kraštovaizdžio dizaino šerdeso veislėsNepaklusnus, bet labai gražus konvolvulas žmonėse žinomas kaip beržas. Jo minkštos rožinės arba baltos gėlės išplėsti prabangiu kilimu ant žemės. Daugelis namų šeimininkių naudoja dekoratyvines augalų veisles, kad papuoštų savo sodą, taip pat balkoną. Skraistyti mėlynos arba violetinės spalvos atspalviai puikiai atrodys pilkų aukštybinių pastatų fone. Mokslininkai žino apie 250 veislių šeimos. Tačiau verta atkreipti dėmesį į kelių sodininkų paminklų aprašymą.

Auginti 25 cm atstumu nuo kitų kultūrų. Jei jis naudojamas užpildyti teritoriją, tuomet atstumas nuo likusių augalų yra 50-60 cm.

Bendrosios charakteristikos

sultingas žiedas convolvulusGamtoje sode galima rasti beržo medį. Tai primena miniatiūrinės vynuogyną. Beje, Lotynų kalbos pavadinimas reiškia “sulaužyti” arba “apvynioti”, kuris labai tiksliai perteikia augalo prigimtį. Stiebai ir šakniastiebiai panašūs į plonus lynus, kurie meistriškai sujungia bet kokią struktūrą: gyvi ar ne. Kilus klausimui apie tai, kas yra konvolvulis, kiekvienai atskirai reikia atsakyti atskirai:

 1. Gėlė. Ilgis gėlių svogūnai yra lapų paakyje. Kartais jis išmes visus žiedynus. Gėlės yra labai subtilus, todėl lengvai sugadintos. Jie turi mažą varpą arba didelį piltuvą. Naktį jie uždaro ir atidaro rytą.gėlių convolvulus
 2. Lapai. Paprastose veislėse lapai yra kaip širdis ar strėlė. Bet dekoratyvinės veislės yra apvalios arba su dantytais kraštais. Ant kotelio jie yra pasvirę, spiraliai.lapai
 3. Šakniastiebiai. Švelnūs šlaunikaulio šaknys profesionaliai atpalaiduos dirvožemį ir pakankamai giliai įsiskverbia. Su kiekvienu plyšimu susidaro kitas daigumas, todėl beržas laikomas erzinančiu piktžolių.šakniastiebiai
 4. Stiebai. Ilgis jie siekia 3-4 metrus. Kai kuriose rūšyse stiebai statomi (iki 50 cm aukščio), o kiti – šliaužti. Jie yra tokie griežti apipjaustyti daiktai, kuriuos sunku sugriauti.tvirti stiebai
 5. Vaisiai. Tai mini dėžutė, pilna vidutinio dydžio sėklų (nuo 100 vienetų viename grama). Sėkla išlaiko derlingas savybes trejus metus.kukurūzai

Šios kultūros vertė taip pat yra ta, kad ji turi daugybę spalvų sprendimų. Kaip parodyta paveikslėlyje, juostos yra monofoninės, dviejų ir trijų spalvų. Dominuojantys šių “Europos lianų” atspalviai yra šie:

 • balta;
 • rausva (blyški arba soti);
 • violetinė;
 • mėlyna arba mėlyna;
 • raudonas (purškiamas).žiedų spalvos convolvulus

Related  Achimeno veislių kultivatorių nuotraukos

Gėlės pradeda žydėti nuo pavasario pabaigos. Dėl to visą vasarą ir iki rudens šalčių galite grožėtis švelniais gėlėmis.

“Venious” šeimos atstovų kultivavimas reikalingas ne rūgščiam ir santykinai drėgnam dirvožemiui. Be to, jie turėtų būti aprūpinti pakankamu apšvietimu arba mažiausiai išsisklaidžiusia šviesa.

Convolvulus srityje

convolvulusSu šia žolelių augalu dažniausiai stengiasi sode ar gėlių gultuose. Tačiau, kaip rodo praktika, galite būti su juo draugais. Šio lauko kukurūzų lauko sudėtis apima dešimt daug naudingų elementų, padedančių kovoti su ligomis:

 • kepenys;
 • kvėpavimo takai (bronchitas, astma);
 • kraujotakos sistema;
 • odos bėrimas;
 • inkstai (pašalina niežėjimą).

Be to, ji turi antiseptinių savybių. Kultūros, augančios šalia jos, yra mažiau linkę į pelėsius ar grybus. Iš jo galite užmegzti pirmos klasės mulčias. Toks substratas ne tik dezinfekuoja dirvožemį, bet ir tampa laisvas, taip pat drėgnas.

Palanki šios rūšies dirvožemio rūšis yra priemolio arba smėlio priemolis (turintis didelį smėlį).

gerai auga ant priemolioLauko beržas gali būti tiek ilgalaikis, tiek vienerių metų. Baltos arba rožinės mažos gėlės (retai randamos mėlynos ir violetinės) gausiai padengia šėrimo stiebą. Daugeliu atvejų jis yra lygus paviršius, tačiau kartais yra pavyzdžių su plaukų danga. Norėdami išsamiai apibūdinti lauko kukurūzus, turite pridėti:

 • ilgis stiebas pasiekia tik 100-150 cm;
 • žydėjimo laikotarpis: nuo balandžio vidurio iki pirmųjų šalčių;
 • lapai yra išilgai trikampio formos (kaip ietis), esančios ant petioles;
 • kūgio formos gėlės auga ant ilgų pedikliukų vienišų ar žiedynų (1-3 inkstai);
 • plonosios juodmedžio šaknys pasiekia 3 ir net 6 metrus;
 • reprodukcijos būdas: sėkla ar šaknis (palikuonys).

stiebai, gėlės, lapaiToks beržas yra nuostabus sodo ornamentas. Jos pagalba šeimininkė meistriškai slepia netinkamus kraštovaizdžio dizaino spragas. Išskirtinis gyvas kilimas aukso piktžolių kieme sukurs žavingą atmosferą.

Bindweed

sultingas krūmasŠi traukimo rūšis išsiskiria ryškių ir kontrastingų spalvų įvairove. Su tokiu žydinčiu kilimu, jūs galite papuošti neskainamą šlaitą šalyje. Labai dažnai sode yra negyvenamieji žemės sklypai. Kodėl gi ne naudoti sodo špagatas, kad puoštų jūsų sodą. Sode jie gali papuošti kelius. Giliai mėlynos arba baltos kamuoliukės nuo kalno atsineša rojų kampą. Dizaineriai rekomenduoja gaminti ekraną arba pertvaras. Tai puikiai atskiriama viena dalis sodo iš kitos arba tarnauja kaip šešėlis kitoms kultūroms.

Padidinti aukso piktžolių konteineryje yra pakankamai vienos šakos. Tada jis turi daugiau vietos augti ir sukurti storą, prabangų kaskadą.

convolvulusLianos-vasaros priklauso nuo saulės spindulių. Taigi žandikaulis yra uždarytas ir sulaužytas, jei ant gatvės yra debesuota ar lietinga. Nors šis augalas yra nepretenzingas, yra keletas jo sodinimo ir auginimo ypatumų:

 • Sėklos mėnuo – balandis ar gegužė;
 • dirvožemis yra laisvas su molio ar smėlio;
 • Prieš sodinimą sėklos mirkomos per 24 valandas;
 • grioveliai iki 5-8 cm;
 • tarp lovų turi būti nuo 50 iki 60 cm;
 • dangteliu naudokite specialią dengiamąją medžiagą, kuri viršyta vandeniu iš viršaus;
 • 7 dienų pabaigoje yra daigai;
 • Kai susibūrimai pakyla virš žemės iki 3 cm, juos reikia pasverti (optimalus atstumas 25 cm);
 • Priegloba turi būti pašalinta praėjus paskutinėms šalims.garbanotai ant lovos

Jei žalia spalva pasidaro baltos spalvos, tai reiškia, kad vynmedį paveikė miltligė. Keletas fungicidinių vaistų gydymo padės sunaikinti kenkėjus.

lovaSvarbu tinkamai išvalyti sardinių sodą, šios vertikalios sodininkystės veislės nuotraukos pateikiamos žemiau. Negalima per daug gausiai užpildyti lovos, nes tai lemia želdynų augimą, o ne žiedyną. Tačiau dėl drėgmės trūkumo pumpurų sunaikins. Be papildomų tręšimo, gėlės augs maži ir išnyks. Todėl prieš sodinimą dirvožemį apvaisina durpiai. sienų apdailaDirvožemį apibarsto medienos pelenais, kai dantyta lieka pumpurų. Kompleksinės trąšos (azotas arba kalis) gydomos lovomis kas dvi savaites. Substratas išdėstytas ant dirvožemio, po to plaunamas vandeniu, naudojant laistymo galią.tręšimas

Auginti sodinukus dirvožemyje, kovo mėn. Pradžioje sėti sėklos konteinerį. Laikyti konteinerius šiltoje ir saulėtoje vietoje, reguliariai laistyti.

Trijų spalvų

trijų spalvų juostosTai laikoma efektyviausia sodinti vazonuose (konteineriuose). Mėlynos spalvos (ultramarino atspalvis) ir balto atspalvio su ugningos geltonos (citrininės) vidurio derinys padaro jį unikalią. Dėl šios spalvos, jis puikiai flaunts terasos ir gėlių lovos megacities. Trišerinis trišakis – metinis, augantis iki 50 cm aukščio. Stiebai yra pasklidę tankiu žaluma. Žaliai žali lapai yra nuostabus fonas didelėms margas gėlėms su banguotu apvadu. Skersmuo siekia 5 cm. trijų spalvų juostosBe kitų dalykų, tris spalvas galima rasti trijų spalvų veislėse:

 • “Mėlyna” ir “Vaivorykštė” “Flash”. Labiausiai tankiai auga tiek gėlės, tiek lapai, formuojantys kulka formos krūmus.
 • “Royal Ensign”. Gėlės turi tamsią spalvą – aukso violetinės gėlės su būdingu juodu atspalviu.
 • Crimson Monarch. Ryškiai tamsiai atspalvio žiedynas.

Tai yra sparčiausiai auganti dekoratyvinė rūšis. 2-3 mėnesius šakniastiebiai auga iki 2 metrų gylyje. Jei jie yra suplyšę, jie formuoja naujus procesus.

Bindweed yra vienerių metų augalas, auginamas iš sėklų. Dėl to, kad ši veislė yra trumpa, ji turi daugybę šoninių procesų. Todėl tokie egzemplioriai primena sferos formą. Puikus vaizdas į terasas, langus ar lodžijas.

Related  Dieviškoji gėlių karalienė – Veneros šlepetė

Kambarys

erdvus konvolvulisNamuose ar butuose galite auginti convolvulus kambarį, kuris buvo specialiai veisiamas tokiomis sąlygomis. Toks rūpestis yra labai keistai. Negalima laikyti lauke – palangėje ar balkonu. Tiesioginiai saulės spinduliai paskatins lapų pageltimą, taip pat šaknies šaknų džiūvimą. Be to, kambaryje beržas labai patinka drėgmė. Todėl jis turėtų būti reguliariai laistyti ir pabarstyti. Vonios kambaryje galima saugiai maudytis jauna mergina. Šios procedūros turi būti atliekamos žiemą, kai oras butas yra perdžiūtas dėl šildymo. Įdėkite puodą su puodą, kuris jums reikalingas vienoje vietoje, nes juodraščiai yra pavojingi.

Jei augate vynuogių į konteinerį, jis turėtų būti dedamas į pietinę namo pusę arba arčiau rytinės pusės.

Priežiūra šioms trims veislėms – laukui, sodui ir patalpai – nereikia daug pastangų. Šis lengvabūdiškas augalas bus vertingas lauko ar terasos apdaila.