Viena iš Anturium Andro veisliųAnturiumas Andreas, pirmasis iš auginamų ir aprašytų didžiulių rūšių atstovų, buvo įvežtas į Europą praėjusio amžiaus 70-ųjų. Šiek tiek vėliau, 1889 m., Dėka misionieriaus Samuelio Damono, augalai taip pat nusileido Havajuose. Tai radikaliai įtakojo rūšies populiarumą ir pasiskirstymą, taip pat veisles, kurias šiuo metu augina augintojai.

Žinomas tarp daugelio mėgėjų egzotiškos floros, kaip “Havajų širdis”, antuuris tapo tikrai vietiniu simboliu. Augalai, kurių žiedynai gali išlaikyti 2,5-4 savaites dekoratyvumą, yra visur. Bet Anturijos yra ne tik namų ir peizažų apdaila, bet ir viena iš svarbiausių verslo krypčių visame pasaulyje.

Havajų salose kasmet auga daugiau nei 12 milijonų augalų. Panašus anturijos kiekis gaunamas iš kitų šalių ir regionų. Ir tai nėra atsitiktinis. Tarp atogrąžų žydinčių šviesus Anthurium rūšimi, auginami kaip patalpų ar sodo augalų dalis, skintas gėles, ir eiti į interjero apdailai, užima pirmaujančią poziciją populiarumo.

Susidomėjimą kultūra taip pat skatina ilgaamžių žiedynų figūrų ir spalvų gausa. Šiandien jūs galite pamatyti ne tik raudoną Anthurium, kai randamas Kolumbijos džiunglėse, bet ir dviejų spalvų veislių šio augalo, vadinamo “obake, Midori žalia, balta, violetinė ir net rudos Anthurium.

Raudonas antuuris – gėlė iš senosios legenda

Raudona antuurijaRyškios blizgus lovatiesės ir geltonos spalvos dubenys, susidedančios iš daugybės mažų gėlių. Tai atrodo kaip klasikinis Anthuriumas, legenda apie kilmę, kurią daugelį šimtmečių prisimena Pietų Amerikoje.

Jaunasis grožis paaukojo savo gyvenimą meilės ir ištikimybės vardu. Nustebinusi tokia savimi, dievai apgailestavo į raudoną gėlę su vienintele žydine, kurios mergaitės širdimi.

Antuuris DakotaRaudoni anturai vis dar laikomi klasika šiandien ir yra labai vertinami tarp floristų.

Anthurium Dakota gali būti teisėtai vadinama garsiausia ir plačiai paplitusi. Ši augalija skiriasi ne tik turtinga apvalkalo spalva, bet ir jo dydis nuo 14 iki 23 cm. Net labai erdvioje patalpoje negalima pamiršti didelės veiksmingos augalų.

Related  Pasiekus skirtingų veislių naminius šeimininkus ir pasirūpinant jais atvirame lauke, bus gerų rezultatų

Anthurio pavadinimas kilęs iš Anthoso – gėlės ir Oura yra uodega. Bet ne mažiau kaip uodega, koba yra kaip ilgas kaklas flamingas. Tačiau, skirtingai nuo flamingo, antuaris šiandien gali ne tik turėti raudoną ar rožinę spalvą.

Minnesotos veislės antuurisŽiedynas Anturis veislių Minesota išsiskirti iš ne mažiau efektingas augalas skaičius su ryškiai raudonos pažiedės ir burbuolės, kad keičia spalvą iš pirmo baltos iki geltonos ir tada žalia.

Antuuris raudonasRaudonųjų protėvių grupė Raudoni, dominuojanti spalva, buvo raudona, labai didelė ir įvairi. Jame taip pat yra Anthurium Edison, atstovaujamas parduotuvių lentynose ne tik augalams su raudonais žiedynais, bet ir rožinės spalvos žydinčių veislių.

Tamsiai raudona antuurijaBe raudonų ir klasikinių raudonųjų veislių galite susitikti su tamsiu raudonu antuuriumi. Tokių anturijos riešutai, kaip nuotraukoje, yra atspalviai nuo raudonos, vyno iki bordo, rudos arba beveik juodos.

Otazu Brown su bordo širdies formos uždangaRudojo anthuriumo pavyzdys yra Otazu ruda su tankiu burgundiniu širdies formu ir švelniu, šviesiai žalios spalvos.

Jutos veislės antuurisAnturium Juta įvertinimas lengvai suformuoti ritualinį didelį žiedyno su blizgus tekstūruotos šydas skersmuo iki 14 cm. Burbuolių ir pažiedžių Anthuriums raudonos arba tamsiai-raudonos. Tuo pačiu metu vyresnius žiedynus galima lengvai identifikuoti žaliu atspalviu, padengtu plika.

Prabangus juodas antuuris Black queenPrabangus juodasis antuuris Juodoji karalienė atrodo dar tamsesnė dėl šviesiosios spalvos. Tankiai blizgančio paviršiaus paviršiuje visi žvilgsniai išryškinami, todėl žiedynas yra fantastinis išvaizda.

Pasteliškų spalvų anturai

Pink anthuriumas TenesisPink, kaip ir skrudintos “Blush” veislės, taip pat anthuriums persikų veislės yra labai vertinamos ir mėgaujasi pakartotu gėlių dėmesiu.

Pink anthurium Tenesis yra įdomi funkcija, nes ji išaugo vyresni, ji buvo uždengta, o varpai keičia spalvą. Jei neseniai atskleistose smeigėse dominuoja gryni šviesiai rausvi tonai, bet laikui bėgant jų vietą ima žali atspalviai. Kubas nuo baltos spalvos taip pat virsta žalia.

Anturijos kultivatorius Lady LoveTurint bendrą veislės pavadinimą Meilės anturijos yra visa šeimos labai patrauklų kambarinių augalų su dideliu žiedynų ir ryškios blizgančios lapijos. Veislė Anthurium Lady Love, pavyzdžiui, stovi labai ryškiai rožinės pažiedžių, kurių diametras yra 17 cm. Ausys yra parodyta nuotraukoje Anthurium tiesus, nurodė, gelsvas atspalvis.

Related  Privalumai arbūzų sultyse

Anthurium veislės Fantasy LoveTačiau kitas “Fantasy Love” anthurijus turi šviesiai rausvą pigmentą, o užklotų spalvoje yra ne tik rausvos ir žalios spalvos, bet ir baltos spalvos. Akivaizdžiai matomos tamsesnės venos.

Antuurio rūšis Blush“Blush” veislės anthuriums yra tarsi megztos plona rožinė danga. Tokio žiedyno sparnelė taip pat yra balta rožinė, retinant iki galo.

Žalioji Anthurium Midori

Žalioji Anthurium MidoriVisą žaliąjį antorijų “Midori” žiedynai nuo briaunų atidarymo turi net žalią spalvą. Skirtingai nuo kitų anturijos veislių, ši veislės grupė taip pat turi žalias ausis.

Liepų AnthuriumasIšimtis yra “Anime” “Lime Anthurium”, panašus į “Midori”, tačiau skiriasi nuo šviesesnio, gelsvos spalvos ir baltos-geltonos spalvos tonas.

Balta Anthuriums

Antuurija veislės Baltas čempionas“Anthurium” veislės Baltas čempionas formuoja elegantiškus žiedynus su įnoriškai išlenktomis prailgintomis plunksnomis ir tiesiu, lengvu citrinos atspalviu. Augdami, ausys keičia spalvą, tampa žalia. Žalioji, pradedant nuo pagrindo ir bract.

Spectacinis baltas anthurias Įspūdingas baltasis anthurias “White Heart” įspūžia smailės širdies formos apvalkalo grynumą ir šviežumą, o šio tipo ryškiai rausvos spalvos neįprastai būdingas “Cob-tail” grynumas.

Geltonos anturijos ir veislės Oranžinė

Grupė “Picasso” įvairovės grupėje yra oranžinės anturijos, panašios į nuotrauką, taip pat augalai su rausva, violetinė, mėlyna ir balta braškėmis.

Pagal apibūdinimą, “Picasso anthuriums” yra maži augalai, tinkami auginti patalpų sąlygomis. Ypatingą žiedynų žavesį pritvirtina užklotimo spalva, kuri susilygina į galą ir pamatą, todėl gėlė tampa didesnė ir ryškesnė.

Antuurias geltonas atspalvis priklauso Lemonos veisleiNuotraukoje pavaizduotas geltonos spalvos anthurias priklauso Lemonos veislei. Toks žiedynas turi didžiulį švelnią citrinų atspalvį ir baltą, su žaliu varpelių galu.

Antuurija obake

Astraae veislės anthurijusDvigubo anthuriamo hibridai pagal bendrąjį Obake pavadinimą yra iš Havajų kilmės ir įspūdingi vaizduotę su neįprastais atspalvių deriniais dideliuose skilteliuose. Pavadinimas Obake, išverstas iš japonų, reiškia kažką nepastovi, nestabili. Šis žodis taip pat vadinamas vaiduokliu.

Related  Ar galiu naudoti arbūzą pankreatitu, cholecistitu ir gastritu

“Araceae” veislės anthuriamo pluošto spalva sujungia ryškiai raudoną ir turtingą žalią spalvą.

Antuurio vaivorykštė ObakeAnthurium Rainbow Obake spalva yra sudėtingesnė ir apima ne du atspalvius, bet ir daug daugiau. Baltuosiuose fone yra pastebimi tamsiai rožinės venos ir švelnus purškimas. Braškės pagrindas yra gražaus žaliojo spalvos.

Įspūdinga Mauna Loa Obake įvairovėĮspūdingas “Mauna Loa Obake” priklauso grupei “Tropinis ledas”. Jo charakteringas bruožas yra lengvas, beveik baltas taškas šiuolaikiškoje aplinkoje. Venos yra rausvos spalvos, o gobtuva yra balta ir geltona.

Anthurium Anthurium Arbūzas ObakeŠio antuūno pavadinimas Arbūzas Obake labai tiksliai apibūdina žiedyno išvaizdą su rausva sultinga vidurine taške ir žaliais kraštais.

Anthuriums Tulpė su tulpių dangteliu

Anthurium Fiorino su tulpės formos pliausto-violetinio pliaunu“Tulip” veislės anturijos tampa vis populiaresnės dėl unikalios pliaubos formos ir visos žiedyno formos. Šiandien kultūroje yra tokios rūšies raudonos, rausvos, baltos, violetinės, alyvinės ir mėlynos anturijos.

Anthurium Fiorino su turtingo rožinės violetinės spalvos tulpių dangteliu priklauso mažų antuāru grupei. Žiedyno forma yra labai glausta ir dėl to augalas lengvai tinka bet kokiam interjerui. Luitinės ir anthurium Fiorino lovos spalvos yra ryškios, o žydėjimas trunka apie 4 mėnesius.

Blue Anthurium princesė Alexia BlueMėlyna antuuris princesė Alexia Blue nebus įspūdį dėl žiedyno dydžio, tačiau tikrai nepaliks abejingų neįprastų spalvų gerbėjų. Tiek veislė, tiek veislė yra dažytos gražiame ultramarine atspalvyje. Tačiau, kaip subrendęs prie pluošto pagrindo, atrodo žalieji smūgiai.

Geltona anthurium princese AlexiaNe mažiau ryškių ir geltonų anthuriumo veislių princesė Alekseja su nedideliu skruzdeliu ir trumpu tiesiuku. Ryškus žiedynas aiškiai matomas kompaktiškos tamsios žalumynės fone.

Joli veislės antuurisJoli veislės anthurium yra mažytė daugelio kambarinių augalų šeimos atstovė. išėjimo neviršija 15-18 cm, kuri leidžia jums rasti vietą yra gana sekli anthuriums su rožinės pažiedės ir tuo pačiu burbuolės ne uždaryti langą slenksčio.

Antuuris “Juodoji karalienė” – video