Runkelių sulčių nauda ir žalaAugantys daržovių dachoje, žmogus skaičiuoja ne tik malonų atostogų iš miesto šurmulio. Jis gauna produktus, kurių sudėtyje yra minimalus toksinų kiekis. Nenuostabu, kad yra ekologiškų sodų ir augalų auginimo būdų, nenaudojant cheminių trąšų. Pasėlių pašalinimas iš šių lovų tampa gydomuoju. Viena iš šių daržovių, naudojamų įvairiems negalavimams, yra runkeliai ir jų sultys. Kaip naudinga ir žalinga runkelių sultys, mes stengsimės išspręsti šią problemą specialistų pagalba.

Sultiniai runkeliai yra naudingos savybės ir kontraindikacijos

Burokėlių sultys veikia raudonųjų kraujo kūnelių susidarymąNet senieji Kinijos gydytojai atkreipė dėmesį į teigiamą šaknų poveikį žmogaus organizmui. Ypač vertinga buvo šviežiai spaustų runkelių sultys, kurios nebuvo termiškai apdorotos. Burokėlių sultys yra laikomos vaistine liaudies medicinoje visame pasaulyje ir yra skirtos vidiniam ir išoriniam naudojimui.

Labiau naudinga ir kenksminga runkelių sultys yra visų pirma dėl to, kad runkeliuose yra visų vitaminų B, ir tai yra pagalba visų žmogaus vidaus organų ir jo nervų sistemos veikimui. Sultyse yra folio rūgštis, geležis, kalis, magnis, kurie padeda hematopoezės sistemai pašalinti toksinus, didina hemoglobino kiekį. Jodo buvimas stimuliuoja skydliaukės veiklą ir radionuklidų išsiskyrimą. Chloras veikia kaip šlako šalinimo sistemų valiklis.

Šviežios natūralios sultys yra naudingos organizmuiSultyse yra ir organinių rūgščių, kurios veikia imuninę sistemą, ją stiprina. Aminorūgštis argininas sulėtino neoplazmų augimą. Burokėlių sulčių tyrimas patvirtina jo naudingumą vartojant kaip papildomą produktą tradiciškai gydant onkologines ligas. Teigiamą vaistų sulčių poveikį patvirtina gydytojai, atliekantys terapinį gydymą pacientams, turintiems vidaus organų ir odos problemų. Tradicinė medicina gydo burokėlius daugeliu ligų.

Tačiau gydomųjų savybių runkelių sultys gali būti kenksmingos tiems, kurie kenčia nuo įvairių ligų:

  • jei yra problemų su laisvu išmatomis;
  • gastritas, turintis didelį skrandžio rūgštingumą;
  • akmenų susidarymas genitologinėje sistemoje ir tulžies takuose;
  • cukrinis diabetas;
  • osteoporozė;
  • individuali netolerancija.

Priežastis yra ta, kad oksalatai, kurių sudėtyje yra sulčių, gali sukelti sunkiai tirpių junginių, akmenų susidarymą. Atpalaiduojantis poveikis yra pavojingas dėl viduriavimo.

Privalumai ir žala burokėlių sultims kepenyse

Naudinga kūno sultimsLaikui bėgant, dauguma žmonių jaučia nemalonius skausmus dešinėje viršutinėje kvadrantoje. Šios kepenys negali susidoroti su toksinų pašalinimu iš organizmo ir pati prašo pagalbos. Siekiant padėti kepenims švariai, yra daugybė būdų. Viena iš valymo procedūrų yra specialios sudėties daržovių sulčių naudojimas. Pagrindinė sudėtis yra burokėlių sultys, kuriose yra betaino. Tačiau jo kiekis palaipsniui didinamas, suteikiant galimybę neskausmingai atlikti procedūrą. Paprastai kompozicija pagaminta iš morkų, ridikėlių, burokėlių sulčių.

Burokėlių sultys su imbieru

Kepenų valymas yra rimtas kūno pažeidimas. Rūgštinių sulčių nauda ir pakenkimas kepenims priklauso nuo tinkamo vartojimo. Todėl įvykis yra natūropatinio gydytojo, kuris nurodo kompozicijos dozę ir vartojimo trukmę, prižiūrimą.

Nekontroliuojamas grynų sulčių naudojimas gali pakenkti organizmui, nes jo sudėtyje esančios medžiagos yra vaistas. Todėl netgi profilaktiniams tikslams neturėtų būti skiriama daugiau kaip dvi savaites. Sultų mišinius galima naudoti daug ilgiau ir saugiau.

Dažnai, išvalius tulžies latakus ir kepenis, naudokite runkelių kevalą, paruoštą pagal specialų receptą.

Burokėlių sultys yra geros ir blogos onkologijai

Runkelių sultys padeda organizmui atsigauti po chemoterapijosBet kokių organų onkologinės ligos šiuo metu laikomos sunkiai atsparios. Mokslininkai visame pasaulyje ieško būdų sustabdyti vėžio ląstelių ląstelių augimą. Burokėlėje argininas lėtina ląstelių skaidymą, ir tai yra įrodytas faktas. Remiantis sultimis, gaminamas antozimas, kurio poveikis yra sustiprintas. Vaisto veikimas pagrįstas ląstelinio kvėpavimo atstatymu. Veiklioji medžiaga yra betainas. Gydymas yra ilgas, vartojami kiti vaistai, bet runkelių sultys pašalina chemoterapijos metu sunaikintas ląsteles, radionuklidus ir visais ligos etapais palengvina paciento būklę.

Pradėkite sulčių priėmimą kitų skysčių, sulčių, praskiestų sudėtyje. Palaipsniui didėja sulčių, rupių riebalų ir daugelio mėnesių dozė, sultys tuščiame skrandyje priima prieš kiekvieną maistą. Per dieną 600 ml sulčių girta, o auglys auga. Tai patvirtina tyrimai medicinos įstaigose.

Visame pasaulyje tiriamos burokėlių sultys, jos nauda ir žala onkologijai. Tuo pat metu pacientų kraujo sudėtis gerėja, o organizmo imunitetas didėja. Skiriant spindulinę terapiją pagerėja paciento, vartojančio runkelių sultį, būklė. Tačiau sultys netaikomos ligoms, susijusioms su sudirgusiomis žarnomis, nes sulčių veikimas yra vidurius. Negalima naudoti sulčių cukriniam diabetui ir organizmo polinkiui formuoti akmenis tulžies latakuose ar gimdos kaklelio sistemoje.

Burokėlių sultys su rinitu

Su burokėlių sultimis rūšiame šaltaiCoryza gali sukelti įvairios priežastys, tačiau pagrindinė priežastis visada yra šalta ir infekcinė liga. Burokėlių sultys, skirtos šalčio gydymui:

  • palengvinti būklę peršalimo metu;
  • sinusito gydymas;
  • su lėtiniu rinitu, susijusiu su adenoidais.

Šviežios sultys sumaišomos su medumi ir paliekamos nosies 4 kartus per dieną, kol problema išspręsta. Norint didesnio poveikio, nasopharynx nuplauti fiziologiniu tirpalu. Taikyti ir losjoną sinusitui su šiltu burokėlių sultimis. Be to, burokėlių sultys yra naudojamos krūtinės anginai, anemijai, padidėjusiam kraujospūdžiui.

Runkelių sultys

Runkelių sulčių paruošimasNesvarbu, kad šviežiai paruoštos sultys nebūtų naudojamos, tai nebus naudinga. 2 valandas šaldytuve būtina apsaugoti sultis ant atviros indo ir pašalinti putplastis iš viršaus. Tik po to šviežios sultys gali būti suvartotos nustatytomis dozėmis, praskiesti arba sumaišyti su kitomis sultimis. Sterilizuotos sultys gali būti laikomos ilgiau, tačiau jų poveikis yra silpnesnis.

 Burokėlių sultys – video

https://www.youtube.com/watch?v=IXeQrxWUzFM