Echeveria įvairių tipųEcheveria arba akmens gėlė yra neįprasta, naudojama namų ūkyje ir turi daugybę veislių. Augalai skiriasi forma, spalva, lapų ir gėlių struktūra, kuri perteikia Echeverijos nuotrauką. Šiuo metu yra daugiau nei 150 veislių, bet veisėjai gauna naujų nuostabių hibridų. Nuo mažo pusės krūmo iki kompaktiško, laisvojo galvos apdangalo galima rasti augalą šiltnamiuose ir naminiams veisimui.

Speciali dekoratyvumo sultinga Echeverija pritvirtino geles ant ilgos kojos, auga virš augalo. Jų spalva skiriasi nuo orų. Dėl aiškių saulėtų dienų galite gauti raudoną žiedyną, debesuota – gels gėlė žydi.

Echeverijos klasifikacija

Eheverijos rūšių katalogasVisos augalų ir gyvūnų rūšys nuo seniausių laikų bando apibūdinti ir rinkti šeimos iš panašių savybių turinčių žemės gyventojų. Išskirtos rūšys, augalų atlasai, vėliau pradėjo fotografuoti. Mažiausi atspalviai yra geriau matomi nuotraukoje, aprašant įvairius echeverijos ir išskirtines savybes, padeda sutelkti dėmesį į detales. Tiek echeverries, tiek lithopses pritraukia gėlių augintojų dėmesį su jų neįprasta išvaizda ir įvairių veislių

Augalų katalogas leidžia aiškiai matyti pavyzdį ir perskaityti jo apibūdinimą. Atsižvelgiant į augalus, tampa aišku, kad nešvarios aistros praeina, o pasaulis yra amžinas. Gamta lėtai sukuria savo šedevrus, tūkstančius metų kiekvienos rūšies poliravimo.

Apsvarstykite Echeverijos rūšies nuotrauką:

  • agavoid;
  • blizga;
  • pagalvių formos;
  • milžinas;
  • puikūs.

Kiekviena sultinga rūšis apima veisles, kai kurios iš jų bus svarstomos išsamiau.

Echeverija yra agavė

Echeveria agavoidesAgavos echoviruso nuotrauka yra sudėtingos formos lapų lizdas, o lova yra peraugama į ovalią ir smailią galą. Iš vaško, platų spalvų paviršius, bet ant point pabaigoje visų šio tipo įrenginių turite erškėčių Echeveria agavoides žydi vėlyvą pavasarį, gėlės išeiti iš lapų axils ir viršūnės sukurti spalvoti debesys ne mažesnis kaip 40 cm virš augalų aukščio.

Related  Alaus sidro acto naudojimo būdai plaukams

Susijusios su Echeveria, AFFINIS

Susijusios su Echeveria, AFFINISSultingi aprašyta 1958 Augalas turi išėjimą turintis stiebas ne daugiau kaip 5 cm, o 20 cm skersmens. Jis auga greitai lizdas, nepretenzingas ir lengvai šaknis. Kai yra apšvietimo trūkumas, jis tampa intensyviai žalia.

Echeveria elegantiška

Echeveria elegantiška“Echeveria elegans” siūloma keliais ratais, kurie sujungia šias savybes:

  • Tvirtas stiebas, kuris gali meluoti ir šaknis;
  • lapai beveik balti, surinkti iki 15 cm rozetės;
  • Lapai baigiasi erškėčiais;
  • Naujos rozetės formuojamos iš šoninių ūglių lapų ašies.

Echevery elegantiška gėlė puikiai iliustruojama nuotraukoje.

SETOSA var. OTEROI MoranasČia dar viena tokio pobūdžio echeverijos rūšis.

Echeveria Darenberg

Echeveria DarenbergAugalas vyksta šliaužiančiais stiebeliais, ant kurių yra rozetės su lapais, padengtais mėlyna danga, su šaknimis, su rausva kriaukle. Šį veislę žydina ilgai nuo balandžio iki birželio, tačiau žiedadulkės trumpos. Rozetė primena eglę pusiau atidarytą kūgį.

Echeveria humpbackflower

Augalų atstovauja daug veislių. Neįprastos lapų formos ir tiesi stiebas pakartojami skirtingose ​​”Grožio” versijose ir suteikia ryškią gėlių ausį. Lapų pjūvis gali išaugti iki 20 cm ilgio ir 15 pločio. Lapas yra įgaubtas. Echeveria metalo spalvos klasė CarunculataČia yra veislių su metaliniu nutekėjimu arba gumbų. Vienas nugalėtojas, namuose, siekiant šios veislės žydėjimo yra beveik neįmanoma.

Echeverija'Ruffles' plantmanbucknerGamtoje yra iki 60 cm aukščio krūmas, su dviem ar trimis šakomis. Medeliai storio iki 6 cm skersmens, žydi rudenį ir žiemą.

Echeveria juodas princasHumpbackflower yra garsus “Juodasis princas”, lapai yra rausvai pilka.

Echeverija Niurnbergo perlas“Niurnbergo perlas” su raudonai rudais lapais.

Echeveria Lau

Echeveria LauAugalui reikalingas specialus aprašymas. Trumpam stiebo formoje auga dideli mėsingi lapai su vašku. Lapai yra nedaug, bet jų išvaizda sukelia šypseną. Jie panaši į blynus, padengtus vašku. Net tokio apsauginio sluoksnio gėlės. Tačiau šiai skudurai reikia kruopštaus gydymo. Šio augalo gėlės yra didelės, iki 1,5 cm skersmens. Ši gėlė auga lėtai ir reikalauja rūpintis.

Related  Mes auginame namus ir užtikriname tinkamą priežiūrą

Blizgio rūšis

Echeverija puikus GivaAugalų grupė yra keletas echeverijų veislių, turinčių įtakos griežtai lapų geometrinėms formoms ir spalvoms. Gamtoje yra krūmas su nedidele šakute, lapai, kaip apatinė, iki 10 cm ilgio, kartais su išpjova išilgai išorinio krašto. Gėlių stiebai iki pusės metro aukščio, gėlės yra. Jie gali būti šepečiai ar skėčiai. Žydintis augalas žiemą ar ankstyvą pavasarį.

Echeveria amoena

Echeveria amoena f. cristaGėlė yra vietinis Meksikos sausuolių gyventojas. Ūgliai yra plokšti su aktyviu šakomis. Rosetėlės ​​ant jų yra suformuotos iš melsvųjų lapų. Lapų forma yra trikampio formos, gėlės gelsvos su raudonu atspindžiu. Mėgėjams šie augalai laikomi retais ir labai vertinami.

Bristly echeveria

Bristly echeveria Augalas turi blizgus rozetės dubenis, tamsiai žalios spalvos ir tankus ganymas. Šios gėlės pakyla virš motinos krūmo 30 cm, o taip pat ir visi nuo pilvo ertmės.

Pterygate echeveria

PULVINATA (pagalvių formos)Gėlė taip pat skiriasi nuo stipraus lapuočio pubescencijos. Tačiau lapai yra su aštriais patarimais. Yra ne tik gėlių lašas. Lapų plaukai gali būti balti arba rausvai. Pastai apie 5 cm ilgio storis yra centimetras.

Echeveria Shaw

Echeveria ShavianAugalas yra daugiametis sultingas. Skirtingai nuo kitų šios grupės augalų, jie turi plokščią lapo plokštę be didelio storio. Augalas daugiau panašus į laisvą kopūstų galvutę. Žydintis šavesis vasaros viduryje, atleidžiantis ilgus žydus šepečius. Žiemai tokio pobūdžio echevery išlaiko beveik visus lapus.

CHIHUAHUAENSIS (chihuahua)Ši rūšis sultingi, pavadintas veislių šunims dekoratyvinis stiebas 5 cm aukščio ir 1 cm skersmens, kuris yra surinkti pasakos grožį ir proporcijas mėsingos lizdą atgal ovalus lapais. pritvirtintas prie bagažo su šonine skale. Smailingi pilkšvai balti lapai išdėstyti spirale. Lapų patarimai dažomi. Aprašyme veislės yra žinomos ir nėra labai gerai žinomos. Tikslas buvo parodyti visą echevery įvairovę ir veisles.

Related  Patvarios difenbachijos priežiūros priemonės

Visi įdomiausi apie echeveriją