Klematis priemiesčio rajoneNorėdami augti gražūs kirkšniai (kaip nuotraukoje), sodinimas ir priežiūra atvirame lauke turi atitikti tam tikras taisykles. Tik tokiu atveju jie paliks kiekvieno praeivio atspalvių gėlių “krioklys”. Augalas nurodo žinomą buttercups šeimą. Dėl to, kad trisdešimt metų jo kūno garažas tampa sunkus, botanikai dažnai vadina klamatus mediniu gėliu. Dėl to, kad nėra gudrus, augalas gali būti stebimas skirtinguose mūsų planetos žemynuose, tačiau dažniau jis yra Rytų Azijos žemėje.

Tai unikali gėlių rūšis, kuri ne tik turi patrauklią išvaizdą, bet ir labai naudinga. Jis jau daugelį metų naudojamas medicinoje. Klematis gali išvalyti orą ir pagerinti bendrą žmogaus būklę.

Sodinimo aikštelės atvirame lauke Uralo

šlapžemių kultivavimas UralsŠios rūšies gėlių priežiūra nereikalauja specialių įgūdžių. Tačiau, nepaisant to, skirtinguose žemynuose auginantys augalai skiriasi. Kalbant apie nusileidimo ir priežiūros kamerą Uraluose, ji šiek tiek skiriasi nuo augančių šiltesniuose regionuose. Tai visų pirma yra dėl griežto klimato ir gana sudėtingų oro sąlygų.

Gamtoje yra apie 230 šio augalo rūšių, tačiau šioje dalyje planetoje galima sodinti tik keletą.

Clematis, kuris lengvai toleruoja staigius temperatūros pokyčius:

  1. Jacquemane. Tai liana, kurioje yra gana dideli pumpurai. Dažnai laisvi forma, jie yra alyvinis atspalvis. Šios veislės šūviai gali siekti 4 metrus.Jacmmano veislės klamatai
  2. Integrofolija. Krūmų rūšis, kurios aukštis siekia 2,5 metro. Gėlių skersmuo yra apie 12 cm. Jie labai panašūs į varpelius. Parodykite pumpurus tik jauniems šakeliams.Clematis Integrfolia
  3. Winsella. Šio augalo ūglių ilgis gali siekti 3,5 metrus. Lapai yra sudėtingi. Gėlės dideli. Dažnai jie turi rausvą, violetinį arba raudoną toną. Tinkamai prižiūrint, viename krūmyje gali pasirodyti iki 100 pumpurų.Klematis Vincella

Klematis šiaurės vakarų dalyje reikalauja specialaus sodinimo ir priežiūros. Žiemai augalui negyvas, jis turėtų būti pasodintas pirmą pavasario mėnesį. Prieš užšalimą, krūmai taps stipresni ir šakniasi. keramitų sodinukai darželyjeParduotuvėse nupirktos daigai turėtų būti išdėstyti tik atvirose vietose, kuriose yra geros saulės galimybės.

Klematis Urale vystysis gerai, jei pasodintas vietovei, apsaugotam nuo vėjo.

Augalų sodinukai turi būti 20 centimetrų gylio. Gėlių griovelis turėtų būti iš anksto paruoštas. Jo skersmuo turėtų būti apie 0,7 cm. Jei dirvožemis yra blogas, tada geriau padaryti vamzdį platesnį. Tai būtina tam, kad viduryje būtų vieta, kur įdėti trąšas.

Related  Tulpių medžio auginimo savybės namuose

Clematis sodinukaiTeritorijose, kuriose yra požeminis vanduo, reikėtų naudoti drenažą. Tai yra augalai, kurie nepatinka per daug drėgmės.drenažo įrenginys

Taip pat klamatai blogai reaguoja į rūgštus ir molingą dirvą. Optimalus variantas vynuogių yra maistingas, purus substratas.

Daug priklauso nuo tinkamai paruoštos sodinimo vietos. Kad augalas greitai sugauti, dugne turėtų būti dedamas smėlio arba perlito sluoksnis, kuris veiktų kaip kepimo milteliai. Jaunuolis turėtų būti suvyniotas dirvožemyje, susijęs su humusu.

Siekiant palengvinti augalų priežiūrą, jauni sodinukai turėtų būti nedelsiant pritvirtinti prie rėmo, ant kurio jie klajojo.

Klematiso nusileidimasPrieš įdėdami sodinukus į dirvą, turite jas sutrinti. Šūviai pašalinami taip, kad yra du gyvenantys inkstai. Skyriai turėtų būti apibarstyti medžio anglimi. Tai apsaugo juos nuo puvimo. Po sodinimo sodinukai turi būti laistomi.

Clematis priežiūra Urals

Clematis priežiūra UralsGėlių gėlė su ilgu, gausiu žydėjimu turi ne tik žinoti, kaip auginti klamatus, bet ir kaip tai rūpintis. Didžiulę įtaką jo augimui turi augalai, kurie yra arti. Palankiai veikia vynmedžių plėtrą laukinių vynuogių, kampsis, aktinidija.

Augalų priežiūros taisyklės:

  1. Viršutinis padažas. Tai yra svarbi rūpinimosi augalu dalis. Tręšti gėlę turėtų būti kelis kartus per metus. Pavasarį rekomenduojama įdėti lėšas, pagrįstas azotu. Geriausia naudoti skystus preparatus, kurie prieš naudojimą praskiedžiami vandenyje. Rugpjūčio pavasarį azotas pagreitins vynuogių augimą ir suteiks jai žalią žalumyną. Antroji procedūra atliekama prieš pradedant. Tam reikia naudoti kalio junginius. pelenų programaGeriausias variantas yra pelenai. “Stop top dressing” turėtų būti pirmoji gėlių išvaizda. Jei jūs ir toliau naudosite trąšas, clematis nustoja žydėti, ir visos jo jėgos eis į žalumyną. Pirmasis žydėjimas trunka 14 dienų. Po to po kelių dienų prasideda antrasis žydėjimo etapas, prieš kurį vėl reikia pridėti nedidelį kiekį kalio trąšų.trąšos klimatei
  2. Genėjimas. Kad augalas malonu akis gausiai ir ilgai žydėjimo, ši procedūra yra tiesiog būtina. Jei pašalinsite suaugusius ir sugadintus ūglius, krūmas greitai atnaujins savo jėgą, o šakelės augs sparčiau. Žiemai reikia iškirpti visas šakas, palikti du ar tris mazgus virš žemės.kirpimas
  3. Pasirengimas žiemai. Kadangi ilgą laiką Uraluose yra stiprūs peršalimai, krūmai turi būti apsaugoti. Tam rekomenduojama naudoti drobines, kurias galima įsigyti specializuotoje parduotuvėje.grietinėlės paruošimas žiemai
  4. Kenkėjai. Šios augalo rūšys turi gerą atsparumą įvairioms ligoms. Tačiau, nepaisant to, šikšnosparnis vis dar veikia kai kurias ligas. Vienas iš jų yra Wilt. Tai liga, nuo kurios, pirmiausia, kenčia viršutinės lapijos plokštelės. Jei nieko nebus padaryta, krūmas gali mirti.Clematis reikia pagalbos

Geriausias būdas atsikratyti ligų, turinčių įtakos klamatams, yra kalio permanganato tirpalas.

Jei laikysitės visų vynmedžių auginimo sąlygų, per trumpą laiką galėsite stebėti šio neįtikėtinai gražaus augalo žydėjimą.

Related  Naudingos šparagų savybės ir jų naudojimas liaudies medicinoje

Greitas būdas padauginti grybas su sėklomis

šikšnosparnių sėklosTai vienas iš pagrindinių sodininkų metodų. Žinodamas, kaip auginti grybas iš sėklų, galite greitai padidinti šio nuostabaus gėlių kolekciją. Lianos grūdai gali būti dideli ir maži. Iš jų priklauso sėklų daigumo trukmė ir kapsulių nokinimo laikotarpis.

Sėklų dydis nepriklauso nuo pumpurų dydžio ir paties krūmo.

Norėdami auginti grybas iš sėklų namuose, pirmiausia turite tinkamai derinti sėklas. Augaluose su mažomis sėklomis vaisių kolekcija gali prasidėti praėjus vienam mėnesiui po žydėjimo, o dideliuose augaluose – po 4 mėnesių. Laikykite juos kambariuose, kuriuose yra minimalus drėgmės ir žemos temperatūros santykis.

Sėjamosios:

  1. Grūdų paruošimas. Barboringas yra pats efektyviausias būdas. Dėkojame jam, sėklų daigumo greitis padidėja kartų. Norėdami tai padaryti, jums reikia ištirpinti sodos tirpalą į litro stiklinę (2 arbatinius šaukštelius 200 ml skysčio). Gautu mišiniu supilkite grūdus ir prijunkite juos prie akvariumo kompresoriaus. Esant tokiai būkle, palaikykite 5 valandas. Ši procedūra rekomenduojama kas savaitę kasdien. Tuo pat metu keičiant vandenį kasdien. Be to, grūdai gali būti dedami į augimo stimuliatorių trisdešimt minučių.šikšnosparnių sėklų burbavimas
  2. Sėjos. naudoti tik medinę dėžutę, kurio aukštis yra 20 cm. Sėti grūdus substrato, susidedančios iš durpių, feso ir sodo dirvožemio (lygiomis dalimis) turi. Bako dugne yra drenažas. Dėl to galite naudoti susmulkintą plytą ar keramzitą. Dirvožemio paviršiuje sudėkite mažesnes griovelius ne daugiau kaip 1 cm. Grūdelius padėkite 5 cm atstumu vienas nuo kito. Į viršų dirvožemiu ir užpilkite puršktuvu.grietinės sodinukai
  3. Transplantacija. Po to, kai jauni augalai pasirodo ant dviejų lapų, galite persodinti plastikinius konteinerius.

Į viršų žiupsnelis. Nusileisti į kitą vietątransplantacija į atskirus konteineriust po to, kai sodinukai yra gerai sustiprinti.

Jei sėkla greitai išauga, rekomenduojama mini šiltnamį su polietilenu.

Jei viskas bus padaryta teisingai, tada pirmasis žydėjimas bus stebimas antrojo ar trečiojo gyvenimo metais.

Related  Mes pasirenkame savo sodo rododendrą, atlieka jo sodinimą ir tiria augalų priežiūrą

žydi jaunieji klamataiPaspartinti daigumą gali būti rankinio apsauginio apvalkalo pašalinimo metodas. Tačiau tai turėtų būti daroma labai atidžiai, kad nebūtų pakenkta šerdis.

Klementų sodinimas, priežiūra ir dauginimasis Uralyje yra galimybė pasimėgauti unikaliu augalo žydinimu per šiltą sezoną. Jei laikysitės visų sąlygų, “Liana” visada bus gražus vaizdas ir papuošti bet kurią svetainės dalį.

Vaizdo įrašas apie Clematis sodinimo ir priežiūros funkcijas