Bambuko laimė - Tarp erdvių žališkų draugų ypatinga vieta yra Drazen Sander. Labiausiai nepretenzingas “dracen” įvairovė vadinama laimės bambuku. Jei norima, bagažą galima auginti be lapų, primenantis bambuką. Tik viršutinėje dalyje bus lapų petražolės plunksna. Drazen Sandernian vystosi žemėje ir hidroponikai, iš kelių barelių sukurta viena puiki nelyginė kompozicija. Lengva pirkti ir dauginti Sanderį. Jos priežiūra yra paprasta.

Bambuko ar dracaena Sander kompozicijoje

Nuostabios kompozicijos iš Dracenos SanderioFeng Shui mokymai, pagal kuriuos viskas pasaulyje yra sujungta ir harmoningai, suteikia augalams namuose ypatingą vietą. Ritualai, susiję su bambuko kultu, palaipsniui plinta visame pasaulyje. Bet natūralaus bambuko namuose sunku auginti. Bambukas laimės visur, įskaitant Kiniją, laikomas “Dracena Sander” augalu, parodytu nuotraukoje.

Malonus svečias, turintis norą klestėti Kinijoje, turi tris bambuko ūgliai. Finansinė sėkmė suteiks penkis stiebus. Septyni ūgliai bus sveikatos ir ilgaamžiškumo globėjas. Tobulinant šeimos gerovę, talismanas bus 21 stiebų buvimas. Jei kompozicijas puošia satino juostelės, įdėtos į skaidrias vazas, į šį namą skris visos geros fėjos.

Skirtumas tarp sanderiana ir bambuko yra tas, kad jis neturi stiebo:

  1. Kiekvienoje susitraukimo stadijoje gali susidaryti skylė.
  2. Stiebas gali būti supjaustytas į kirtimus ir gauti keletą naujų augalų.
  3. Viršuje su lapais lengvai įsišaknijęs vanduo. Pjovimo vietoje augs nauji ūgliai.

Bambukas auga viename stiebe su labai aukštu lygiu bagažu.

Todėl, kalbėdami apie laimės bambuką, jie reiškia Draceną Sanderį. Jūs galite auginti lapinės dekoratyvinės augalų su margas lapais visoje kamieno. Pritraukia neįprastą kompoziciją, kai keistai išlenktos skirtingo aukščio kamienai sukuria ornamentą.

Auginti sanderianu gali būti vandenyje, hidrogelyje arba įprastoje substratoje. Namuose augalas pasiekia metrą aukštą, auga lėtai.

Dracena Sander priežiūra namuose – nuotrauka

Dracena Sander gali augti ne tik žemėje, bet ir vandenyjeLaimingos bambuko vanduo gerai auga, jei stiebai yra panardinami 1-2 cm. Tačiau vanduo turi būti distiliuotas, į jį įtraukiant specialias trąšas bambukui. 2 dienas po šaldymo buteliuko užšalimo galite naudoti atšildytą vandenį. Bet koks vanduo pasikeičia reguliariai po dviejų savaičių, arba anksčiau, jei jis rūgštus.

Augalas gerai išsiskiria substratu, smėliu, lapais ir velėnu. Dėl sodo žemės pridėjimo tai turėtų būti šiek tiek sunkesnė. Gėlė laistoma po viršutinio žemės sluoksnio džiovinimo.

Drazen Sander nereikia purkštiSanderio drakeno augalas neturi purkšti lapų, sausas oras nesikiša. Dulkes nuo lapų reikia pašalinti, atidarant poras kvėpuojant.

Vonios kambaryje gali išsidėstęs šilto turinio mėgėjas 18-30 laipsnių temperatūroje, išsibarstę saulės spinduliai, sanderiana. Dėl apšvietimo stokos jos lapai išsilydo, tačiau paprastai vystosi.

Pastovus jaunų nereikalingų ūglių pašalinimas iš pagrindinio liemens yra vienas iš pagrindinių Draceno Sanderio priežiūros būdų. Jei išauginamas laimės bambukas, jis turi atitikti pavadinimą. Tačiau yra lapinių augalų formų. Jiems reikia kitokios priežiūros. Spiraliniai stiebai gaunami, jei, auginant jauną augalą, jis dedamas į ypatingą atvejį.

Saderos draceninis interjeras interjereGerai rūpinantis namuose, Dracena Sander lapuotis atrodo apsvaiginimo, o tai aiškiai matoma nuotraukoje.

Kaip teisingai paleisti “Dracena Sander”

Sanderių dauginimas atliekamas padalinant kamienąLaimingumo bambukas skleidžia tik vegetatyviniu būdu. Puikių problemų gauti naujų augalų nėra. Negalima tinkamai parinkti substrato, skirto sodinti. Jis susideda iš velėnos, lapų žemės ir smėlio santykiu 1: 2: 1. Dirvožemio rūgštingumas turėtų būti 5-6 vienetai. Namuose Dracena Sander pakartoja:

  • padalijant kamieną;
  • šaudyti į horizontalią padėtį;
  • auginiai ir viršutiniai ūgliai.

Padalijimas kamieno į dalis susidaro tik su aštriais peiliukais, kiek įmanoma tolygiai. Strypai montuojami į konteinerį su minkštu vandeniu. Viršutinės dalys yra padengtos vašku, bet ne karštu, kad neuždegtų gyvų audinių. Esant šiai būkle, šaknys pirmiausia atsiranda šaknys, o tada pumpurai pabunda viršutinėje dalyje, netoli pjūties. Dabar augalas gali būti persodintas į nuolatinę vietą.

Jei tai vanduo, jis tenkina reikalavimus, susijusius su skysčio dengimu ir keitimu, plaunant indą ir akmenukus. Jei dracena Sander pasodintų žemėje, turėtų pasiimti tinkamą puodą ir laikytis sulaikymo taisyklių.

Šlifavimo stalviršio draecenos šaknies įliejimas į plokščią indąĮdomus būdas yra įsitvirtinti horizontalioje padėtyje. Šiuo atveju pusė iš abiejų pusių yra padengta vašku. Šerdies šaknys bus pateikiamos plokščia plokšte, kad vanduo būtų apačioje. Tada įsišaknijęs stiebas su išsiplėtusiomis inkstais persodinamas į žemę, gaunamas augalas su bendru šakniu ir keletu kamienų.

Draceno smiltainio dauginimas pagal ūgliais“Dracena Sander” dauginimasis su auginimu ir ūgliais yra lengvas. Iškirpti šoninių ar šoninių atraižų galą. Jie gali šaknoti vandenyje arba žemėje. Svarbiausia, po operacijos, jums reikia uždengti atvirus sekcijas vašku gimdos gamykloje. Pagal kapoti, pagamintą iš polietileno plėvelės ar stiklainio, augalas duos naujų ūglių per 4-6 savaites.

Šeimos santuokos nutraukimas laimės bambuko atveju, jis įtrauks šeimą į sėkmę ir gerovę.

Dracena Sander namuose – video