Nuostabus kambario hibiscus grožisHibiscus pavaizduotas nuotraukoje, namų priežiūra reikalauja mažai, bet teigiamas yra apčiuopiamas. Didžiulės gėlės, gražūs lapai – ne visi naminio gyvūno orai. Iš daugybės hibiskų veislių žmogaus gyvenamajame gyvena tik kinų žydėjimas. Ypač patinkame hibiscus kambarį erdvioje kaimo namuose, įrengtame viršutiniame kambaryje, kad nuo ryto iki vakaro šviesos srautas supiltų į jį.

Naudingos patalpų hibiscus savybės

Hibiscus tarnauja kaip žmonių globėjas namuoseKalbant apie Feng Shui, Hibiscus kambarys parodyta nuotraukoje, namas atkreipia gera juoda sugeria energiją, apsaugoti žmones. Kad būtų galima absorbuoti kenksmingas medžiagas iš oro, tokiu būdu išvalant hibiscus yra pajėgi. Bet iš šio augalo gėlių galite paruošti vaistus, kurie padeda išvengti vidinių negalavimų.

Kambaryje, kuriame yra hibiscus, visada grynas orasLapų ir gėlių infuzijos padeda išvalyti odą, lapų nuosėdos yra virinama ir virinama. Taigi gražioje augale paslėpta namu medicinos krūtinė.

Arbatos karkade, mėgstama daugybe gėrimų, gaunama iš hibiscus gėlių. Tai naudinga hipertenzija sergantiems pacientams ir padeda susidoroti su skrandžiu sunkiu maistu.

Drėkinimo orą, nes garuojant drėgmei nuo viršutinio dirvožemio sluoksnio, The kontempliacija graži žydėjimo krūmas sukurti sveiką orą ir sumažinti vidinę įtampą. Tai liudija hibiscus nuotraukoje.

Titulinis turinys iš kinų išaugo

jaunasis hibiscusTai užtruks vienerius metus, prasideda keli transplantacijos, kol gėlė taps kompozicijos centre. Grindų puode, amžinai žaliuojantis medis su tamsiais dantytais lapais pritraukia žavius ​​žiūrovus. Gera priežiūra, hibiscus gėlių gyvena ilgai. Jam reikia šiek tiek dėmesio ir atsargumo:

  • tam tikra žemės sudėtis ir augalas;
  • gerai apšviestoje vietoje be tiesioginių saulės spindulių;
  • laistymas ir maitinimas;
  • krūmo formavimas;
  • apsauga nuo ligų ir kenkėjų.

Hibiscus reikia pagalbosBe to, augalas turi stebėti vasaros ir žiemos sulaikymo sąlygas ir labai nemėgsta juodgrindžių. Signalas, kad augalas kenčia, bus lapų pageltimas, jų lapų nuleidimas ir neatidaryti pumpurai.

Related  Violetinės kambario reprodukcija ir priežiūra

Kaip rūpintis hibiskais namuose, mes analizuosime etapais nuo pirkimo momento.

Kaip ir daugelyje patalpų augalų, hibiscus nereikia auginti pot. Pasitikimas indus sodinti, augalai reikia užtikrinti drenažo skyles buvimą ir sukurti gerą drenažo sluoksnį ar tradicines medžiagas, arba specialius – Seramis granules. Naudojant specialią kompoziciją, dirvožemyje bus sumaišyti reikalingi mikrofermentai, skirti kambario hibiscus gėlėms. Sodinamosios žemės sudėtis paprasta:

  • molio velėna – 2 dalys;
  • lapai ir humusas – 1 gabalėlis;
  • smėlis, medžio anglis, vermikulitas – kaip priedai mažai šiek tiek.

Gėlių persodinimas į erdvinį puodąAugalams transplantuoti arba transplantuoti jaunesniame amžiuje reikia kasmet didesniame puode, bet tik pavasarį. Dažniau transplantuojamas subrendęs krūmas, tada pakeičiamas viršutinis žemės sluoksnis. Persodinus senąsias tamsios spalvos šaknis galima apdailinti švariu įrankiu. Šviesos jaunosios šaknys yra naudojamos augalui maitinti.

Apšvietimas atlieka svarbų vaidmenį krūmo ornamentuose. Tamsoje hibiscus žydėja, vasarą ir žiemą jis turėtų stovėti šviesoje. Jei saulė degina, hibiscus kambarys turi būti užlietas. Vasarą komfortiška gėlė yra 18-25 laipsnių. Bet karštesni, dažniau laistyti ir purkšti gėlę. Žiemą, laikant vėsioje aplinkoje, bet ne žemesnėje kaip 12 laipsnių, išprovokuoti vasaros žiedų riaušes.

Vanduo augalui su minkštu vandeniu be chloro pėdsakų. Neteisinga drėkinimas dažnai yra ligų provokatorius. Todėl augalas negali būti džiovinamas – bus pašalinti lapai ir gėlės.lapai iš hibiscus nukrinta Nuo perpildymo puvinio šaknys su paskesnėmis pasekmėmis. Iš kieto, šalto ir ėsdinto vandens lapai bus geltoni, o tai rodo nuotraukas, hibiskus namuose netinkamai rūpinasi.

Norint gerai vystytis, augalas reikalauja dažnų tręšimo žydėjimo metu. Pavasarį žolinės masės vystymui augalui reikia azoto, bet ne daug. Dėl atšiaurių žydėjimo būtinas hibiscus fosforo. Ir geram krūmo vystymui reikalingas kalis. Geriau įsigyti paruoštą tirpių trąšų mišinį žydinčioms augalams.

Senojo krūmo atjauninimasKad geras žydintis hibiscus kambarys būtų atsargus namuose, reikia genėjimo ūglių. Gėlės formuojasi tik jauniems šakoms. Po genėjimo, filialas suteikia naujus ūgliai, ant kurių susidaro gėlės.

Related  Moliūgų sėklų nauda ir pasekmės vyrams

Kinijos reprodukcijos būdai išaugo

hibiscus dauginimasis iš augalųGėlių paplitimas gali būti sėklos, auginiai. Lengviausias būdas gauti pjūvį. Kai augalai yra genėti, viršūnė yra naudojama reprodukcijai. Dygsniuoti kirtimai vandenyje arba drėgnu smėliu šiluma. jauni žiurkėliai iš auginiųAtsirado šaknys buvo šiek tiek išaugo ir įamžinti nuolatinę vietą stiklinę su 10 cm skersmens. Su tinkamą priežiūrą, naujos Rastishka žydi tais pačiais metais.pirmasis hibiscus žydėjimas

Sodinukai rekomenduojami auginti pavasarį. Dygiacija atliekama su mažesniu šildymu iki 25-27 laipsnių. Pasinerk pasodinus po dviejų tikrų lapų pasirodymo. Jaunųjų augalų žydėjimas įvyks trečiaisiais ar vėlesniais metais.

Slaugos ligos augalas

Hibiscus reikia pagalbosKaip rūpintis hibiskais, jei jis serga? Būtina analizuoti, kodėl gėlių lašai palieka ar gėles. Pirmas dalykas, kurį reikia padaryti, – sukurti tinkamas sulaikymo sąlygas. Jei liga nepavyksta perduoti į lėtinę formą, po dviejų savaičių rezultatų bus pastebima.

Hibiscus sergaKaip išvengti prieš sprendžiant krūmų vabzdžių gali būti naudojamas lapų dušas, vanduo nuplauna dulkes, amarai, nebus organizuoti voratinklinių erkių koloniją. Cheminės saugos priemonės naudojamos tradiciniais valymo būdais.

Išnagrinėsime pagrindines jų šalinimo priežastis ir būdus:

Problema Priežastis Sprendimai
Kenkėjai užpuolė Susilpnėjęs augalas. Naudokitės apsaugine įranga, persodindami į naują dirvą.
Bakterijų grybelinės ligos Tai šalta, drėgna, tamsi. Pagerinkite sulaikymo sąlygas, atlikite šaknų persodinimo peržiūrą ir gydykite jas fungicidais.
Lapai pasidaro geltoni, žalios spalvos Laistymas šaltu, kietu, chloruotu vandeniu, šaltas ir drėgnas. Pakeiskite sulaikymo sąlygas, pakeiskite dirvą, pridėkite geležies vitriolio prie drėkinimo vandens. Padėkite hibiską į šilumą. Apsaugokite nuo juodraščių.
Nr gėlių ir pumpurų Daug azoto, žiemą augalas nenustojo vėsioje vietoje. Pagerinkite apšvietimą, sukurkite sąlygas inkstams formuoti, sumažinkite azoto kiekį trąšose.
Pušys ir pumpurai nukrenta Staigiai pakeitė temperatūros režimą ir sulaikymo sąlygas. Įdėkite šilumą, pašarų fosforą, patikrinkite vabzdžių kenkėjų buvimą. Pasukite puodą ir pakeiskite savo vietą žydėjimo metu.

Related  Kiaulpienių tinktūrų paruošimo receptas ir jo taikymo taisyklės

Tokios yra paprastos hibiscus kambario virškinimo priežastys.

Vaizdo įrašas apie kambario hibiscus