Mano vyras visada atneša retas gėles iš verslo kelionių, šįkart tai buvo “Brugmansia” sėklų krepšys. Pasakyk man, ar galima auginti gyvulius iš sėklų namuose? Kada jie turėtų būti sėjami ir kaip rūpintis sėjamaisiais?

blummansia žydiGrožio iš pasakos – todėl galite skambinti brugmansiyu, matydamas tai vieną kartą žydėjimo metu. Šis nuostabus Nightshade šeimos augalas tvirtai įsitvirtino gėlių augintojų širdyse dėl neįprastai gražių žiedynų. Dideli, kartais iki 50 cm ilgio, varpai gausiai padengia gana didelį medžių formos krūmą, pasiekiantį iki 5 m aukščio. Spalvošanas gėlės gali būti labai įvairios – nuo subtilaus atspalvių grietinėlės iki gausios rožinės ar oranžinės spalvos, taip pat yra dviejų spalvų varpelių. O iš dvigubų žiedynų rūšių paprasčiausiai neįmanoma atsikratyti akių.

Augalų bruožas yra lapų vieta ir forma. Jie auga dviem lygiais: ant pirmojo lapo plokščių yra plokščia briauna, o antrame – dantyta.

Nepaisant to, kad gėlė atėjo pas mus iš šiltų ir drėgnų atogrąžų, ji gana sėkmingai įsitvirtino vietos klimatu, ypač todėl, kad daugiamečiai augalai auga patalpose arba žiemos soduose, nes žema temperatūra nepakenčia. Namuose brugmansiya dažnai auginama iš sėklų. Šis atvejis yra gana varginantis, tai yra verta, ypač jei niekur nereikia paimti kirtimai.

Kada sėti sėklas ir kokio tipo dirva yra tinkama?

brigmanship sėklos

Galite pradėti auginti brugmansii jau sausio mėnesį, nors vėliau galima pasėti, tačiau ne vėliau kaip kovo mėn.

Kadangi natūraliomis sąlygomis gėlė auga priemolio, bet šviesios ir maistingos, reikia paruošti panašią žemę. Norėdami tai padaryti, sumaišykite 1 dalį molio dirvožemio su:

  • 2 dalimis durpių;
  • 1 dalis humuso.

Paruoštas mišinys turi būti sijojamas kalio permanganato tirpalu dezaktyvacijos tikslais.

Norėdami paspartinti sėklų daigumą, reikia sulaužyti korpuso vientisumą (įbrėžimą) ir pamerkti juos Kornevin.

Kaip sėti?

Užpildykite padėkliuką paruoštu pagrindu ir gerai drėkinkite dirvožemį. Galite iš karto naudotis specialiomis kasetėmis, todėl sėjinukus bus lengviau pasinerti. Padarykite gana gilius skylutes (ne mažiau kaip 1 cm) ir padėkite juos į sėklą. Atstumas tarp skylių turėtų būti apie 3 cm. Uždenkite augalo viršūnę žeme ir padėkle su plėvele. Laikykite konteinerį sėklomis, kurios sėjamos šiltame kambaryje saulėtame palangėje.

Related  Vertas riešo-begonijos geltonos spalvos varžovas

Sėklų daigumas priklauso nuo to, kiek jie buvo išauginti. Greitesnės visos šviežios sėklos (apie 1,5 savaitės), vyresni gali sėti į dirvą ir visus 1,5 mėnesius.

Periodiškai šiltnamį reikia vėdinti ir apibarstyti žeme. Be to, reikės dar labiau apšviesti sodinukus, kad šviesos diena būtų bent 10 valandų. Kai tik sėklos prasiskverbs, nuimkite pastogę.

Priežiūra drožlių brugmansii

brigargių sodinukai

Kai sodinukai sudaro iki 5 tikrų lapų, atėjo laikas pradėti rinkti juos į atskirus puodus, naudojant ūglių persodinimo metodą kartu su moliniu vienetu. Pažymėtina, kad iki šiol bendras krūmo aukštis yra tik apie 6 cm, nes brugmansiya būdingas lėtas augimas.

Vėlesnis augalų priežiūra yra tokiuose įvykiuose:

  1. Reguliarus laistymas ir purškimas. Laistymo metu reikia rasti “auksinį vidurį”, kad būtų išvengta dirvožemio džiovinimo, tuo pat metu išvengiant didelės drėgmės ir sustingimo vandens.
  2. Maitinimas. Praėjus mėnesiui po pikapio, pašarus brugmansiye azoto trąšomis. Per mėnesį galite pradėti sudėtingų mineralinių trąšų, kartą per mėnesį naudojant specialius preparatus gražių žydinčių augalų.

Vaizdo įrašas apie sėjos sėklų brugmansii