Žydintys krūmai yra mano liga. Dachoje beveik nėra laisvos vietos, netgi per sodą turėdavo paimti juostą savo augintiniams. Aš to dar nesukėliau, planuoju čia augti hydrangeas. Šiais metais neturėjau laiko nusipirkti sodinukų, turėjau atidėti iki kito sezono. Pasakyk man, kada geriau sodinti hortenziją ir ar ji tinka šviesiai pilkai? Laisva vieta yra vos aukšti seni medžiai, saulė eina ten, bet tik ryte.

Hortenzijos sodinimashortenzija nėra lengva stovėti priešais kerintis grožis. Lush krūmai su dideliais žiedynai diversifikuotą spalvos papuošti sodą iki rudens. Dažniausiai auginami lapuočių augalų rūšių, tačiau yra visžalių rūšių, kad net žiemą bus Dėmėtasis ryškių lapus dėl sniego sangrūdas fone.

Žydintis krūmas turi apčiuopiamą charakterį ir, tinkamai pasodinus, rūpintis, kad jis bus minimalus. Kaip tai gali būti padaryta ir kada auginti hortenziją, kad ji būtų malonu su savo žydėjimo?

Sodinimo laikas

Dauguma hydrangeų yra pasodinti dirvožemyje pavasarį, gegužės pradžioje. Tarp floristų yra nuomonė, kad pavasario sodinimas leidžia jums gauti stipresnę ir sveikesnę krūmą. Per vasarą jis auga ir auga, filialai tampa lignified ir lengvai perkelti žiemą.

Tačiau, jei sodinukai yra sveiki ir gerai išvystyta šaknų sistema, jie gali būti pasodinti rudenį. Bet tai turėtų būti padaryta ne vėliau kaip rugsėjo mėn., Kitaip krūmai neturės laiko atsigulti prieš stabilių šalčių atsiradimą.

Sodinti geriau pasirinkti jaunesni kaip 3 metų sodinukai. Kuo jaunesnė hortenzija įsišaknijusi labai nenoriai ir dažniau serga.

Kur augalai?hortenzija

Hortense yra vienas iš tų augalų, kurie auga net geriau šviesos atspalvį, nei esant ryškiai saulei. Šalia namo ar lauko pastatų esančios rytinės arba vakarinės pusės yra optimaliausias krūmų sodinimo variantas. Ten jis nekenks nuo saulės spindulių ir debesies.

Related  Grunto danga rožės, žydi visą vasarą

Kokią žemę mėgsta kaip hortenziją?

Augalo dirvožemiui reikia vieno: jis turi būti rūgštus. Kai auga gėlė šarminiame ar neutraliame žemėse, ji pradeda kenkti nuo chlorozės ir blogai vystosi.

Atsižvelgiant į tai, griežtai draudžiama įdėti į peleną ar kalkę.

Jei dirvožemis vietoje yra silpnai rūgštus, prieš sodinimą galite pridėti vieną iš šių komponentų:

  • pjuvenos;
  • rudos durpės;
  • spygliuočių žemė.

Kaip sodinti?kaip sodinti hortenziją

Sodinant būtina atsižvelgti, kad hortenzija auga stipriai, todėl atstumas tarp jų turi būti daroma ne mažesnė nei 1 m. Dig skylę iki 50 cm gylio ir tokio pat skersmens. Šiame krašte, pridėti šiek tiek komposto ir smėlio ir supilkite jį atgal į skylę suformuota piliakalnio centre. Nustatykite jį sėjinukams šaknis skleisti ir pabarstykite ant žemės taip, kad šaknies kaklelio yra šiek tiek išsikišusi virš dirvos paviršiaus.

Vaizdo įrašas apie hortenzijos sodinimo pavasarį