Pasakyk man, ką daryti su žydėjimu Kalančo? Aš girdėjau, kad krūmas turėtų būti visiškai nutrauktas, bet aš atsiprašau. Tačiau norime pamatyti ir kitų metų žydėjimą. Kaip teisingai atvykti?

KalanchoeKalanchoe, ypač jos žydinčios veislės, yra labai populiarus tarp floristų. Nereiklus sultingi su sodrus puokštės žiedynai diversifikuotą spalvos ir formos nereikalauja ypatingos priežiūros, taip pat yra labai gražus vaizdas. Toks augalas gali būti naudojamas kaip dovanos atostogoms arba papuošti jūsų namus. Tačiau, nepaisant jos Bezpretensjonalność augančios Kalankė yra vienas įspėjimas, kuris tiesiogiai priklauso nuo jo klestėjimo ateityje.

Po žydėjimo krūmas turi atsigulti ir įgyti stiprybės. Jei nenurodysi jo poilsio, jūs negalėsite laukti gėlių.

Taigi, ką reikėtų daryti, kai Kalanchoe žydi?

Mes siunčiame augalą poilsiuigenėjimas

Visų pirma, kai paskutiniai pumpuriai išsišakoja ant skruzdžių, jie turėtų būti nukirpti. Be to, būtina visiškai supjaustyti ir šakelės, paliekant penechki aukštis ne daugiau kaip 3 cm. Toks radikalus genėjimas padeda atjauninti krūmą ir stimuliuoja naujų ūglių su žiedpumpurių formavimąsi.

Apkarpyti viršūnės gali būti įsišakniję į dirvą arba stiklinę vandens, norint gauti naujų egzempliorių.

kirpėsi kalanchoDabar “Kalanchoe” turi suteikti tinkamas sąlygas poilsiui. Norėdami tai padaryti, nusiųskite puodą mažiausiai pusantro mėnesio į kambarį, kuriame:

  • silpnas apšvietimas;
  • žema temperatūra (iki 15 laipsnių Celsijaus).

Laisvalaikio metu gėlė smarkiai riboja. Pakanka dirvą sudrėkinti kas 3 savaites tik tam, kad šaknys nebūtų visiškai išdžiūvę.

Antras Kalanchoe gyvenimasKalanchoe auga

Po gėlių liekanų 1,5-2 mėnesius, jis gali būti grąžintas normaliomis sąlygomis. Šiltame ir gero apšvietimo metu penechki prabils ir pradės aktyviai augti su naujais ūgliais. Laistyti Kalanchoe dabar reikia atlikti reguliariai, bet ne per daug sunku, kad šaknys nebūtų puvėtos nuo vandens sąstingio.

Kad krūmas buvo apvalus ir gražus, jis turi būti suformuotas, kai po trečiosios lapų eilės užsikabina šakeles. Jei suteikiate “Kalanchoe” galimybę augti savarankiškai, vietoj sultingos krūmo, galite gauti netyčia netvarka.

Jei nepaisant to, poilsio, augalas aktyviai didinant kietmedžio masę, bet žydi net ne manote, kad galite priversti padaryti jį tai padaryti, mažinant dienos šviesos ilgio. Per 4 savaites visą puodą reikėtų užpilti tankiu dangteliu nuo maždaug 17 val. Ir laikyti jį tokioje būklėje iki ryto. Šis metodas skatina greitą pumpurų susiejimą.

Vaizdo įrašas apie Kalanchoe priežiūrą po žydėjimo