Šparagai turi gydomųjų savybiųŠparagų genties atstovai yra ne tik dekoratyvinės žalios rūšys ir daržovių augalai, bet ir iš tikrųjų vaistiniai augalai, turintys daug naudingų savybių ir savybių.

Labiausiai ištirtas oficialus genties vaistas yra šparagai, vaistinė arba daržovių šparagai. Tiria biocheminį sudėties augalų šparagų, mokslininkai atrado XIX amžiuje, pirmasis aminorūgščių – asparagino, dalis baltymų, kad būtų skatinamas, toksinio amoniako jungimosi prie žmogaus organizmui ir skysčio perteklių panaikinimą.

Pasak biologų ir chemikų, žaliosios dalies ir šaknų augalų yra daug mineralinių druskų, organinių rūgščių ir vitaminų, tarp kurių yra B grupės ir askorbo rūgšties vitaminai.

Tačiau, be šios rūšies šparagų šeimoje, yra apie tris šimtus unikalių augalų, ne mažiau įdomių ir naudingų. Kaip liaudies medicina naudoja šparagų vaistines savybes ir ar augalų naudojimas yra tradicinių mokyklų gydytojų patvirtinimas?

Naudingos savybės šparagai

Daržovių šparagaiBiocheminis kompozicija augalų primena šparagai Šparagai rekomenduojama kaip dietinis mažo kaloringumo maisto produkto, vitaminų ir mineralinių druskų, taip pat amino rūgščių ir flavonoidų šaltinio.

Visų pirma tokios augalinės žaliavos gali:

  • sumažinti migrenos priepuolių dažnumą;
  • pašalinti šlapimo pūslės ir inkstų uždegimą,
  • pašalinti skysčio perteklių;
  • pašalinti žmonėms pavojingas medžiagas ir toksinus.

Be to, asparaginas, kurio sudėtyje yra šparagų, padeda mažinti kraujospūdį, palankiai veikia širdies ir kraujagyslių sistemą.

Tradicinėje medicinoje šparagai naudojami siekiant išvengti lašelių, inkstų ligų ir kraujagyslių ligųTradicinėje medicinoje šparagai, kaip šparagų šeimos atstovas, naudojami siekiant išvengti pilvo, inkstų ligos ir kraujagyslių pažeidimų dėl cholesterolio plokštelių susidarymo.

Šios naudingos savybės šparaguose turi turėti asparaginą ir kai kuriuos kitus junginius. Tačiau esamos augalų rūšys nėra ištirtos taip pat, kaip ir daržovių šparagai.

Šepetys šparagai: savybės ir reikšmė medicinoje Indijoje

Sumuštiniai šparagaiDauguma rūšių vis dar laukia kruopštus studentas, o čia namie šparagų racemosa, Indijoje ir kitose Indokinijos tokio pobūdžio daugelį amžių, buvo sėkmingai naudojama gydyti įvairius negalavimus.

Related  Puošome mūsų svetainę neįprastai violetinės spalvos ryto šlovę

Tradicinės medicinos sistema, Indija, Ajurveda rekomenduoja terapijos agentų, pagrįstų šparagų šaknimis, įvairiomis ligomis ir ligų būkle. Racemosa šparagai, pavadintas dėl būdingą formos žiedyno, vadinamas “Shatavari” į regiono gimtoji į jį, kuris gali būti verčiamas kaip “šimto gydytojų” arba “išgydyti šimtą ligų.”

Iš šparagų šaknų paruošiami vaistaiIlgieji didieji gumbai, sudarantys pagrindinę augalo šaknų sistemą ir nustatantys šparagų naudingąsias savybes. “Shatavari” turi teigiamą poveikį moterų ir vyrų reprodukcinei funkcijai.

Šparagai padeda kovoti su vėžiuGražios pusės narkotikų vartojimo iš džiovintų šparagų šaknų atstovai:

  • padidina žindymą;
  • pagerina menstruacinį ciklą;
  • mažina skausmą ir skausmą menstruacijų metu;
  • mes turime diuretikų poveikį;
  • ramina ir švelniai tonizuoja.

Remiantis tyrimu, šparagų naudingos savybės tikrai gali turėti tokį poveikį, o gumbuose yra daug medžiagų, kurios stabilizuoja moterų hormonų sistemą.

Šparagų šaknų derliusTaip yra dėl paspartinto estradiolio konversijos į estrolą, taip pat į tai, kad homeopatinė priemonė aktyvina tokio svarbaus hormono kaip progesterono sintezę. Dėl to tradicinės medicinos vaistas, naudojantis šparagų vaistines savybes, yra puikus profilaktika daugeliui didžiulių moterų seksualinės smegenų auglių ligų.

Šparagų savybės leidžia padidinti moterų pieno gamybą, taip pat susidoroti su neurozėmis ir kitais nemaloniais simptomais vaisingo amžiaus moterims ir menopauzei.

Vyrai, vartojantys narkotines medžiagas iš augalų šparagų šakniastiebių, patiria stiprumą, sumažina uždegiminių procesų sunkumą genitalijų ir šlapimo organuose. Gydytojai pažymi ir gerina spermos kokybę.

Be bendrosios praktikos homeopathists taikyti miltelių šparagai šaknų, jei pacientas serga skrandžio opa, gastritas su didelio rūgštingumo, taip pat dizenterijos ir enterokolitas.

Gydymas tokiu įrankiu yra atliekamas ir iš išorės. Naudingos šparagų savybės pasireiškia egzema, spuogai, kartu su uždegiminiais ir gleiviniais procesais, sausumu ir odos raukšlėjimu.

Šparaguose yra daug mineralų ir amino rūgščiųIr naujausi tyrimai parodė, kad amino rūgštys ir mineralai šparagų augalų gali ne tik apsaugoti kepenis nuo toksinų, bet ir palengvinti dėl alkoholio kūno poveikį, panaikinant kai kurias pagalbines pagirių simptomus.

Turi šparagus ir natūralaus antioksidanto savybes, galinčias pasipriešinti arba sustabdyti audinių senėjimą ir visą žmogaus kūną.

Šparagai: ar nuodingas augalas?

Šparagų uogose yra didelė toksinų koncentracijaVisos šios šparagų rūšys, auginamos sode ir namuose, žydi, o tada sudaro mažas apvalus, oranžinės, raudonos arba mėlynos-juodos spalvos uogas. Žaliosios augalo dalys turi saponinus, žmonėms toksines medžiagas. Tačiau jei filijose nėra daug šių junginių, tuomet toksiškumas yra daug didesnis ir gali būti pavojingas naminiams gyvūnams, o ypač jauniems vaikams, atkreipiant dėmesį į šviesius vaisius.

Tokio maisto naudojimas, gaminant šparagus nuodingų uogų augalų, gali sukelti vėmimą, viduriavimą, pilvo skausmą.

Simptomų intensyvumas priklauso nuo to asmens, kuris valgė pavojingus vaisius, amžių, svorį ir sveikatą. Be to, kontaktas su uogų sulčių gleivine sukelia alergines reakcijas ir dirginimą. Dažniausiai simptomai išnyksta per dieną ar dvi, tačiau norint išvengti komplikacijų, būtina imtis pirmosios pagalbos priemonių gero geriamojo ir enterosorbento forma, taip pat kreiptis į gydytoją.

Related  Aphelandra dauginimas namuose

Sveikos sodo terapinės savybės – vaizdo įrašas

https://www.youtube.com/watch?v=pHWCvMtVdZU