Prašau pasakyk man, kaip prižiūrėti petuniją ant balkono! Aš seniai svajoju, kad juos auginsiu, kad gautų gražų vaizdą iš lango, bet jie greitai praranda gėles, o kartais tiesiog miršta. Aš nežinau, kas tai sukelia. Pagalba! Ačiū iš anksto!

Petūnijos – vienas iš paprasčiausių ir nepretenzingų žydinčių augalų. Nors jų augimas ribotame tame ir erdvėje žymiai apsunkina užduotį – reikia žinoti, kaip prižiūrėti balkoną, kad gėlių pasimėgautų visais šiltuoju metų laiku.Prabangus balkonas su petunijomis

Mes pašaliname senus gėles ir batus

Gegužės pabaigoje viduryje petunija, pasodinta gerame dirvožemyje, reguliariai girdoma, nori savininkų, turinčių daugybę didelių ir ryškių spalvų. Tačiau po kelių savaičių spalvos vis mažėja, o jų dydis žymiai sumažėja.

Norėdami to išvengti, reguliariai tikrinkite krūmus ir švelniai nuplėškite išblukusias gėles. Nustatykite juos lengvai – jų žiedlapiai tampa vangūs, silpnai laikykite formą.Sūrios gėlės

Tačiau vis tiek augalas praleidžia daugybę maistinių medžiagų jų priežiūrai. Taigi, sveikos gėlės ir pumpurai gaus mažiau. Sunaikinus senus gėrimus mažiausiai du ar tris kartus per savaitę, jūs sutaupysite drėgmę ir mineralus, mėgaukitės gražiais, sveikais gėlėmis.

Be to, laikui bėgant, petunijos krūmai pradeda mesti vytelių, bandydami patraukti vis platesnį plotą. Gėlininkystei tai visiškai nereikia – žydėjimas tampa kur kas mažiau intensyvus. Laimei, problema išspręsta įprastu šukuosenos būdu. Prievartavimas gali būti sutrumpintas 2/3 arba visiškai pašalintas. Gerai laistyti ir maitinti užtruks ne daugiau kaip savaitę ar dvi, o krūmai bus padengti daugybe, ryškių ir gražių gėlių.

Keletas žodžių apie šėrimą

“Petunia” yra gana “voras” augalas – daug gėlių greitai išeina dirvožemį. Todėl aukščiausia apsirengimas yra ypač svarbus jų sveikatai ir grožiui.

Geriausiai tinka specialūs mišiniai, kuriuose yra daug fosforo – superfosfato arba kalio monofosfato. Nepamirškite apie azotą – reikia išlaikyti stiebus tobulos būklės. Tačiau galite naudoti specialias trąšas, ypač petunijas.Specialios trąšos petunijai

Related  Kaip įrengti sodą ant šlaito?

Joje optimaliai proporcingai sujungiami svarbiausi mikroelementai, o ypatingi vitaminai žymiai padidina efektyvumą.

Tokie paprasti patarimai leidžia jums išlaikyti petunijos žydėjimą prieš pirmąjį šalną.

Vaizdo įrašo detalė – petunijos auginimas ir jų priežiūra: