Ficus guma interjereDaugelis Ficus rūšies yra augalų augintojų mėgstami kambariniai augalai. Ne išimtis, o fikulas yra guma, slauga namuose yra labai paprasta, o išvaizda yra gana nemažai.

Pasak legendos, pirmasis europietis, pamatęs šį augalą, buvo Aleksandras Didysis, kuris padarė savo garsią kelionę į rytus. Dėl didžiojo kario ir valdovo milžiniškų medžių, iš tiesų, tikros giraitės su oro šaknimis ir daugybe galingų kamienų padarė neapsimokantį įspūdį.

Ir nustebinti buvo tai, kas! Vietinių gyventojų atogrąžų miškų Indijos, Indonezijos ir Nepalas, stambialapis fikusas, nuotraukoje, į gamtos užauga iki 40 metrų aukščio, o susikertančios kitus medžius ir otraschivaya oro šaknis, kuriant gyvuosius pavėsinės ir net tiltus.Ficus guma gamtoje

Šimtmečio pabaigoje, prieš namo augalą, ši rūšis tapo sparčiai augančia sparčiai augančia kultūra. Iki 50-ųjų XX a., Nepaisant esamų ženklų ir prietarų, guminių augalų figmedis buvo išduotas populiariausių vietinių augalų karūna TSRS.

“Ficus” gumos priežiūra namuose

Norėdami gauti gražų augalą, privalote laikytis rūpestingumo taisykliųNuo mūsų močiutės dienas įgijo žinomumas Ficus augalas, kuris gerai jaučiasi bet kokiomis sąlygomis, ar tai yra pietinė langų, kur saulė neišnyksta didžiąją dienos dalį ar šiaurės pusėje, atimta šviesos. Iš tiesų, gumos vaisių ficus, kaip nuotraukoje, yra labai atsparus. Tačiau šviesos perteklius ir jo trūkumas veikia griežtai. Tropiniam lankytojui daug lengviau rasti vietą gerai apšviestame, tačiau apsaugotame nuo tiesioginių spindulių palangės:

  1. Jei puodelis yra tamsoje, negalima išvengti tarpinių tarpinių, šlifavimo lapų. Įvairios figų formos tampa tolygiai žalios.
  2. Saulėje lapijos kenčia nuo nudegimų, šviesina ir gali nukristi, atskleidžiant net jaunus ūgliai.

Ficus miegamajameDėl panašių pasekmių gaunamas gėlių palaikymas šiltoje sausoje patalpoje. Norėdami išlaikyti aukštą drėgmės ir higienos gumos pluošto figūrėlės namuose rūpintis augalų yra:

  • Lapų laistymas dušu arba purkštuku;
  • nuvalykite didelius odinius lapų plokšteles drėgnu skudurėliu.

Oro drėkinimui taip pat naudojami buitiniai prietaisai.

Naudokite sintetines medžiagas, kad padengtumėte lapiją, nėra verti. Tai netrukdo dulkėms klijuoti ir pagerinti augalo išvaizdą, tačiau jis bus sunkiai įsiskverbęs į stomatus, sutrikdydamas didelės dekoratyvinės kultūros kvėpavimą.

Ficus pageidauja laistyti lapų plokštelesFicus lengvai prisitaiko prie kambario sąlygų esant temperatūrai:

  • nuo 20 iki 30 ° C vasarą;
  • esant 5-7 ° C aušintuvui žiemą.

Mažiausias leistinas augalo temperatūra yra 10 ° C, o įvairūs guminiai fiksai, kaip nuotraukoje, gali atlaikyti 15 ° C temperatūroje.

Vasarą dažnai reikia laistytiSvarbiausias etapas rūpintis “Ficus” guma namuose yra laistymas. Augalas aktyviai gėrė, ypač didelį drėgnumo poreikį vasarą. Tarp laistymo turi išdžiūti laisvas pagrindo, kuris gerai pralaidus vandeniui ir orui, paviršius. Po pusvalandžio po procedūros turi būti nusausintas drėgmės perteklius, nusausintas į padėklą. Žiemą, kuris lėtina augimą, reikalingas mažiau vandens, todėl pakanka vandens tik vieną kartą per savaitę.

Nuo pavasario ir iki rudens pradžios į fikso pavaizduotas kompleksinis šėrimas. Tai yra patogiau tai padaryti, naudojant gatavus produktus, kuriuose vyrauja azotas, skirtas dekoratyviniams lapuotiems augalams. Intervalas tarp viršutinio padažu yra 10-14 dienų. Jei augalas buvo persodintas pavasarį, trąšos reikia įdėti tik per mėnesį po perkrovimo į naują puodą.

Gumos figmedžio vainiko persodinimas ir formavimas

Jūs negalite įsivaizduoti, kaip rūpintis gumos figmedžio namuose be tokios procedūros kaip augalų transplantacija. Šiuo atveju labai svarbu pasirinkti tinkamą pagrindą ir nepamiršti apie galingą drenažo sluoksnį, esantį indo apačioje.

Augalų transplantacija vykstaKuo jaunesnis yra egzempliorius, tuo daugiau dirvožemio turi būti laisvas ir lengvas. Optimalus mišinys, skirtas sodinti gumos figmedžio figmedžio vaizdą, parodytą vienodo kiekio durpių ir lapų žemės, durpių ir smėlio. Naudinga pridėti šiek tiek medžio anglis prie substrato, kuris taps natūralia profilaktika prieš šaknų puvinį ir bakterines infekcijas.

Jauni gumos augalai yra persodinami per metus, bet tada sumažinti gydymo dažnį ir perkrovimo su daline nupjovimo šaknų sistemos atliekamas, kai šaknys atrodo collum iš į puodą skylę. Dideli egzemplioriai yra pernelyg sunkūs persodinti, ir šiuo atveju jie yra riboti tik pakeičiant 5 cm viršutinį pagrindo sluoksnį.

Be karūnos formavimo neįmanoma gauti gražaus augaloŪkių savininkams būdingas bruožas ir problema yra spartus augimas ir formos praradimas. Kada ir kaip gumos figūrėlės figas, į nuotrauką, sudaro karūną?

“Ficus” šakos labai nenoriai. Pavasario genėjimas padeda ne tik suteikti karūnos formą, bet ir priversti stiebus duoti šoninius ūglius.

Pirmą kartą tai atliekama, kai pagrindinis stiebas neviršija metro aukščio. Susikurus sezonui, sutraukiami kitų metų šūviai, dėl kurių vėl išsiskleidžia šaka, o visas šakninis šūvis yra pašalinamas. Gamintojai, teikianti pagalbą ir reikalingus namuose gumines apkabas, po kelių metų galėsite gauti gražų štampavimo medį.

Gumos nugaros gausos atgaminimas namuose

Norėdami atgaminti figmedį, naudojami auginiaiNaudojant suaugę augalą, gėlių augintojas gali lengvai atkurti žalią augintinį. Greičiausias ir lengviausias būdas atgaminti guminę statulėlę namuose yra naudojant apykaklės ir stiebų kirtimus:

  1. Atraižos sumažinti ilgis yra bent 10 cm viršūnių dalių ūglių, audinys glei būti suformuota šaknys turi būti semilignified.
  2. Smeigtuosiuose auginiuose gali būti tiek lapų ir inkstų, tiek labai trumpas – su vienu sveikų lapų.

Guminių figų dauginimas oro išleidimo metuPrieš įsišaknijant pašalinami apatiniai lapai, likusieji švelniai susukti. Augalai dedami į vandenį arba porą centimetrų, jie yra palaidoti perliatu arba smėlio ir durpių mišiniu. Paėmimas įvyksta kambario šiltnamyje ir gali trukti iki mėnesio.

Jei paplitęs keistais pavyzdys, geriau naudoti oro sluoksnius. Šis pats metodas padės suaugusiesiems gauti gyvybingų sodinukų, kaip nuotraukoje, gumos-figmedžio su lignified stiebais.

Susipažinimas su Ficus gumos priežiūros taisyklėmis – video