Nepakankamas ryškiai žydintis geraniumasVienas iš nepretenzingiausių ant palangės augalų yra geraniumas. Kodėl lapai gelsvai virsta ant geranijų ir kokį signalą augalas duoda, reikia suprasti kuo anksčiau. Gėlė pasakoja atidžią šeimininkę apie jos negalavimus. Ir vėl heraniumas išmes gėlių krepšį aukštai, atnaujins orą su lapų aromatu.

Pelargonium agrotechnika

Sulaikymo sąlygos buvo pažeistosGeraniumas laikomas nepretenzingas augalas. Tačiau, norint jį užnešti reikia ryškios vietos be tiesioginių saulės spindulių. Dirvožemis turi būti derlingas ir laisvas. Puodelis yra pasirinktas mažas, todėl šaknys yra per siauros.

Dirvožemis turi būti drėgnas, gerai nusausintas. Purškimo lapai nereikalingi. Viršutinis padažas su visuotine kompozicija, bet mažiau azoto. Rudeninis genėjimas sukelia naujų žydinčių ūglių augimą. Jis nemėgsta geranijų, kad atvėsintų žemės komą ir juodraščius.

Geriamo lapų ligos – signalas floristui

Turinio sąlygų pažeidimas veda prie augalų silpnėjimo. Lapų spalvos gali pasakyti, ką reikia pakeisti gėlių turiniu. Kodėl geltonieji lapai geraniumuose, rūgštyse arba sausai – yra keletas priežasčių. Dėl pagrindinių priežasčių gamykla silpnėja:

 • neteisingas turinys;
 • liga;
 • užkrečia vabzdžiais.

Ligos ir parazitų invazija yra susijusios su netinkamu turiniu. Jei gėlė stipri, ji nesirgs. Svarbu suteikti nepakeičiamą geranijos egzistencijos būklę, kad neišspręstumėte dėlionės, kodėl geraniumai geltonai ir lapai išdžiūvo.

Netinkamo geranijos kiekio rezultatas

Netinkamo turinio rezultatasPelargoniumo amžinai žalumynai, apatiniai lapai tampa geltoni ir nukrenta, tai yra natūralus procesas. Todėl stiebas yra plikas su amžiumi. Bet jei lapai dažnai nukrinta, tada gėlė neturi pakankamai šviesos. Žiemą reikia pakeisti vietą arba apšvietimą organizuoti.

Žiemai ypač dažnai virsta geliais. Kodėl tai vyksta? Neatsižvelgiama į gėlių biologinį aktyvumą poilsio laikotarpiu. Perpildymo ženklas gali būti augalų viršuje pagelsta. Tai reiškia, kad sergančios šaknys neleidžia sultyse turėti tinkamos jėgos, o viršuje lieka be maisto.

Sausas lapų geranijaKodėl lapai kambaryje gelssi? Būtina dažniau vanduo augalui, jam trūksta vandens. Jei augalas buvo atvirame ore vasarą, kol jis buvo perkeltas į šiltą kambarį iki aklimatizacijos, spalva tampa mažiau šviesi. Būtina palaukti savaitę ar dvi, ir tik tada pradėsite keisti sulaikymo sąlygas.

Related  Saulės gabalas vasaros gėlių lovoje – vienerių metų branduolys

Lapai būna geltoni, jei geranija ilgą laiką nebuvo persodinta, puodai nepakankamai maitinami arba puodai yra stori. Žemės komoje yra sukurta per didelė drėgmė, lapai gelsvai graanijose. Ką daryti šiuo atveju? Persodinti augalą į naują žemę ir didesnę talpyklą.

Esant žemai temperatūrai, geranijos lapai tampa raudoniGeraniumas netoleruoja purškimo. Tačiau sausas oras taip pat yra nepriimtinas. Negalima įdėti gėlių pagal briauną ir šalia radiatoriaus. Štai kodėl geranijos geltonos spalvos kraštais. Lapelio džiūvimas pradeda rodyti nepakankamą laistymą.

Lapų peilių raudonis pasakys floristui, kad augalas yra šaltas. Galbūt tai tiesiog reikia nukelti nuo stiklo, arčiau krašto. Bet kodėl pavasarį raudonai raudona? Labiausiai tikėtina, kad greito augalo vystymosi metu nepakanka maisto. Maistui geranijai reikia mažų dozių.

Geriarijų ligos ir jų gydymas fotografijų demonstravimu

Augalas yra skausmingasKartais, net jei įvykdytos visos kalinimo sąlygos, augalas yra depresuotas. Geraniumuose, dėl kažkokių priežasčių, lapai virsta į vidų, žalumynų spalva pasikeičia. Ligos priežastis galima išspręsti žemėje arba viršuje:

 • bakterijos:
 • grybai;
 • virusai.

Tada lapuose gali pasirodyti rudos dėmės, riebios dėmės, kurios galiausiai išdžiūvo ir sunaikina gėlę.

Dėl geranijos lapų virusinė ligaVirusinės ligos perduodamos iš užkrėsto augalo sveikais per vabzdžius, kurie anksčiau buvo šeriami susirgusiu krūmu. Gali būti, kad kotelis buvo įsišaknijęs su blogu pelargoniu. Ženklas yra geranijos lapų liga, vizualiai primenanti mozaiką. Lapas traukiamas kartu, ant jo matosi dėmės arba raštas. Tai kraujagyslių liga. Augalas turi būti sunaikintas, kad nebūtų užkrėsti kaimynų.

Bakterinė geranijos ligaBakterijų ligos apima įvairius pastebėjimus ir lapų praradimą. Kodėl geriavumas pasidaro geltonas ir ką daryti, jei lapuose randasi rudos dėmės? Pirmiausia turite pakeisti sulaikymo sąlygas. Šiltas šiltas oras kambaryje gali sukelti bakteriozę. Bakterinės ligos požymis yra lapų venų užtemimas. Jei nesiimsite veiksmų, po kurio laiko augalas visiškai išdžius.

Augalų palikimas staigiai, lapų mentės drėkinimas iš kondensato ant lango, užterštas dirvožemis yra ligos provokatoriai. Skirtingos bakterijos ir grybai suteikia skirtingas formas ir spalvų dėmeles nuo pilko puvimo plokštelių iki mirčių audinių viduje.

Augalas nudžiūvoBūtina pašalinti žalingus veiksnius, paimti lapus su dėmėmis ir perdirbti augalus su fungicidais. Reikėtų vengti kontakto su vandens lapais. Bakterijų ligos apima gerai žinomą juodą koją. Jei geranijos stiebas sulaužo, juodinamas ir krienka – tai yra. Būtina persodinti augalą į naują substratą.

Related  Dideli alokakijos tipai

Ligos augalas turi būti gydomas fungicidaisSiaubinga geranijų liga yra rūdys. Kodėl lapai geltonai virsta ant kambario, jei prieš tai atsiranda rudos dėmės. Tai gali būti rūdys, grybelinė liga. Rudos dėmės – maišeliai su sporais. Padeda purkšti fungicidą. Ši pati liga sukelia edemą – pelargonio lapų augimą. Su mažais pažeidimais lapai turi būti išvalyti ir sudeginti. Dirvožemis išdžiūsta, patikrinkite, kaip veikia drenažas, suteikiant augalui daugiau šviesos ir oro.

Vabzdžiai ir augalų kenkėjai

Geranijos kenkėjaiVienas iš nemalonių kenkėjų yra nematodai. Mažieji kirminai gyvena žemėje, maitina šaknis ir prideda prie jų cistos. Augalas pirmą kartą depresuotas, tada miršta. Ženklas yra mažas, kaip antai magnio sėklos, žirniai šaknyse. Sunaikinti nematodus yra sunku. Geriau pjauti nuo augalo viršaus ir sunaikinti puodą su žeme. Kai dirvožemį atsveria įrankis, cistos gali būti apgyvendintos gretimų puodų.

Viršutinė gėlių dalis gali būti apgyvendinta:

 • amarai;
 • whitefly;
 • voratinklis;
 • vikšrai ir termitai.

Norint užkirsti kelią amarams rasti geranos lapus subtilus ir skanu, augalas turėtų gauti pakankamai kalio viršaus ir mažai azoto. Lapas tampa šiurkštesnis ir nemėgsta amarų.

WhiteflyWhitefly yra nedidelis baltasis mušas, kuriame kiaušiniai dedami lakštinio audinio viduje. Jis gali būti pašalintas tik pakartotinai naudojant sisteminius fungicidus.

Tarnybininkai valgo augalų sultus, greitai padaugėja ir yra priežastis, kodėl geranijos grąžina į vidų. Užpakalinėje lapo pusėje atsiranda voras, o visa plokštė išdžiūsta.

TermitaiTermitai, kenkėjai, kurie maitina lignified augalo dalis, nusėda viduje stiebo ir valgyti jį. Jie gali nusileisti žemėje, jei jie įsikūrę namo pamatai, patenka į puodą su žeme.

Įvairūs vikšrai su malonumu išgeria lapus ir gervuoges. Kambario sąlygomis jie gali pasirodyti, jei lankstinuke lapai ar gėlės yra išdėstyti lervas. Gervuogės valgys želdynus arba žiedlapius, priklausomai nuo vabzdžių kenkėjų tipo.

Related  Namų priežiūros ypatumai aspleniumom

Geraniumams reikia naudoti sisteminius veiksmus.

 1. Aspirinas, 1 tabletė 8 litrų vandens, purškiama ant lapų kas tris savaites, kai pasirodo kenkėjai.
 2. Messenger – laistyta žemė, skirta stiprinti augalų imunitetą.
 3. Maratonas yra visuotinių veiksmų vaistas. Jis turėtų būti apibarstyti ant žemės paviršiaus ir laistyti.
 4. “Monterey” – purškimo priemonė iš gvazdikų iš vikšrų.

Augti gražus krūmas geranium nėra sunku, tik rūpinimasis ir dėmesys žalia draugas yra reikalaujama.

Patirkite augančius geranymus – video