Susipažinkite su rūšimis, naudojamomis plovimo namuose

palmių medisVašingtonas – populiarus daugiamečių palmių, kurių aukštis natūralioje aplinkoje siekia daugiau nei 20 metrų. Vašingtono tipai yra labai panašūs, tačiau jie turi keletą skiriamųjų savybių. Augalas priklauso šeimos Palm (Palmae). Paskirstymas buvo gautas iš JAV pietvakarių, taip pat Meksikos šiaurės vakarų. Palmės pavadinimas buvo suteiktas garbei pirmasis Amerikos prezidentas, garsus George’as Vašingtonas.

Biologinis aprašas

Vašingtona darželyjeAugalas auga daugiausia regionuose, kur vyrauja Viduržemio jūros klimatas. Šiuo metu esama dviejų tipų delnų Vašingtone natūralių buveinių gali atlaikyti trumpi šalnos neviršija -12 laipsnių.

Iš pradžių Vašingtonas buvo naudojamas kaip dekoratyvinis augalas tik Kalifornijos miestuose, kai kuriais atvejais Floridoje. Augti kambaryje yra labai sunku, tokioje aplinkoje tokio palmės natūra niekada netenka žydėti. Interjero dizaine dažniausiai naudojami labai jauni egzemplioriai. Tačiau balkonu ar kieme, jei klimatas leidžia, augalas gali sėkmingai augti.

Reikėtų pažymėti, kad Vašingtonas nėra tinkamas kraštovaizdžio gamybos vietoms, nes jis netoleruoja didelės oro taršos.

Išvaizda

palmės namuoseJei Vašingtone palmių rūšys auga natūralioje aplinkoje, tai yra gana aukšti augalai su dideliais lapais. Augalas turi šakotą žiedyno burbuolės lapus ir kurių skersmuo siekia 1,5 m kamieno delną -. Šiurkščiai, pilka, aukštis neviršija 30 m Senesni lapai negali nukristi ilgą laiką, kuriuo barelį yra padengtas tankiu “sijonas” ..

Augalas priklauso nuo vadinamųjų ventiliatoriaus palmių skaičiaus, nes jo lapai yra ventiliatoriaus formos. Gaunami vaisiai yra sferiniai, jie yra gana mėsingi, sėklos yra lignified. Jie dažnai mėgsta spjaudyti paukščius.

Vašingtono tipai

Jos šeimai yra tik dvi delnų rūšys:

  1. Vašingtonas yra purvinas (“Welstonia filifera”). Šios rūšies pavadinimas yra išverstas iš anglų kalbos kaip “Kalifornijos fanų formos delnas”. Taip yra dėl to, kad augalas iš pradžių augo tik šios valstybės dykumose. Šiose vietose Vašingtonas yra gijinė, kaip dar vadinama, formuoja miškus ir pasiekia 20 metrų aukštį. Jo pilkai žalūs ventiliatoriaus formos lapai yra pakankamai dideli, jie turi plonus baltuos spalvos siūlus. Tai buvo šios rūšies pavadinimo atsiradimo priežastis. Augalo gėlės surenkamos į paprastą žiedyną. Žiemą augalas nori gana žemos temperatūros – iki 15 laipsnių.washtonia nit.
  2. Vašingtonas yra galingas (“Washingtontona robusta”). Ši rūšis yra gimtoji Meksikoje. Gamtoje tokia palmė pasiekia įspūdingą aukštį – iki 25 metrų. Tačiau barelį skersmuo yra gana plonas ir neviršija 70 cm. Skirtingai nuo ankstesnių rūšių Washingtonia tvirta, kaip jis vadinamas, yra paskirta plinta karūną. Jo lapai yra ne taip didelis, ryškiai žalios spalvos, neturi gijos, bet tuo pačiu metu lapų stiebai turėti aštrių erškėčių. Šios rūšies gėlės įsigeria rožinės spalvos, žiedynai yra gana ilgi. Palmė jautri žemai temperatūrai, todėl poilsio laikotarpiu ji turėtų likti šilta.Vašingtonas Robusta

Priežiūros patarimai

Tam, kad augalas vystysis normalaus ritmo režimu, turi būti nustatytos tam tikros sąlygos. Vašingtonui reikia ryškios šviesos, vasarą temperatūra turi būti bent 20 laipsnių. Kalbant apie oro drėgmę, pakanka 55%, o didžiausia riba yra 75%. Palmė teigiamai reaguoja į gryną orą, todėl pavasario pabaigoje patartina jį perkelti į sodą. Tokiu atveju jis turėtų būti apsaugotas nuo debesies, taip pat nuo kritulių, nes tokios sąlygos gali pakenkti Vašingtonui. Jei jį auginsite namuose, tuomet jūs turite pasirinkti šiltus ir lengviausius kambarius. Tik suaugusieji palmės gali atlaikyti blogą apšvietimą.

gerai prižiūrimi augalaiŠiltesniuose sezonuose reikia gausiai laistyti. Šiuo tikslu rekomenduojama naudoti šiltą vandenį. Laistymas turėtų būti atliekamas su pertraukomis, kad viršutinis dirvožemio sluoksnis galėtų išdžiūti. Žiemą galite apsiriboti retais laistymo būdais, todėl trumpalaikis džiovinimas niekaip nepadarys žalos. Tačiau būtina išvengti stipraus dirvožemio džiovinimo.

Vasarą patalpoje, kurioje auga Vašingtonas, pageidautina išlaikyti aukštą drėgmės lygį. Norėdami tai padaryti, galite purkšti augalą. Jei kambario temperatūra viršija 20 laipsnių, augalų gali visiškai atlaikyti tokias sąlygas, bet geriau plėtros geriau įdiegti ją į keptuvę su šlapia žvyro. Jis turėtų būti reguliariai nuvalyti lapus nuo dulkių. Norėdami palmių lapų padengtas tolygiai, galite jį išplėsti, atsižvelgiant į natūralios šviesos šaltinio.

Normaliam palmių augimui galima naudoti paruoštą pagrindą. Viršutinė apranga turėtų būti atliekama pavasario-vasaros laikotarpiu, maždaug kas 15 dienų. Tam leidžiama naudoti paruoštas skystas trąšas, skirtas palmių tręšimui.

Įdomu, apie Westeloniją – video

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Adblock
detector