vaistinis augalasStraipsnyje kalbėsime apie naudingąsias auksinės tinktūros degtinėje savybes: naudojimą namuose ir naudą organizmui. Pirmiausia, mūsų protėviai žino šį augalą nuo amžių. Liaudies medicinos gydytojai ir žinovai jau seniai studijavo auksinių ūsų gydomąsias savybes. Jo poveikio organizmei rezultatai įvairiomis ligomis. Taigi, dėka mūsų močiutėlių ir senelių gaivumo, į mus pasiekė vertingi receptai, kaip pagaminti tinklelį iš auksinių ūsų, kurie kartojasi ir kartojasi ir perduodami vienas kitam.

Auksiniai ūsai ir jo vaistinis stiprumas

aukso ūsai puodelyjeMokslo augalų aukso ūsai žinomas kaip callisia fragrans (Callīsia fragrans) pasaulyje. Mokslininkai mokosi savo gydomųjų savybių jau daugelį dešimtmečių, todėl yra moksliškai įrodyta gydomųjų galių, taip pat. Ir dar, plačiausiai naudojamas callisia fragrans rasta liaudies medicinoje. Čia jis yra būtina parengti remiantis aukso ūsai naudoti kaip degtinės tinktūros, kuris jau įsitvirtino kaip puikus vaistas nuo sąnarių gydymui.

aukso ūsaiBeveik bet kuri aukso ūsų dalis gali būti naudojama gydyti:

 1. Kolenza (taip pat ir sąnariai ar sąnariai) – gali būti naudojama tik iš suaugusių augalų, kai jų pradinė žalia spalva pakeičiama į violetinę.
 2. Augalo lapai tinka tiek jauniems, tiek suaugusiems krūmams.
 3. Stiebas (kamieno dalis) naudojamas, kai augalo antenos yra padengtos bent dešimčia jungčių.

Nuo narkotikų, remiantis aukso ūsai rengimo, žinoma, eina visą gamyklą, priklausomai nuo to, ką esate virimo. Tinktūra aukso ūsai ant degtinės sąnarių naudojamas daugelį šimtmečių. Tai reali sandėlis vaistinių daiktų, dėl to, kad augalas kuriame daug kvercetino ir kaempferol (natūralių augalų flavonoidų), taip pat biphenols ir labai aktyviai komponentą į vieną iš labiausiai paplitusių fitostirolov – beta sitostirol.

Pažymėtina, kad degtinės aukso ūsų tinktūra gaminama iš įvairių augalo dalių.

Terapinė aukso ūsų tinktūra: kas padeda

vaistinė aukso ūsų tinktūraIš alkoholio tinktūros aukso ūsai populiarus namie naudojimas. Paruoškite ją tiesiog ir nekelia sunkumų net asmuo, kuris bus pirmą kartą parengti tinktūros. Augti namuose. Tai nėra įpročiai auginimo procese. Vaistinių savybių tinktūros aukso ūsai patvirtino šimtus patenkintų pacientų, kurie kreipėsi (lokaliai arba žodžiu) savo gydymo iš šių ligų:

 • sumušimai, įbrėžimai, gabalai;
 • trofinės opos;
 • tromboflebitas;
 • radikulitas ir osteochondrozė;
 • artrozė, reumatas, artritas;
 • alergija;
 • inkstų ligos tulžies akmenų liga;
 • bronchų astma;
 • tuberkuliozė;
 • diabetas;
 • vėžio ligos;
 • myoma;
 • pankreatitas;
 • aterosklerozė;
 • širdies ir kraujagyslių ligos.

Naudoti išorės naudojimo stiebų ir šoninių ūglių tinktūrą yra būtina priemonė sąnarių gydymui.

Šiandien daugelis žmonių nežino, ką padeda aukso ūsų tinktūra. Tačiau šios žinios, kurios visada sugebės palengvinti ligos simptomus ir paspartinti atkūrimo procesą kompleksinio gydymo metu.

Related  Kalės sodinimo ir priežiūros taisyklės atvirame lauke

Auksinių ūsų tinktūros ant degtine linija, skirta peroraliniam vartojimui

TinktūraUž 500 ml degtinės reikia apie 15 kelio. Nulupkite šiaudų šonus, nuimkite smulkiai, sulaužykite juos stikliniuose induose ir užpilkite degtinę. Tvirtai uždarykite talpyklę ir reikalauju bent dvi savaites. Patartina naudoti stiklainį ar tamsaus stiklo indą, taip pat primygtinai tamsioje ir kietoje vietoje. įtempti aukso ūsų tinktūrąKai kurie žmonės naudoja alkoholį į tinktūros aukso ūsai paruošimo, bet šiuo atveju, jo stiprumas turi būti ne daugiau kaip 70%, kitaip gydomosios savybės tinktūros ir nauda organizmui bus suabejota

Natūralus kompresų forma išoriniam naudojimui

Auksinio buntingo lapų tinktūraŠios tinktūros paruošimas grindžiamas tokia pat schema kaip ir geriamoji tinktūra. Vienintelis skirtumas yra tai, kad jums reikia tik lapų ar stiebų. Nepamirškite, kad jūs galite paimti stiebą tik iš auksinių ūsų, kurių ūsai išaugo ne mažiau kaip 10 keliu. Reikalauti 10-12 dienų degtinės užpildytų augalo dalių. Ši tinktūra turi stiprių savybių, nes visos veikliosios medžiagos koncentruojamos šaknies ir kamieno dalyje. Naudokite kaip kompresai ir losjonai, taip pat tirpalas.

Aukso auskarų tinktūros: instrukcijos ir gydymo režimai

Prieš pradedant gydymą aukso ūsų tinktūra, perskaitykite naudojimo instrukcijas, kad pasiektumėte maksimalų poveikį ir išvengtumėte nemalonių pasekmių.

ruošiame aukso ūsų tinktūrąAuksinių ūsų degtinės tinktūros gėrimas priimamas pagal vieną iš dviejų schemų:

 1. Pirmąją dieną vieną kartą išgerkite 10 lašų. Dienos dozę reikia padidinti 1 lašais. Gydymo trukmė – 1 mėnuo. Tada paimkite tinktūrą atvirkštine tvarka, tai yra, kiekvieną dieną sumažinkite vaisto dozę lašeliu. Dėl to paskutinę gydymo dieną turėtumėte vartoti 10 lašelių tinktūros. Ši schema yra dviejų mėnesių kursas, kuris, priklausomai nuo patobulinimų, gali būti kartojamas, bet ne anksčiau kaip po mėnesio.
 2. Antroji schema apima 10 dienų kursą. Taigi, 30 lašelių tinktūros praskiesta pusę stiklinės vandens ir tokiu būdu imama du kartus per dieną. Po to turite atlikti 10 dienų pertrauką. Norint pasiekti geresnį rezultatą, kursą galima pakartoti keletą kartų.

Priėmimo tinktūra aukso ūsai reikalauja konsultacijos su gydytoju, nes net ir labiausiai naudingų savybių gali pakenkti, nes individualaus netoleravimo.

Vaizdo apie tinktūros paruošimą iš auksinių ūsų