Kalanchoe iš BlossfeldKalanchoe yra augalas, kurį galima pamatyti daugelyje apartamentų. Ir kas yra paaiškinimas: beveik visi jo veislių yra nepretenzingas ir gali daryti ant kūno gydomąjį poveikį. Tačiau net labiausiai besiskiriančių gėlių reikia tinkamos priežiūros. Tai laistymas, trąšos, dirvožemio plovimas, genėjimas. Apdailos procesas paprastas, bet ne pakenkti gėlė, būtina žinoti, kaip sumažinti Kalankė, ty nustatyti procedūras seka ir geriausias laikas tai padaryti.

Kas yra genėjimo “Kalanchoe” namuose ir kodėl tai reikalinga?

Apkarpytas dviejų metų senumo Kalanchoe krūmasApipjaustymas Kalanchoe – tai papildomų lapų ar vainiko pašalinimas. Būtina suteikti gėlėms tvarkingą apvalią formą. Išvedė kaip mažas krūmas, augalas atrodo labiau originalus, ištemptas aukštyn nei ilgą ploną stiebą su atsitiktinių šakojasi.

Reikia formuoti augaląBe dekoratyvinės paskirties, genėjimo Kalanchoe namuose yra būtina sukurti palankiausias sąlygas augalų gyvenimui. Sukauptos gėlės viduje yra tolygiai paskirstytos procesuose, užpildant lapus. Augalas tampa sultingas ir atsparesnis džiūvimui ir vulkanizavimui.

Kanceliarinis peilis, tinka pjautiPruning Kalanchoe yra trijų tipų:

  • originalas;
  • prevencinė;
  • po žydėjimo.

Norėdami iškirpti gėlę, geriau naudoti aštrų peilį ar rašomąsias peilis. Ranka paliekant lapus gali sugadinti augalą, ir jis išnyks.

Kaip sumažinti kalanchoe priklausomai nuo gėlių rūšies

Antras žydėjimas apipjaustytas KalanchoePriklausomai nuo Kalanchoe veislės ir genėjimo taisyklių. Iki šiol žinoma daugiau kaip 200 veislių augalų, tačiau mažai gali augti namuose. Labiausiai paplitusi Blossfeld rūšis, kuri žydi ryškiai raudonomis gėlėmis. Lapų pertekliaus genėjimas gali būti atliekamas neribotą kiekį. Net jei visi pavaldūs šakelės ir lapai bus iškirpti, paliekant tik “kumpį”, ši gėlė po kelių laikų padengs storais lapais.

Padėtis yra sudėtingesnė su Kalanchoe veislėmis, žydinčiomis baltomis ir geltonomis gėlėmis. Tokios veislės yra gana retos ir keistos. Per didelis lapų pašalinimas gali sukelti mirtina pasekmių augalui. Prieš renkantis retų rūšių Kalanchoe, būtina tiksliai nustatyti jo veislę.

Kaip taisyklė, raštingi Kalanchoe apipjaustymas pasireiškia neskausmingai. Tačiau, jei žaizda yra šlaunies lūžio paviršiuje, tai šia vieta būtina pabarstyti nedideliu kiekiu medienos pelenų.

Pradinis ir prevencinis genėjimas

Suformuokite jauną krūmąJauną augalą reikia sudeginti beveik iš karto, kai jis pradeda augti. Ant kiekvieno Kalanchoe burokėlių reikia iškirpti po vieną – du viršutinius lapus. Tai yra pradinis gėlių genėjimas. Be to, jei reikia, profilaktinė genėjimas jau vyks: į skilimo vietą, ant kurios bus lapai, pasirodys nauji ūgliai. Ši procedūra turi būti pakartota, kol augalas ims tvarkingą apvalkalą arba krūmo formą.

Kilus klausimams, galite pamatyti vaizdo įrašą apie tai, kaip iškirpti Kalanchoe bet kuriame augimo etape.

Žiemą, ypač po lapkričio, pageidautina sustabdyti genėjimo. Vėlyvą pavasarį procedūra gali būti atnaujinta, tačiau šiuo metu gėlė gali žydi, o tada genėjimas jau bus kontraindikuotinas.

Prevencinis genėjimas gali būti atliekamas iškart, kai ant ūglių atsiranda nauji lapai. Nereikia laukti, kol jie augs.

Pradžioje formuojant gėlę, jo nelaikykite labai apšviestoje patalpoje. Ryškioje šviesoje augalas greitai auga, dėl ko atsiranda jos peraugimas.

Genėjimas Kalanchoe po žydėjimo

Apkarpyta kalanchoe po žydėjimoPo žydėjimo Kalanchoe nupjaunama ne tik pašalinti perteklinius lapus, bet ir iš gėlių iš papūgių išlaisvinti. Lapai pašalinami, kaip ir paprasto genėjimo metu: vienas ar du kraštutiniai ant stiebų.

Medeliai su gėlėmis KalanchojePrieš išaugę Kalanchoe po žydėjimo, turite įsitikinti, kad visos jos gėlės visiškai išnyks. Tačiau gėlių žiedlapiai turi būti pašalinti pačiame pagrinde, kad augalas nepradėtų puvimo. Po kiekvieno žydėjimo jie turi būti pašalinami iš kiekvieno augalo.

Apkarpytas Kalanchoe krūmasŠi procedūra stimuliuoja naujo augalų, kurie yra pasirengę žydėti, augimą. Po žydėjimo Kalanchoe kirpimas reikalauja poilsio laikotarpio. Tai yra laikas, kai reikia sutrumpinti laistymą ir užtikrinti, kad nėra tiesioginių saulės spindulių. Laikas, per kurį gėlė atgaus apie 20-40 dienų.

Gilinimo lapai ir gėlių stiebai geriausiai tinka ryte, geriausia prieš vidurdienį.

Laiko genėjimas “Kalanchoe” suteiks sultingą ir pilną krūmą su įprastai žydi. Kompetentingas genėjimas yra gėlių sveikata.

Vaizdo įrašas apie Kalanchoe