Neseniai lankiausi drauge. Buvau nustebintas, kaip jis auga braškių – vertikaliai stovinčiame vamzdyje. Aš taip pat norėjau pabandyti, ypač, nes savo dakoje aš nupjausiu didelių vamzdžių gabalus. Papasakok man, kaip gaminti didelių diametrų vamzdžių gulbenes?

Pagrindinis golfo lovų iš vamzdžių sukūrimo privalumas yra finansinių investicijų ar minimalių išlaidų trūkumas. Dažnai po remonto ar kitokio darbo lieka nepanaudotos medžiagos ar jų atliekos (šiuo atveju vamzdžių apipjaustymas). Iš didelių vamzdžių galite gaminti dviejų tipų gėlių lovos:

  • horizontalus;
  • vertikalus.

Horizontalios vamzdžių gėlių lovos

horizontali vamzdžių gėlių lovelė

Už horizontalios lovų didelio skersmens vamzdžio turi būti sumažinti iki pageidaujamo ilgio (ji bus ilgis lovų po įrenginį), iš abiejų pusių įdėti kištukai šiek tiek trauktis nuo krašto ir viduryje vamzdžio sumažinti iki pusę jo skersmenį arba šiek tiek daugiau. Svarbu prisiminti, kad skyles drenažui su augalų gėlių lova yra ne dingo iš stovinčio vandens. Flowerbed pasirengę įdėti į stovo paramos išlaikyti jį nuo riedėjimo svetainėje.

pakabinamos vamzdžių gėlių lovos

Jei ranka buvo tik vidinio skersmens vamzdžiai, iš jų pasirodė bauda pakabos lovai.

Vertikalios vamzdžių gėlių lovos

braškių vėlyvoje

Iš mažo vertikalaus gėlių lova iš labai didelės apimties vamzdžio dar lengviau: jeigu vamzdžio ilgis (koks jo aukštis) nėra labai didelis, gulbė jau yra paruošta. Liko tik įdėti juos į pasirinktą vietą, užpildyti maistinių medžiagų dirvožemį ir augalus auginti. Per ilgus vamzdžius galima pjauti į norimus ilgio fragmentus.

Jei trūksta vietos, ant stalviršių galite pastatyti vertikalias gėlių loveles, o tai lemia daugiapakopę gėlių lovelę, kuri augs daugeliu augalų ir minimaliai išnaudos erdvę.

Naudojant metalinį vamzdį, reikia atkreipti dėmesį į tai, kad pasodinti augalai jo neliesti, o galines kontaktines vietas pakeiskite mažomis lentomis. Tokia lova yra tamsioje vietoje, nes saulėje metalas turi šilumą.

vertikali gėlių lova su drėkinimo vamzdžiu

Norėdami sukurti daugiapakopę gėlių lovelį:

  1. Iškirpti vamzdį į tuos pačius gabalus.
  2. Iškirpti mažus skylės, kuriose bus pasodinti augalai, atsižvelgiant į tai, kad siauromis angomis jos turės mažai vietos vystymuisi, o pločio angos gali išsilieti iš dirvožemio.
  3. Iš abiejų pusių vamzdis uždarytas specialiais tinkamais dydžiais.
  4. Dideliame vamzdyje esančio mažo tūrio vamzdžio įdėkite į vandenį, o mažesnis vamzdis turėtų siekti 10 cm nuo viršaus ir uždaryti.
  5. Įdėkite vamzdį, išimkite vandens išleidimo angas ir užlenkite jo apatinę dalį lipnia juosta.
  6. Pirmiausia užpildykite gėlyną su nedideliu kiekiu išklotų (drenažo), tada maistinių medžiagų dirvožemio, laistymo jį, kaip jis yra užpildytas, siekiant išvengti tuštumų vamzdžio viduje.

Ši vertikalios gėlių lovos sukūrimo galimybė yra plačiai naudojama sodininkystei auginantiems braškes, o taip pat gėlių augintojams auginti augmenis, pvz., Petūnijus.

Daugiau apie tai, kaip padaryti vertikalią gėlių lovą (ar lovą), bus rodomas vaizdo įrašas