gražus gaylardKai kyla klausimas dėl sodo gėlių pasirinkimo šalies sklypo, atrodo, kad visi jie yra gražūs savo būdu. Bet tarp šio gyvenimo papuošalų, ypač įspūdingas, yra spalvinga gaylard. Ši neįprasta gėlė turi šokiruotų didelių turtingų ir ryškių tonų pumpurus. Žiūri į juos, jis ateina į galvą, kad Pelenė įvaizdį, kuris buvo ketinate eiti į kamuolį ir įdėti išskirtinį suknelę. Tai panašu į paprastą ramunėlę paversti spalvinga gaylard.

populiarus gaylardAugalas priklauso šeimai “Astrovye” ir yra viena iš populiariausių planetos gėlių. Tarp jų yra astrės ir patvarios chrizantemos, garbanotieji jurgeliai ir šypsosi saulėgrąžos, gerbera ir netgi artišokai. Praktiškai neįmanoma nurodyti visų artimų giminingų spalvingų gėlių.

Dsodo apdaila gaylard“Ailardia” yra šiuolaikiška sodybos teritorijos kraštovaizdžio dizaino apdaila. Jis sodinamas mišriomis gėlėmis ir gėlėmis. Tai yra neatskiriama Alpių kalvų ir žemų kliūčių dalis. Atsižvelgiant į žydėjimo krūmus, augalas atrodo nenugalimas. Kartu su rožėmis, gaylardia sukelia precedento malonumą, nes ji atrodo kaip elegantiška princesė gėlių rutulyje.

Botaninės savybės

ilgas žydėjimas gaylard žydėjimasŠis sodo gėlė auga iki 70 cm aukščio ir sudaro nuostabų ryškių pumpurų krūmą. Kiekvienas iš jų primena spalvingą krepšį, kurio centre atsiranda miniatiūrinė saulė. Žiedynai laikomi lanksčiais, bet ilgokais vainikais. Šūviai šakoti, šiek tiek pubescuojantys, padengti reguliuojamais lapais. Jie yra lanzelinės arba ovalios formos. Briaunos briaunos, kurios pabrėžia gėlių originalumą. Į krūmo pagrindą yra maža rozetė, primenanti žalią antklodę, kuri suteikia augalui elegantišką išvaizdą.

didelės gaylard gėlėsDidelės ir nepaprastos mielos gėlės gaylardii skiriasi turtinga ir ryškia spalva. Centrinėje dalyje jie turi skirtingus tonus, bet kraštas visada geltonas. Balandžiai pradeda žydi vasaros pradžioje ir toliau gerbia savo gerbėjus iki pirmųjų šalčių. Įdomu, kad žiedyną sudaro nendrės ir vamzdiniai žiedlapiai, kurių spalva yra kitokia. Extreme (nendriniai) žiedlapiai yra:

 • geltona;geltonieji gaylard žiedlapiai
 • raudona;raudonos žiedlapiai iš gaylard
 • oranžinė;oranžinės žiedlapiai iš gaylard
 • maroon.burgundinis gaylard žydėjimas

Tie, kurie yra centre (vamzdiniai) paprastai yra:

 • tamsiai ruda
 • violetinė;
 • šviesiai ruda.

Pumpurėlių vidurys yra švelnus, reljefo pobūdžio, kuris, kartu su žiedlapiais, atrodo ypač patrauklus. Originalūs augalų krepšeliai gali būti fiksuoti arba pusiau dvigubi. Terry veislėse, ypač vidurinės gėlės yra piltuvo formos. Pusiau dvigubi egzemplioriai turi 2 arba 3 eilutes žiedlapių, kurie puikiai atrodo žalia augalo fone. sodo karalienėDėl šios nuotraukos, gaylardija atrodo kaip tikroji karalienė kieme.

Gėlė auginama ne tik sode, bet ir balkonu arba kaip patalpų augalas.

sėklų gėlių rutulysKai baigiasi sultingų žydėjimo procesas, sėklų rutulys lieka ant aukšto kulkšnies. Prie liesties jis yra šiek tiek dūrio ir atrodo kaip mažas rudas ežiukas. Dažnai toks purus dekoratyvinis shishechki, naudojamas formuojant kompozicijas iš sausų augalų.

Kad augalas visada atrodė šiuolaikiškai ant sodo aikštelės, turėtų būti reguliariai nuplėšiami žiedynai.

Auginimo paslaptys

gaylardia sėklos reprodukcijaiNorėdami auginti spalvingą gėlių naminių gėlių, reikia turėti omenyje, kad šis augalas gali būti dviejų tipų: metinių ir daugiamečių. Vienerių metų gaylard gali būti sodinami sėjos sėklomis ir auga sodinukai. Vasario pabaigoje arba kovo pradžioje ant drėgno dirvožemio paruošti didelių dydžių sėklos. Tada jie gerai apibarstyti nedideliu kiekiu vermikulito. Tai natūralus substratas, galintis veiksmingai kontroliuoti drėgmę ant dirvožemio paviršiaus. Jo dėka, augalas greitai įsitvirtino naujoje vietoje.

Related  Gydymo savybės ir amaranto naudojimo taisyklės

gaylard sodinukaiLaikykite konteinerius su augalais geriausia gerai apšviestoje patalpoje optimalią temperatūrą ne daugiau kaip 23 laipsnių. Žaliai atsiranda po 10 ar 15 dienų. Jei žinote, kaip auginti veislyną iš sėklų ir kada jį auginti atvirame lauke, visada bus tokios saldžios “princesės” vieta sode. Todėl, auginant sodinukus uždaroje erdvėje, reikėtų atsižvelgti į tokius veiksnius:

 • kambaryje turi būti padidėjęs drėgmės lygis;
 • kai atsiranda pirmieji gėlių ūgliai, jie turi būti sodinami atskirose puoduose ar ląstelėse;
 • Dirvožemį reikia laistyti, kai jis džiūsta;
 • Norėdami padidinti dienos šviesą, naudokite papildomą apšvietimą su fluorescencinėmis lemputėmis.

Kadangi metinė gaylardia yra atvirame lauke augalas, sėjinukai pasodinami rugsėjo ar net rugpjūčio viduryje. Dėl to pasirinkite saulėtą vietą sode, kur yra geras derlingas dirvožemis. Be to, jis turėtų turėti gerą drenažą, nes augalas nemėgsta stagnacijos skysčio šaknų sistemoje. Atstumas tarp sodinukų yra 25 cm. Kitais metais augalas žydės.

Ruošiant dirvožemį sodinti sodinukus, trąšos į ją įvedamos. 1 m² sklype išpilama 10 litrų komposto arba kokybės humuso kibiras. Kruopščiai iškasdamas dirvožemį, jis iš medžio priduria 1 puodelį pelenų ir paruoštų mineralinių trąšų sauja.

Daugelį metų dirbančių puošmenų sodinimas atliekamas rudenį, kai šilta ir saulėta diena. Liepos mėnesį galite sėti sėklas, išsibarstydami jas ant arimo žemės. Dirvožemio uždarymas nėra būtinas, pagrindinis reguliarus laistymas kaip džiovinimas. Prieš žiemą, sodinukai pakils, sudarant radikaliai žalią 15 lapų plokštelių išpylimą. Be to, jie turės laiko gerai įsitvirtinti, o kitais metais augalas žydi. Taigi, daugiamečiai gaylard gali augti vienoje vietoje be transplantacijos daugiau nei 5 metus.

suaugęs krūmas iš gaylardKad augalas galėtų ilgai prašyti jūsų gerbėjų, svarbu turėti tinkamą priežiūrą. Visų pirma, rausvą grožį pageidautina suteikti pakankamai šviesos. Todėl tai yra geriau ne sodinti gėlę pagal šakotų medžių, krūmų ar plinta į šešėlis porcija priemiesčio zonoje.

“Daisy” dažymas yra geresnis, nes dirva išdžiūsta. Esant stipriam vasaros karščiui – dažniau lietaus sezono metu – paklausa. Kompetentingas sodinimo gaylardii daugiametis ir priežiūros augalas reiškia reguliariai atsipalaiduoti dirvožemio ir ravėjimas nuo piktžolių. Po pumpurų nurimo, juos reikia pašalinti iš krūmo, kad prailgintų žydėjimo laikotarpį. Turi būti pririšami aukšti augalų tipai. Be to, visą sezoną svarbu jį maitinti:

 • pumpurų išsiskyrimo metu;
 • prabangus žydėjimas;
 • vėlyvą rudenį 30 dienų iki žiemos šalčio.

Related  Po apsinuodijimo arbūzu simptomai ir veiksmingas gydymas

gaylard padalinysJei krūmas auga vienoje vietoje ilgiau nei 5 metus, jis turi būti persodintas. Norėdami tai padaryti, jūs turite iškasti gaylard užuolaidą, padalinti ją į dalis, o paskui augti į naują gėlių bėlę. Pavasarį geriau tvarkykite, svarbiausia, kad spygliuose yra pakankamai šaknų ir jaunų ūglių

Griežtai draudžiama naudoti mėšlą tręšti gaylard. Iš jo augalas serga ir gali mirti.

Veislių veislių karalystė “Gaylardiya”

skirtingų rūšių gaylardJo eksootiškas pavadinimas gėlė buvo gauta atminties Prancūzijos figūra Gayar de Charentonno. Kaip šis žmogus, augalas išgyvena drąsius laikus, šaltą žiemą ir visada puikiai papuošia gėles. Jei gėlė auga tose vietose, kur žiema yra šilta, nereikia papildomos pastogės. Ir tu gali sėti sėklas tik tuomet, kai sniegas nusileidžia nuo žemės. Dėl savo nepretenzybiškumo augalas gavo visuotinį pripažinimą. Todėl buvo išauginti daugiau nei 20 įvairių gudų sodo papuošalų. Atidžiai išnagrinėję gaylard gėlių nuotraukas, galite pakelti šviesių, nepaprastų augalų baldai.

Gaylardia “gražus”

Gaylardia gražusLaukinių grožio šios rūšies randamas Meksikoje ir dažnai gali virsti klesti žydėjimo krūmo, kurių skersmuo iki 50 cm. Žydi nuostabiai visą vasarą didelių pumpurų, kurie atstovauja vaivorykštės krepšius. Kiekviename iš jų yra geltonos centro ir violetinės nendrių lobių.

Po gaylardia gražių žiedų ant ūglių, formuojasi vaisiai, primenantys suapvalintus kamuoliukus su pūkais. Sėklos ilgą laiką išlaikė savo daigumą, taigi augalas buvo naudojamas naujų veislių parinkimui. Jie skiriasi nuo pumpurų struktūros ir žiedlapių spalvos. Dekoratyvinio sodo sąlygomis tokie augalų variantai yra ypač vertinami:

 1. “Pict”. Išverstas į rusų kalbą šis žodis reiškia “dažytos”. Todėl šios veislės gėlės dažnai būna dviejų spalvų ir būtinai dvigubos.veislė
 2. “Lorentz”. Augalas išsiskiria su žiedlapių žiedlapių formos žiedlapiais. Gaylardia Lorentz smogia savo gerbėjams ryškiai geltonomis gėlėmis, kurios vasaros pradžioje pasirodo ant krūmo.Lorentzo Gaulardia
 3. “Lorentzian”. Ypač norėčiau paminėti žavingą rūšiuoti su skiltelėmis. Jie yra ant didelių ūglių (maždaug pusės metro) ir panašūs į purvinas pom-poms. Pasirodo elegantiškos ligulate žiedlapių su nelygiu kraštu, kaip ryškios ryto žvaigždės. Vasaros viduryje Gaylardia Lorentiana gražiai žydi ir maloniai džiaugiasi savo grožiu iki lapkričio mėnesio šalčio.Lorentzio Gaulardas

Unikalūs gražūs gajlardijos tipai yra naudojami šalies kraštovaizdžių dekoravimui. Jie taip pat yra tinkami skintų gėlių puokštėms formuoti.

Gaylardy “Arizona san”

Gaylard Arizona SanŠi veislė yra laikoma viena iš labiausiai ieškomų gėlių šalies kotedžai. Jo pagrindinis bruožas – žydi tais pačiais metais, kai buvo sėjama. Be to, arizona san gaylardia išmeta pumpurus prieš visas kitas šios gėlės rūšis. Sultingas žydėjimas trunka visą sezoną prieš prasidedant šaltu oru.

Related  Žydintis sodas į Iberijos amžiną žolę

geltonos gėlės gaylardia arizona sanAugalas auga tik iki 25 cm aukščio, todėl laikoma nykštukė. Žiedynai krepšelių forma laikomi ant stipraus vainiko. Gaylard arizona pumpurų skersmuo žydėjimo metu pasiekia 9 cm, o sodo lova paverčia ryškia saulėtų gėlių puokšte.

Arizona Red Shades Guillardia

Gaylard Arizona raudona šviesaTinkamai kultivuojant augalas formuoja nedidelį, kompaktišką krūmą iki 30 cm aukščio, kai kurie variantai gali siekti 70 cm. Augalai auga ant aukštų 6 arba 8 augalų. Jie išeina iš žemės aiktelės, pritraukia visų dėmesį. “Gaylardia Arizona” raudoni atspalviai stebuklingai jaučiasi atvirose vietose, kuriose yra daug saulės spindulių. Žydi beveik visą vasarą, iki pirmųjų rudens šalčių. Gana ilgai nepraranda savo savybių, dekoratyvinėje vazoje po pjovimo. Naudokite gėlę, kad papuoštumėte sodybos peizažus kaimo namuose.

“Gaylardia” “tentas”

gaulardia markizėIš šios serijos augalų būdingos tankios ūgliai su storais velsiais visame ilgyje. Jie auga iki 75 cm aukščio, todėl jiems reikia švarko. Lapų plokštelės “gaylardia” turi tris skirtingas formas:

 • ovalas;
 • pailgos;
 • lanceolate.

ažūriniai gėlių žiedlapiaiLapo kraštai yra arba dantyta, arba visa. Galinė dalis yra su minkštaisiais pluoštais, panašiais į baltąsias voras. Platus žiedynai susideda iš margi vario, geltonos arba oranžinės gėlės. Kartais jie dažomi dviem ar trimis spalvomis. Gaylardia pumpurų viduryje (kaip kartais vadinama) didelis žiedas yra apvalus purpurinės arba rudos spalvos diskas.

Birželio mėn. Ji pradeda žydėti, ir toliau prašau gerbėjų iki rudens. Puikiai toleruoja žiemą, nereikia papildomos pastogės.

Gaylardy “Burgundija”

gaiLardia burgundyPrabangus ryškus daugiametis – gajlardijos bordo dažnai naudojamas papuošti bronzos ar mišinio kiaušinius (sudėtingas daugiapakopis gėlių lovos). Augalas gana aukštas (apie 70 cm). Šūviai kilę iš žemės sklypo, dekoruoti dekoratyviniais krepšeliais paplitusių pumpurai. Dažnai violetinės spalvos sotų spalvos žiedynas. Ši įvairovė reiškia dekoratyvines gaylardia hibridines veisles ir yra sodininkams reikalinga.

Į krūmus neprarandamas patrauklumas, jiems reikia paramos. Jie gali būti kruopščiai įrengti šalia gėlių ir prijungti gėles su žaliais lynais.

didelis gaylard užuolaidosDaugiamečiai ir metiniai spalvoti “ramunėliai” harmoningai ieškome bet kokių sodo lovų variantų. Todėl jie plačiai naudojami kraštovaizdžio dizaino kaimo namuose. Tie, kurie augina šią nuostabią gėlę, visada randa džiaugsmą per savo sultingą žydėjimą.

Gaylard reprodukcija su krūmų skyriumi – video