Dracena laukinėje gamtojeDracenai yra sausų šiltų Pietų ir Centrinės Amerikos, Azijos ir Afrikos regionų augalai. Kultūroje dažniausiai galite pamatyti tris drakonų tipus, kurių nuotraukos ir aprašymai yra ypač svarbūs floristams.

Gamtoje šeimos šparagai priklauso nuo didelių multimetrinių medžių su skirtingais dydžiais ir spalvotais odiniais lapais. Namuose dracaena yra daug mažesnė, tačiau visiškai išsaugo savo specifines savybes ir atributus.

Dracena fringed (Dracaena reflexa var. Angustifolia)

Galbūt populiariausias iš patalpų veislių, dracaena ribojasi su daugybe pavadinimų. Dažnai didelis augalas, kuris auga iki 3-6 metrų gamtoje, vadinamas drakono medžiu Tėvynėje. Floristai, tokio tipo dracaena, nuotraukoje, vadinama Dracena marginata arba Dracaena marginata. Šis pavadinimas nėra konkretus, bet visiškai atspindi gėlių lapijos spalvos savitumą. Tiesą sakant, drakaena, ribojanti nuotrauką, yra tam tikra drakaena. Ir jo oficialus pavadinimas yra Dracaena reflexa var. angustifolia.

Išorinė gamyklos išvaizda yra labai įspūdinga. Su vaistažolių auginimu drakaena formuoja liekamą medį su plikomis, palaipsniui išsišakojančiais kamienais. Nuopuolių, kurie ilgą laiką lieka be šoninių procesų, patarimai yra dekoruoti standžiu, smailiu siauruoju lapu. Gamtoje augalai yra daug galingesni. Tai tikri medžiai, tačiau jie yra tiesūs, tankiai sėdintys ant bagažinės, jie turi tuos pačius lapus, o nepretenzingas simbolis išlieka nepakitęs. Jo pavadinimas – drakenos tipas, nuotraukoje, Tai yra dėl kontrastingos sienos, kuri yra praktiškai visuose šio augalo šiukšliadėžėse.

Žydi drakaenaNamuose, toli nuo Vidutinės Madagaskaro juostos, dracenė aktyviai žydi ir formuoja vaisius, tačiau tai pasitaiko tik ilgalaikių egzempliorių suaugusiems. Namuose nereikia tikėtis racemozės žiedynų susidarymo. Kuo sunkiau gauti subrendusios sėklos, todėl dracenai reprodukuoja vegetatyviai.

Drakonos vaisiaiLapai yra populiari dracaeno veislės pasididžiavimas, o jo nuotrauka ir vardas iškart ją patvirtina. Atskirų lapų plokščių ilgis siekia 70 cm. Ir jų nelygumai kraštai yra kontrastas su rožinės arba violetinės juostelės skirtingo pločio. Tai yra lapija – selekcininkų interesų objektas, siūlančios gėlininkus naujų įspūdingų dracaeno veislių.

Related  Mes žinome: peppermintines vaistines savybes ir kontraindikacijas

Dracena ribojasi su ColoramaDėl “Dracena” karalienės, ribotos su “Colorama”, vienu metu sujungti keli žalias, rožinis ir baltas atspalviai. Lapų spalva skiriasi priklausomai nuo augimo ir apšvietimo sąlygų.

Dracena ribojasi su Bicolor“Bicolor” veislė yra šviesi lapija, kurioje dažniausiai dominuoja baltos ir žalios spalvos, o rožinė krašto kraštas yra beveik nematomas.

Tricolor augalai lapai yra daugiau raudonos, o be balto, taip pat yra aukso spalvos.

Yra veislių, kuriose žalia spalva beveik nėra aptikta, o augalas atrodo visiškai rožinis.

Dracena Dermena (Dracaena deremensis)

Straipsnyje aptariamas vienas iš trijų populiariausių drakenų rūšių, kurių nuotraukos ir aprašymai yra Dracena Derekmaya. Net namuose ši kultūra yra labai aukšta. Drakonos puodelis, kurio veisimas yra ribotas, gali būti pasiektas iki trijų metrų aukščio. Gamtoje yra daug kartų didesnės ir didesnės kopijos.

Dracene DerechSkirtingai nuo ankstesnių rūšių “Dracaena” nuotraukoje, “Derechma” yra tankiai dekoruota lapais, o lapai yra ne tik viršuje, bet ir išilgai galingos kietos bagažinės. Lapo plokštės iki pusės metro dažnai yra įvairios. Žalia spalva derinama su skirtingais sidabro, balto ir geltono atspalviais. Lapų forma yra tiesiškai išplėsta, paviršius yra lygus, oda odai yra į odą.

Namuose, Afrikos žemyno atogrąžų regionuose, augalai žydi, tačiau kambaryje, norint pasiekti pumpurų išvaizdą, beveik nerealu. Gaunami vaisiai yra apvalios apelsinų sultingos uogos, kurios slepia drakenos sėklas.

Dracena Derma Lemon LimeTarp veislių “Warnecki” yra populiarumo lyderis. Ši Dracena Derechma, kurios nuotrauka pateikiama straipsnyje, nepastebės gražių formų lapų, papuoštų pilkšvos ir žalios juostelėmis. Ne mažiau dekoratyvinė citrininė kalkė, ant žalumynų yra tamsių ir šviesiai žalių tonų, atskirtų siauru baltu apvadu.

“Variety White Stripe” paveikia balto, balto brangio gintaro – ryškios šviesos juostelę ant storo žalio lapo plokštės krašto.

Dracena Janet Craig CompactaVakarai visada lankytinos Dekoratyviniai augalai miniatiūriniai veislių pagrindinių pasėlių. Dracenos deremskaya, nuotraukoje, yra ne išimtis. Įvertinimas Janet Craigas kompaktiniai su pilnai elastinių žaliais lapais ant tiesaus lagaminai – tai gražus ir labai smulkmeniškas žalia gyvūnas bet bute.

Related  Namuose auginame neįprastą naminių gėlių Vriesia

Dracaena fragrans

Dracena kvepianti gamta“Dracena” aromatingas ar “fraragrans” gavo savo vardą dėl malonaus kvapo, kurį paskelbė žydintys žaislai, atidaryti suaugusiems žmonėms. Iš rozetės centro atsiranda beveik metro skersmens pėdsakai, o ant jo atskleidžiasi purus gėlės, panašios į smulkius pompius.

Galite pamatyti įspūdingą spektaklį botanikos soduose arba kultūros tėvynėje Afrikos vakarinėje dalyje. Namuose, kaip ir kitokios rūšies “dracen”, kvepiančios veislės neatitinka.

Dekenos gėlė puokštėLaukinių augalų egzemplioriai yra dideli medienos augalai, o vidinės veislės gali būti gana aukštos ir prigludusios. Paprastai tokio drakaeno tipo, kaip nuotraukoje, yra tankūs, sultingi lapai, kurie tvirtai pritvirtinami prie kamieno ir dažnai gražiai išlenkti. Plokštės plokštumos ilgis yra iki 60 cm, plotis apie 10 cm.

Laikui bėgant, lapai atveria galingą kamieną be šoninių šakų ir ūglių.

Yra keletas šio drakono rūšių veislių, kurių nuotraukos pateiktos žemiau. Augalai skiriasi pagal spalvą ir dydį, tačiau visos Dracena kultūrinės veislės yra vienodai nepretenzios ir gerai auga kambaryje.

Dracena aromatinga Massangeana veislėLabai populiari augalų veislė Massangeana gali būti priskiriama aukštiems dracenams. Namuose toks žalias augintinis auga 1,5 metro aukštyje ir patinka savininkams su ryškiai geltonai žaliais lapais.

Lindenii įvairovė yra ne mažiau įdomi ir patraukli. Jos lapai išsiskiria žalia vidurine ir plati kreminės-geltonos juostelės išilgai kraštų. Tačiau patraukliausias ir neįprastas yra “Surprise”. Šis nykštukas yra tik 20-40 cm aukščio su karūna, jungiančia du atspalvius žalią ir gryną baltą atspalvį.

Dracaena fragrans visada patiko padidėjęs susidomėjimas sodininkai, nes ryškios augalai puikiai sugyventi su kitais dekoratyviniais augalais ir gali lengvai prisitaikyti prie miesto butų ir biurų sąlygomis.

Vaizdų ištraukimo būdai