Ilgą laiką norėjau išbandyti Baikalo EM-1 savo sode. Draugas jį naudoja savo šiltnamyje, ir kiekvienais metais jis pasižymi pasėliu. Patariai, kaip tinkamai auginti trąšas “Baikalas EM-1”?

paruošimas Baikalas EM-1Baikal EM-1 reiškia sudėtingas trąšas ir jame yra daug įvairių bakterijų, skirtų dirvožemiui šerti. Šis vaistas rinkoje yra:

  • vandeninis koncentruotas tirpalas;
  • motininio tirpalo “miego” bakterijų, naudojamų koncentrato paruošimui.

Jei norite greitai apdoroti nedidelį plotą ar ribotą augalų skaičių, bus parengtas gatavas sprendimas. Masiniam naudojimui yra patogiau ir labiau prieinama iš finansinės pusės, kad panaudotų karamelinio želyno koncentratą.

Prieš vartojant vaistą (įskaitant vandens koncentratą), jis turi būti atskiestas vandeniu. Patarimai ir patarimai, kaip statyti trąšas “Baikal EM-1”, priklausomai nuo jo taikymo srities. Taigi, trąšos yra veiksmingos, kai:

  • mirkymas sėklų;
  • pakuočių, kuriose auginami sodinukai, perdirbimas;
  • lapų maitinimas jaunais sodinukais;
  • šakniastiebiai;
  • kompostavimas.

Kaip praskiesti gatavo vandens koncentrato?

vandeninis tirpalas

Koncentruotas Baikalo EM-1 tirpalas jau turi būtiną organizmų vystymosi aplinką, taigi prieš naudojimą pakanka praskiesti vandeniu santykiu 1: 1000:

  1. Sėklų apdorojimui. Įpilkite 1 ml vandens į litrą vandens ir pamerkite sėklos maždaug valandą.
  2. Pavasario / rudens dirvos paruošimas. Kibiras su vandeniu atskieskite 10 ml vaisto. Prieš pasodinimą arba po derliaus nuvilkite svetainę per savaitę.
  3. Suaugusių augalų šaknų ar lapių viršūne. Kibiras iš vandens ištirpinkite 10 ml tirpalo. Vanduo arba purškimas du kartus per mėnesį.

Sėjinukų lapų tręšimui 5 ml vandeninio tirpalo turi būti praskiedžiamas vandens kibirėlyje (1: 2000) ir apledėjusi daigais ne dažniau kaip vieną kartą per dvi savaites.
Koncentruotas darbo tirpalas iš Baikalo EM-1 santykiu 1: 100 naudojamas dirvožemio auginimui šiltnamyje, kai jis ruošiamas sodinti. 10 litrų vandens praskieskite 100 ml trąšų ir išpilkite dirvožemį. Tos pačios koncentracijos turėtų būti naudojamos dedant komposto krūvą, išpilant sluoksnius tirpalu.

Kaip praskiesti gimdos koncentratą?

gimdos koncentratas

Motininį tirpalą reikės atskiesti 2 kartus. Jame yra miegančių organizmų, kuriuos pirmiausia reikia suaktyvinti greitu angliavandenių kiekiu. Norėdami tai padaryti, supilkite virtą šaltą vandenį į 3 litrų butelį ir pridėkite 3 šaukštus medaus arba skysčio saldaus uogieno. Maišykite ir įeikite į gimdos koncentratą (visą buteliuką).

Įsitikinkite, kad dangtelis užpildytas vandeniu.

Uždenkite ruošinį šiltoje vietoje, dengdami dangčiu. Trečią dieną dangtį reikia atidaryti šiek tiek, kad dujos galėtų ištrūkti. Šis tirpalas bus paruoštas, kai jis bus malonus kvapas ir rūgštumas. Tolesnis praskiedimo tirpalas, pagrįstas motininiu tirpalu, yra panašus į vandeninį koncentratą.

Paruošimas darbo tirpalo iš Baikalo EM-1 – video