Imbiero šaknies tinktūra degtineImbiero tinktūra ant degtinės turi unikalių vaistinių savybių. Šaknies cheminė sudėtis apima optimalų vitaminų A, B, C, mikroelementų, eterinių aliejų ir organinių rūgščių kiekį. Veiksminga kompozicija išsiskiria daugiau alkoholio, kaip tirpiklio, tirpalo, kuris yra daug stipresnis nei vanduo. Tuo pat metu naudingos medžiagos po ekstrahavimo 3-4 metus saugomos etanolyje. Todėl imbiero tinktūra degtine, samanine ir ištirptu alkoholiu yra efektyvesnė nei visos kitos dozavimo formos.

Naudingos alkoholio ekstrakto savybės iš imbiero

Alkoholio ekstrahavimui naudokite šviežią nepažeistą šaknąApie tai, ar paruošta pagardai, alkoholiui ar degtinei tinktūra priklauso nuo susidariusios kompozicijos savybių. Padidinti kompleksinių junginių naudojimo poveikį, pridėjus medaus, citrinų ar aštrų žolelių. Alkoholinių tinktukų ypatumai, vartojant mažas dozes su daugybe skiedimų, skirtų nuryti. Alkoholis yra iš anksto atskiedžiamas iki pageidaujamos koncentracijos ir tik tada jis naudojamas norint gauti vaistą.

Preparatų, kurių pagrindas – imbieras, kuris buvo įkvėptas alkoholiu, tyrimai parodė, kad poveikis organizmui yra toks:

  • stiprina kraujagyslių sienas, reguliuoja cholesterolio metabolizmą;
  • stiprina medžiagų apykaitą, dalyvauja svorio mažinimo programose;
  • mažina uždegiminius procesus organizme;
  • gerina virškinamąjį traktą;
  • tonizuoja kūną.

Tačiau kūne yra specifinių problemų, kurios išsprendžiamos imbiero tinktūra. Taigi, imbiero tinktūros vartojimas degtinejai, siekiant padidinti stiprumą, yra susijęs su cirkuliacijos proceso pagerinimu. Prieš valgant naudinga imti 1 arbatinį šaukštelį imbiero arba gerti arbatą, įpilant tokio paties dydžio tinktūros ir citrinos gabalo. Negalima viršyti dozės, gali būti problemų su skrandžio gleivine.

Imbiero tinktūra ant degtinės sustiprina žmogaus imunitetą. Įtraukdami imbiero tinktūrą į indą ar gėrimą, svarbu neviršyti dozės. Dvi arbatinius šaukštelius imbierinės degtinės per dieną ir tik mėnesį sustiprins kūną.

Norint pagerinti regėjimą, be tradicinio gydymo, yra naudinga imbiero tinktūra. Paimkite vaistą vieną kartą per dieną, bet šaukštą.

Imbiero tinktūra imamasi siekiant sustiprinti imunitetąKas dar padeda imbiero degtinę? Skiedžiama praskiesta tinktūros tirpale atpalaiduoja skausmą gerklėje dėl uždegimo. Moterys, sergančios fibroze ir menopauzė, vartoja tinktūrą, palengvina skausmingus reiškinius, sustiprina nervų sistemą.

Tačiau tokį stiprų vaistą turėtų atsisakyti tie, kurie kenčia nuo alergijos komponentams, turintiems lėtinių virškinimo trakto ligų, ypač opinių ligų paūmėjimo stadijoje.

Jūs negalite naudoti tinktūros slaugančioms motinoms ir nėščioms moterims. Esama tachikardija, vartojant tinktūras, gali pabloginti paciento būklę. Prieš kreipdamiesi į gydytoją pasitarkite su gydytoju.

Related  Kokią priežiūrą namuose reikia zandedeskiya?

Tinktinkų rūšys ir jų sudėties ir taikymo skirtumai.

Nuo seniausių laikų Rytų medicina naudojo vaistines augalų savybes. Jei vartojate namie, galite gaminti senovės Tibeto receptą imbiero tinktūros:

  • pusė litro degtinės;
  • citrinos su plona oda 5 vnt.
  • natūralus kalnų medus 2 šaukštai;
  • žemės imbiero šaknis 400 g.

Tik stikliniame stiklaine su storu dangčiu dvi savaites masė įpilama šiluma ir tamsa. Sudėtis turi būti sukratyta kasdien maišant. Po 2 savaičių filtruokite infuziją. Užpildykite skystą frakciją į butelį su sandariu kamščiu, laikykite šaldytuve 3-4 metus. Naudokite šaukštelį 30 minučių prieš valgydami du kartus per dieną mėnesiui.

Imbiero tinktūros paruošimasValgomojo imbiero tinktūra paruošiama naudojant 400 gramų šaknies viename litre degtinės. Priešingu atveju, tinktūra paruošta pagal Tibeto receptą 2 savaites, kasdien traukiant indą.

Dėl alkoholio ingredientų santykis yra šiek tiek kitoks. 250 g šaknies imama 300 gramų etilo alkoholio ir 600 gramų vandens.

Norint gauti imbiero tinktūrą namie, jums reikia įsigyti gryną produktą, kurio sudėtyje yra ne mažiau kaip 50% purvo aliejaus. Moonshine turėtų būti dviguba distiliacija, o ne pirmasis. Šis produktas išskaidyti nereikia, bet po valymo jis neturėtų būti stipresnis nei 50 laipsnių. Paruošta užpilti namuose pagamintą parduotuvę šešis mėnesius.

Vaizdo įrašas apie imbiero tinktūros gamybą