Aš nusipirkau gražios tamsiosios astra sėklos pardavimui, man labai patiko jos apvalios žiedynai. Ant pakuotės buvo parašyta, kad tai pompon asteris. Pardavėjas vis tiek patikino, kad ji žydi iki šalčio. Pasakyk man, ar ši rūšis turi skirtingą spalvą?

pompon astersKai kurie augintojai mano, kad pom-aster yra gėlių rūšis, tačiau tai nėra visiškai toks. Tikslingiau vadinti tokį asterį augalų grupę, kuri pasižymi bendraisiais požymiais, ypač atsižvelgiant į išvaizdą. Kaip galima atpažinti pomponated astra tarp kitų šio žavingo sodo gėlių atstovų?

Bendrosios charakteristikos

Dauguma pomponnye asters yra vienmečiai, tačiau nepriklausomai nuo visų veislių, kurie yra šios grupės, gyvavimo ciklas, yra tokių požymių:

  • purusių kilpinių žiedynų forma apvalios pompos pusės (vadinasi, pavadinimas);
  • gana didelės gėlės iki 6 cm skersmens, o kai kurie egzemplioriai du kartus viršija;
  • kompaktiški krūmų dydžiai (ne daugiau kaip 60 cm);
  • tankus augalų piramidės vainikas su geromis šakomis;
  • gausus ir ilgai trunkantis žydėjimas (vienas krūmas gali susieti daugiau kaip 4 dešimtis pumpurų, o kai kurios veislės žydi iki vėlyvo rudens).

Be to, dėl tankios krūmo formos astrės yra atsparios oro sąlygoms ir nesulaužant vėjo gūsio. Gėlių priežiūros nepretenzingas ir ypatingas rūpestis nepateiks, tačiau visa vasara bus malonu įvairių spalvų kilpų.

Populiariausi tipai

Grupė pomponnyh asters yra gana daug. Visos veislės turi kompaktiškus dydžius ir labai gražius žiedus, kurių kiekvienas nustebinęs savo atspalvį. Tarp gražiausių ir mėgstamiausių pompinių astūrų rūšių yra šios veislės:

  1. Žieminiai vyšnios. Dažnai naudojama pjovimui į puokštes dėka didelių ir dvigubų gėlių su kilniu vyšniniu atspalviu, geltonos ir baltos spalvos gėlių centras.žiemos vyšnių asteris
  2. Puikus Ruckley. Šaltai atsparus šakojantis krūmas su gausiu žydėjimo. Žiedynas mėlynas su baltu centru.Astra puikus rakli
  3. Princesė. Viena iš didžiausių veislių – dvigubos žiedynų skersmuo gali siekti 13 cm. Vėluoja žydėti, pumpurų spalva priklauso nuo specifinio hibrido ir skiriasi nuo švelniai baltos iki violetinės spalvos.Astra princesė
  4. Hai-no-maru. Labai dekoratyvi įvairovė su miniatiūriniais dydžiais: krūmas auga ne aukščiau kaip 45 cm, o pačios gėlės yra gana mažos, iki 5 cm skersmens. Tačiau astrų spalva yra originali: geltona vidurinė virsta tamsiai raudona centru ir baigiasi sniego baltu kraštu.astra hai no maru

Vaizdo įrašas apie Pompon Astra Ksyusha auginimą