Girdėjote apie sodinukų auginimo būdą tualetiniame popieriuje. Labai neįprasta, bet draugai, kurie ją naudojo, buvo patenkinti. Pasakykite mums, kaip auginti sodinukus kino ir tualetinio popieriaus namuose, ir kokie šio metodo privalumai?

Fantastika sodininkystė yra tikrai neišsenkanti. Ką amatininkai nepateiks, kad gautų stiprius sveikus sodinukus. Vienas iš netradicinių būdų, kaip gauti sėklų iš sėklų, yra sodinukų auginimo būdas kino ir tualetinio popieriaus gamyboje. Jis taip pat vadinamas sausumos šaltiniu. Jo pavadinimas yra visiškai pateisinamas, nes sėklos sudygsta tik ant popieriaus be žemės.

Nemalonumo metodo naudojimo privalumai

sėklos filme

Norėdami gauti sodinukus, naudodamiesi bežemiu auginimo būdu, labai paprasta, o laikas nebus labai reikalingas. Pagrindiniai tokio auginimo privalumai:

  • sodinukams reikės labai mažai vietos;
  • tokių šernų šaknų sistema yra stipresnė už tą, kurią gauna sėklų daigumas žemėje;
  • sėklų daigumas taip pat yra didesnis;
  • Iš tokių sodinukų auginamos kultūros praeina savaitę;
  • sėklų daigumas su juodu stiebu yra beveik neįmanomas.

Auginimo sodinukų technologija

“Sėklų sėjimui” jums reikės:

  1. Polietileno maišeliai.
  2. Tualetinis popierius.
  3. Apkarpytas plastikinis butelis arba stiklas.
  4. Sėklos.

Paketai supjaustomi juostelėmis, juostų plotis turi būti maždaug lygus tualetinio popieriaus pločiui ir paskleisti juos ant grindų. Ant popieriaus išpilkite polietileną. Juostos ilgis yra savavališkas, pagrindinis dalykas yra tas, kad rulonas tinka indui.

juostos plėvelė

Švelniai išdžiovinkite tualetinį popierių su purškimo pistoleto vandeniu ir padėkite sėklos iš eilės po vienu kraštu (nuo viršaus iki 1 cm atstumo). Tarp sėklų palikite 3 cm atstumą. Padėkite nustatytas sėklas antrąja tualetinio popieriaus juosta. Taip pat šlapia. Virš kito iš pakuotės supjaustytų juostelių sluoksnio.

sėklos ant tualetinio popieriaus

Dėl patogumo, ant juostos galite rašyti, kokia sėkla yra pasodinta.

Sėklos juostelės susuktos į rutulį ne labai sandariai ir laikomos iškirptame plastikiniame butelyje arba dideliame stikle. Įpilkite šiek tiek vandens į indą.

su sėklomis

Rulonas turi būti nustatytas taip, kad viršutinis būtų su sėklomis.

Reikiamą kiekį vandens bus tekėti per sėklos tualetinio popieriaus ir dviejų sluoksnių plėvelės bus sukurti šiltnamio efektą ir, siekiant apsaugoti nuo sėklų džiovinimo. Kad negalėtumėte išdžiūti viršutinio tualetinio popieriaus krašto, viršutinį dangtelį galite uždengti kita stikline. Tačiau šiuo atveju reikės reguliariai aitruoti sodinukus, pakelti antrą stiklą.

popieriaus ūgliai

Po sėklų atėjo (tai trunka apie savaitę), mes turime suteikti jiems dar kelias savaites augti. Po 2 savaičių bus sėjami suaugę daigai su dviem tikrais lapais.

Norėdami tai padaryti, atsargiai surinkite ritinį, nuimkite viršutinį popieriaus sluoksnį (kas lieka iš jo) ir pasirinkite stipriausią daigą. Tai gerai, jei popierius yra blogai atskirtas – jūs galite persodinti jį, dėl jo nebus padaryta jokios žalos.

Moliūgai auginami atskirais puodeliais (ten jau reikia maistinių medžiagų dirvožemio). Tolesnė ūglių priežiūra yra tokia pati kaip ir reguliariai sodinukams. Jei pageidaujama, likusios neišsivysčiusios ūgliai vėl supakuojamos ir auga.

Vaizdo įrašas apie sodinukų auginimą be žemės