Įvairūs kalatei namieGimdymui nelaisvėje “Malda gėlė” nėra lengva. Prieš keletą kalatei veislių nuotraukoje. Namų priežiūra atitiko visus gražių atogrąžų reikalavimus. Iš 130 rūšių žuvies, dauguma yra vertinami dėl lapų grožio. Žydintys veisliai yra dekoratyviniai skilapiai, gėlės yra paprastos.

Ką reikia žinoti apie gėlę

Kalatea yra antrojo tropinių miško augalas ir priklauso Marantovui. Kalate lapai yra ovalo formos ir elipsės ilgio iki 30 cm. Jie yra švelni ir blizgūs, nugaros dalis visada turi raudonus atspalvius. Neribotam laikui galite grožėtis sudėtinga lapų plokštelės struktūra.

Lapai auga ant stiebo, tačiau trumpa, tarpukai yra milimetrais vienas nuo kito, atrodo, kad rozetė auga nuo žemės. Lapų šakelių ilgis skiriasi. Keista, gėlė myli klasikinę muziką ir negali pasilikti tabako sūpynėse – estete!

Neteisinga kalatej priežiūra namuose sugadins augalą, kaip parodyta nuotraukojeNeteisinga priežiūra sukėlė augalo mirtį

Agrotech kalatei

Slaugant reikia atlikti procedūras “Malda gėlių” pobūdžiui žinoti. Taigi, gėlė vadinama malda, nes ji vis dažniau pakelia lapus saulėlydžio metu. Ryte plokštės yra horizontalioje padėtyje.

Dėl gero turinio augalas padėkos nuostabiai išvaizdaiReakcija į netinkamą priežiūrą bus lapų spalvos pasikeitimas, jų nulaužimas, įvairių dėmių išvaizda, kraštų išdžiūvimas. Kitaip tai vadinama dekoratyvumo praradimu.

Kaip rūpintis kalatei namuose

Kalateya MakoyanaPasirinkite gėlę, priklausomai nuo galimybės sukurti priimtinas sąlygas jo turiniui. Kiekvienai veislei reikia naudoti specialias atsargumo priemones, kurios atitiktų minėtą augalą. Labiausiai reiklūs yra kalatei žydinčios veislės. Labiausiai nepretenzingas yra kakateja Makoyana gėlė, parodyta nuotraukoje. Priežiūra namie jam yra lengvesnė nei kitų rūšių.

Nuolat, operacijose, mes analizuosime, kaip rūpintis kaprizingu augalu.

Apšvietimas

Kalatee reikia šviesos ne mažiau kaip 15 valandų per dienąVisa Kalatei šviesos diena, neatsižvelgiant į vietą, yra 15-16 valandų. Tai gali būti tamsesnė vieta netoli pietinio lango arba apšvietimas, kai jis yra šiaurinėje pusėje. Turite sutelkti dėmesį į lapų spalvą. Kai trūksta šviesos, lapai yra blyški, pertekliniai – jie ištirpsta ir koaguliuoja į vamzdelį. Jei nesiimsite priemonių, po balinimo lapų išdžius ir nukris.

Related  Šaltalankių žvakių naudojimas, jų sudėtis ir veiksmingumas įvairiose ligose

Nuotraukoje galite matyti, kaip tinkamai žydėti kalatejų šafraną namuose, žiemos metu reguliuojant apšvietimo trukmę. Gėlė yra paskatinta žydėti, sukuriant reguliuojamą dienos trukmę, padengiant ją šviesai nepralaidžia medžiaga nuo 6 iki 8 val. Kai atsiranda žiedpumpurių pumpurai, augalas įvedamas į įprastą šviesos režimą.

Laistymas ir mikroklimatas

Minkštas vanduo reikalingas kalateiVandens visas kalatei rūšis tik su minkštu vandeniu, temperatūra 2-3 laipsnių virš kambario temperatūros. Laistydami, reikia sutelkti dėmesį į augalo būklę. Jei lapai pradeda prarasti tugorą, nustokite drėkinti, 2-3 cm giliai išdžiovinkite dirvą ir laukite rezultatų. Jei lapai nepadidėja, rūpinantis kalatea reikia pakeisti dirvožemį ir pašalinti sugedusias šaknis.

Norint sušvelninti drėkinimo vandenį, į vandens bokštą įmeskite du saują durpės, sumaišykite ir palikite naktį. Filtruotame vandenyje bus mažiau kalcio ir magnio.

Dažymas kalatei laistyti – kaip sausos žemės komos ir lapų natūra. Karštu oru 3 kartus per savaitę, žiemą tik vieną kartą, patikrinkite komos drėgmę.

Nerekomenduojama pabarstyti kalatejuReikalavęs mikroklimatui, kalatea nemėgsta grubių lapų drėkinimo. Tankūs lapai negali būti sudrėkinami purškiant, kitos rūšys leidžia rūkyti. Iš lašų po džiovinimo lieka negražios dėmės. Todėl sukurti 50-70% drėgmės butas su centrinio šildymo neįmanoma. Namuose, kalatei priežiūra yra susijusi su specialiais oro drėkinimo būdais.

Jei giliai dėklas, dėl kurių puodai Calathea pilti akmenukai, mažą biriems ir Sphagnum samanų Sverzh dangtelį, kad dėklas yra vandenyje bus garinimas, vienodai. Aplink augalų sukuria ypatingą oro sluoksnis. Bet mes negalime leisti kontakto su puodo su vandeniu apačioje, ten bus šaknų puvinio.

Oro drėkinimui puodą įpilkite į vandens indąMažiau radikalias bus nukrypsta nuo plataus karšto vandens ar karšto vandens ruožo, arba naudokite kaimynystę su didelėmis gėlėmis, pavyzdžiui, atogrąžų medžių baldakimu. Vieną ar du kartus po pietų aplink krūmą reikia purkšti purškimo pistoletą. Blizgūs lapai nušluostyti drėgnu skudurėliu.

Related  O ką tu žinai apie naudingas hibiscus gėlių arbatos savybes?

Kalatei priežiūroje nuolat stebimas perviršio ir trūkumo balansas, o po aštrių kraigą reikia laikytis.

Dirvožemis, transplantacija ir turinio temperatūra

Nepriklausomai nuo metų laiko, temperatūros režimas turėtų būti 18-24 laipsniai, nepriklausomai nuo sezono. Šiuo atveju staigus temperatūros ir grimzlės pokytis gali sukelti kalatei mirtį.

Augalų persodinimui naudokite specialų gruntąDirvožemio pasirinkimas yra vienas iš reikalavimų, kaip tinkamai rūpintis kalatei. Atsižvelgiant į tai, kad augalo šaknys yra paviršutiniškos, jie auga pločio, reikia pasirinkti tinkamus vazonus. Giliai kibiras sukuria didesnį drenažo sluoksnį, todėl dirvožemio sluoksnis nebereikia.

Substratas pirkti paruoštas kalatej, arba senpolii, bet pridėjus didelį smėlį. Jūs galite savarankiškai priimti kompoziciją:

  • lapų humusas – 6 dalys;
  • durpės – 3 dalys;
  • smelis – 1 dalis.

Dirvožemio sudėtis turėtų būti šiek tiek rūgštus, pH 6.

Kaip rūpintis gėlių kalatei, kaip jis auga? Būtina persodinti, tinkamai paskirstydami šakniastiebius sodinimo metu. Tokiu atveju kiekviena mergaitė turi turėti gėlių pumpurą.

Kalatei dauginimas pagal padalijimąPaprastai krūmas yra padalintas į dvi dalis, pjaunamas aštriu peiliu ir dezinfekuojamas šviežias pjūvis. Auginus augalus, jis turi būti padengtas, lapuose sukuriamas mikroklimatas, tačiau turi ventiliaciją. Kai pasirodys nauji lapai, pašalinkite pastogę. Svarbu, kad temperatūra šiuo metu buvo apie 250 C, ir augalas buvo atspalvis.

Kalatei trąšų ir genėjimo

Kalbant apie kalatei namuose, šeriami tik žydintys dekoratyviniai augalai. Joms kompozicija parenkama iš tirpių trąšų, kuriose yra beveik ar beveik visi azoto kiekiai ir kalcio pėdsakai. Paprastai tokie junginiai parduodami už patalpų gėlių priežiūrą.

Žiurkių ypatumas yra tas, kad jų šaknys išskiria medžiagas, kurios keičia dirvožemio sudėtį ir jo rūgštingumą. Geriausias padažas bus laiku atnaujinamas substratas. Jauniems augalams transplantacija atliekama kasmet. Po ketverių metų suaugę augalai persodinami kas dvejus metus.

Norėdami pradėti, galite augti gražus kalatheja floras, aukštas indas su skaidriomis sienomis. Taigi mikroklimatą yra lengviau išlaikyti.

Related  Alavijo vartojimo instrukcijos ampulėse

Kalatei sąlygos – video