Iberis visžaliai sodeKiekvienas likusio gyvenimo žmogus pasiekia senovės prigimtį. Galite sukurti jį sode, jei auginsite “Iberis” visada. Kadangi šių gėlių auginimas nereikalauja daug pastangų, per trumpą laiką sodas bus apsirengęs tankiu žydinčiu kilimu. Malonus aromatas ir gražios gėlės patiks sodininkams nuo ankstyvos pavasario iki karštos vasaros pradžios. Kas nenorėtų aplankyti tokio rojo? Akivaizdu, kad visi.

Kiti “Iberis evergreen” pavadinimai yra siena, aukso žiedas arba daugelapis žiedlapis. Tai atsitinka tiek metinės žolinių augalų, tiek daugiamečių mažų krūmų pavidalu. Iš pradžių augalas buvo pastebėtas Ispanijoje, kuri senovėje buvo vadinama Iberia. Gilios gėlės augo didingų Iberijos kalnų šlaituose. Iš išorės Iberio kolonijos buvo kaip šviesios, purus debesys. Šiandien žinoma daugiau nei 3 dešimčių augalų rūšių.

Įvertinti užjūrio gėlių grožį

švelni debesys iberijausBeveik visi sienos tipai yra mažai augantys augalai, kurie maloniai plinta žemėje. Dėl to originalios sodo peizažai yra sukurti su jo pagalba. “Iberis Evergreen” puikiai jaučiasi tarp akmenų ant Alpių kalvų. Kai žiemos pradžia žiemos pradžioje tamsiai žaliuos lapų fone, susižavėjimas nėra ribotas.

Augalas vertinamas dėl savo išorės grožio ir neprilygstamo aromato. Į šį faktą turėtų atsižvelgti tie, kurie yra alergiški kvapams.

Iberijos žemas krūmas auga iki pusės metro. Jame yra daug tankių šakų, kurie yra medžio tipo krūmo apačioje, ir švelnūs ir lankstūs viršuje. Tamsiai žalieji mažo dydžio lapai yra arti vienas kito, todėl yra tvirtas dangtelis. Šūviai paprastai auga vertikaliai į viršų, plinta. Nuotrauka “Evere Green” “Iberis” padeda apsvarstyti visas savo charms.Iberis ant Alpių kalno

Šiuo metu žinomos šio augalo rūšys:

  1. Bitter Tai mažo dydžio versija iki 30 cm. Gėlės yra balti su subtili purpurine atspalviu.Iberis kartaus
  2. Skėtis. Metinis augalas, iki 40 cm aukščio. Tankūs žiedynai rožinės ar alyvotos atspalvių. Skiriasi stiprus aromatas.
  3. Gibraltaras. Ilgas pusės krūmas. Ar violetinės spalvos žiedynai.Iberijos Gibraltaras

Related  Vyro ilgaamžiškumo simbolis yra guzmanijos gėlė

Apskritai galime pasakyti, kad Iberis yra originalus purus augalas su neįprastais žiedynais.

Augimo “Iberis Evergreen” metodai

Iberio visžalių sodinukų sodinimasNorint veisti į Iberio sodą, nereikia puikių įgūdžių. Kadangi augalas yra nepretenzingas, jį galima sodinti bet kurioje saulėtoje sode. Augalas tinka tokioms dirvožemio rūšims:

  • smėlio priemolis;
  • akmeninis;
  • nusausintas.

Dažnai jis naudojamas roko sodų dizainui. Nuotraukų sodinimas “Evergreen” “Iberis” ir jo rūpinimasis suteikia idėją auginti mėgėjams, kaip tai padaryti kompetentingai.

Iberijos sodinukaiYra tokie augalų dauginimo būdai:

  • sėklų sėjai;
  • krūmų pasiskirstymas;
  • su kirtimai.

Prieš pradėdami veisti Iberis, turėtumėte nuspręsti, kokį metodą geriausia naudoti.

Sėjant metines gėles yra tinkama, kai dirvožemis gerokai pašildosi. Šiuo metu sėklos nuleidžiamos į paruoštus šulinius. Norint padidinti Iberijos žydėjimo laikotarpį, procesas gali būti kartojamas. Sėjamosios pasirodo po 1-2 savaičių.

Reprodukcija su kirpimų pagalba prasideda po augalų žydėjimo. Šiuo tikslu parenkami stiprios ūgliai, iš jų išpjauta pjūviai yra supjaustyti iki 7 cm ir pasodinti atskirose puoduose. Jie įdėti į šviesią vietą ir laistyti. Laikui bėgant, auginiai įsitvirtinti. Rudenį jie sodinami ant lovos.

Jei augalai greitai įsitvirtins, reikia naudoti specialų gruntą. Tai apima žemę, smėlį ir durpes.

Taip pat galite atgaminti Iberį, jei atsargiai supjaustumėte krūmą į mažas frakcijas. Šis metodas priimtinas rudens laikotarpiui. Krūmai nėra laistomi, nes šiuo metų laiku yra pakankamai kritulių.

Daugiamečiai “Iberis Evergreen” rūšys turėtų būti reguliariai apvaisinti, kad būtų apsaugota nuo ligų. Be to, jis gamins daugiau sultingų gėlių. Ir sklypas taps gėlių oazė malonumo.

Susipažinimas su “Iberis” – video