirpintumėte vaistą.

Related  Švelnus "Sargent" viburnum grožis: populiarios veislės veislės

Patyrę sodininkystės specialistai teigia, kad geriausias rezultatas yra Fertilia bulvių tręšimas, prieš sodinant gumbus arba tiesiai į sodinimo laikotarpį, nes toks panaudojimas užtikrina būtiną maistinių medžiagų pusiausvyrą.

Trąšos bulvėms – video