Prieš porą metų jie įdėdavo jashtu į sodą. Jaunuolis buvo įsigytas darželyje, kur mums per metus buvo pažadėta derlius, bet mes niekada nematėme uogų. Pasakyk man, kas gali būti priežastis? Kodėl Joshta neša vaisių?

Jošta negamina vaisių

Tarp sodininkų, vis labiau populiarėja atrankiniai hibridiniai augalai, kuriuos charakterizuoja patobulintos tėvystės augalų teigiamos savybės. Vienas iš garsiausių vaisių ir uogų hibridų yra lapai, tokie kaip agrastai, su vaisiais, pavyzdžiui, serbentais. Galingi krūmai, kurių vidutinis aukštis yra maždaug 2 m, visiškai neturi erškėčių, jie mažai auga šaknys ir turi stipreses ūgliai, be to, jie bus malonu su didelėmis juodomis uogomis saldaus ir rūgšto skonio. Dar vienas krūmo privalumas yra atsparumas daugeliui tėvų ligų ir šalčio. Tačiau kartais yoshta veda sodininkus į niekšybę: po sodinimo metus praeina, antroji, o uogos niekada nematomos. Su kuo jis gali būti prijungtas?

Priežastys, dėl kurių “Joshta” nesuteikia vaisių, gali būti auginimo rekomendacijų pažeidimas, būtent:

  • apdulkinimo nebuvimas;
  • drėgmės trūkumas;
  • maisto trūkumas.

Kaip padidinti vaisių augimą?joshta žydi

Apskritai, Jost – augalų iš dalies samoplodnye. Jos geltonos žiedų su šviesos saldus kvapas pritraukia vabzdžius, bet kartais to nepakanka. Jei krūmas žydi, bet ne kiaušidės ar mažos, patyrę sodininkai patariama sodinti į savo kaimynus patronuojančios kultūros – serbentų ir trečiam. Tai pagerins apdulkinimo kokybė, todėl produktyvumą.

Drėgmės trūkumasdrėkinimas

Viena iš gero kukurūzų ir vaisių auginimo sąlygų yra pakankamas drėgmės lygis dirvožemyje. Ypač svarbu vasarą reguliariai praleisti vandenį, kai yra aukšta oro temperatūra ir retai krituliai. Pagal suaugusių augalų jums reikia išpilti bent tris kibirtus vandens ir įsitikinti, kad žemė po krūmo ne išdžiūti. Jei taip atsitiks, yoshta ne tik augs blogai, bet ir duos vaisių.

Siekiant išvengti spartų garavimą vandens medžių kamienų turi būti zamulchirovat humusas, mulčias taip pat nesuteikia galimybę piktžolių ir krūmų suteikti maistinių medžiagų.

Problemos su valgymu yoshtykompostas

Hibridas turi stiprią temperamentą ir gali išgyventi beveik visur. Bet jei sodinimo tikslas yra ne tik gauti dekoratyvinį gyvatvorę, bet ir naudingas uogas, ji turi būti reguliariai maitinama.

Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas vietovių, kuriuose yra prastas dirvožemis, savininkams, todėl bus labai sunku pasiekti gerą vaisių derlių be maitinimosi.

Trąšų gamybai po krūmu reikia viso vegetatyvinio laikotarpio, būtent:

  • pavasaris – humusas, kompostas;
  • vasarą – fosfatų preparatai;
  • žiemai – kalio trąšos.

Related  Kaip padaryti miegas morkų ir svogūnų sode?

Laikydamiesi tinkamos yoshty priežiūros pagrindų, per ateinančius 20 metų galėsite valgyti didelius ir skanius uogus.

Vaizdo įrašo patarimai, kaip auginti yoshty