Verteinas sodeVieną kartą, mėgaujantis aplinkinio pasaulio grožiu, mergaitė pastebėjo didingą gėlę – slankstelį. Po šiek tiek minties, ji parašė trumpą poemą apie šį augalą. Jame mergaitė palygino gėlę su karališku galios simboliu – skeptru ir pavadino jį gėlių galios valdovu. Būtent tokia subtili gėlė atsiranda prieš mus.

daugiametis žolėVerbeynik nurodo daugiamečių augalų, priklausančių Primrose šeimos genčiai. Kai kurie jos atstovai gyvena vieną ar du sezonus. Augalo pavadinimas gavo lapų, kurie yra labai panašūs į gluosnio lapų (taip vadinamas senovėje visi gluosnio medžiai rūšių) formą. Pagal kitą versiją, vertebel gavo savo vardą į atmintį išskirtinį Aleksandro Didžiojo vado – Lysimacho vadą. Ilgą laiką buvo manoma, kad jis atrado šį didingą augalą. Taigi tai iš tiesų ar ne, bet verbainas iš tikrųjų yra panašus į spalvingą karališkąjį skeptrą.

Garsaus gėlių išorinis aprašymas

vertein natūralioje aplinkojeNatūralioje aplinkoje yra daugiau nei šimtas skirtingų šio augalo rūšių. Dauguma jų auga Šiaurės pusrutulyje, nors kai kurios rūšys buvo rasta Pietų Amerikos žemyne ​​ir Afrikoje. Kinijoje auga daugiau kaip 70 veislių didingų gėlių. Daugelis skruzdžių rūšių galima rasti Rusijoje, Kaukaze ir net Sibire. Akivaizdu, kad gėlė pasidavė daugybei apgyvendintos žemės plotų. Persvarstydamas trumpą vilkolakio aprašą, galima geriau pažinti jį. Ir kada nors ši gėlė taps karaliumi jūsų mėgstamoje vasaros rezidencijoje.

eruptive shootAugalas turi stačius ūgliai, ant kurių žali lapai išdėstyti kitoje eilėje. Plokštelės forma yra lanzelato arba ovalo formos. Žavingi pumpurai yra palei žalią šūvį, yra tokių atspalvių:

  • balta;baltos gėlės slanksteles
  • ryškiai geltona;ryškios geltonos stuburo gėlės
  • rausva spalva;švelnios rausvos skulptorės gėlės
  • citrinacitrinos skruzdžių gėlės

Jie renkami žiedynuose, primenant ausų ar gėlių šepečius. Kai kuriuose egzemplioriuose yra atskirų pumpurų arba kelių vienetų lapuočių sinusuose. žiedynas ausies formosVerbeynik – tai šliuždantys žoliniai augalai su stačiais ūgliais. Iš šono jis atrodo kaip miniatiūrinis žydintis krūmas.

Sodinimas ir tinkama priežiūra

gėlių sodinukai ir suaugę augalaiAugalų ir paplitusių šalies svetainėje didinga gėlė gali būti sėjant sėklas ir vegetatyviai. Išdėstyti slanksteliu, parodytu nuotraukoje ir rūpinantis jo, reikia taikyti paprastas taisykles. Pirmiausia svarbu pasirinkti tinkamą vietą. Beveik visos augalų veislės, pavyzdžiui, šešėliai arba šešėliai sodo srityse.

Verbainik magenta puikiai klestėja atvirame plote, todėl, sodinant gėlę, reikėtų atsižvelgti į šį faktą.

Kitas etapas yra derlinga dirvožemio laisva gamta. Jis gali būti apvaisintas kompostu ar humusu. Pageidautina, kad jis būtų pakankamai prisotintas drėgmės. Tinkamas variantas, jei netoli yra požeminis vanduo. Kai kurios vilkolakio rūšys sodinamos tiesiai vandenyje, kur jie prabangiai klestės.

Priežiūros ir stuburo atidarymo vietoje stadijos atliekamos įprastu būdu. Pirma iškasti mažą skylę. Tada atsargiai padėkite augalo šaknis ir padėkite jį žeme. Viršutinis dirvožemio sluoksnis sutankinamas ir gausiai laistomas.

Siekiant užtikrinti, kad augalai gautų pakankamai šviesos, oro ir maistinių medžiagų iš dirvožemio, atstumas tarp jų turėtų būti ne mažesnis kaip 50 cm.

Kai augalas yra gerai įrengtas priekiniame sode, jis pradeda daugybę ūglių. smegenų skersiniaiPo kurio laiko verbainas auga ir užima beveik visą svetainės plotą. Todėl jis turi būti persodintas laiku. Nors jis gali laisvai augti vienoje vietoje per visą dešimtmetį, gėlė turėtų būti sodinama antrus metus. Tinkamas laikas yra ankstyvo pavasario ar vėlyvo rudens.

Galite pasodinti vervainą su sėklomis. Jei sėjama šiltuoju metų laiku, jie turi būti laikomi 2 mėnesius šalta. Surinktos sėklos dedamos į šaldytuvą, kuriame daržovės laikomos nurodytu laikotarpiu. Po to jie sėja. Rudeninio sodinimo metu sėkloms nereikia išankstinio šalčio senėjimo. Žiemos šaltis tai padarys natūraliu būdu. Ir pavasarį iš dirvožemio pasirodys draugiški jauni ūgliai.

augantys daigai iš sėklųSodinti pomelnik sėjos sėklomis taip pat galima padaryti patalpose. Ant sudrėkinto dirvožemio paviršiaus, susidedančio iš durpių ir smėlio, pasodinama sodinanti medžiaga. Uždenkite dėžes stiklu ar plėvele, tada įdėkite į šviesią kambarį. Optimali temperatūra turi būti bent 15 laipsnių. Po 2 savaičių ant dirvos paviršiaus atsiranda žali ūgliai. Po kitos savaitės ar dvi, jie nuskubo į atskirus puodus, kur jie stiprėja. Po to gėlės sodinamos priekiniame sode.

Siekiant palaipsniui augti lauko temperatūrai, patalpa turi būti reguliariai vėdinama. Dėl to jauni ūgliai tampa kietėjantys ir jaukūs, kai jie nusileidžia atvirame lauke.

Jūs taip pat galite skleisti skruzdę, naudodami krūmo padalinimo metodą. Iš dirvožemio išgauta augalija skirstoma į kelias dalis. Svarbiausia, kad kiekviename iš jų yra išsivysčiusios šaknys. Tokie augalai žydi kito sezono metu.

šiurkštus kūdikis, išaugintas iš rankenosMonetų kolekcionieriaus nuotrauka, kurios slauga ir sodinimas atliekamas dalijant auginius, sukelia precedento neturintį entuziazmą. Procesas prasideda nuo atraižų išdėstymo induose su vandeniu. Būti skystyje, jie paleidžia šaknis. Po to, jie yra pasodinti ant šešėlinės svetainės šalies svetainėje šlapias dirvožemio. Laikui bėgant, krūmai bus žydėti namų džiaugsmui.

Dažnai papuošti kraštovaizdžio dizainą, slankstelis yra būtinas augalas. Jis naudojamas gėlių priekinių sodų formavimui, kaip fone augalas. Taikoma dekoruoti pakrančių vietovių vidaus tvenkinių ir apiplovimo. Verbainik puikiai tinka Alpių kalvui, todėl jis yra originalus žmogaus rankų kūrimas. Kartais augalas tiesiog sodinamas kaip atskira gėlė, norint atkreipti dėmesį į pagrindinį kraštovaizdžio dizainą. Pjovimo veislės naudojamos suspenduotoms gėlėms ir didelėms gėlių lovoms.aukšti golfo klubai

Aukštos gėlių lovos

paddockPadaryti namų tvenkinį naudojant piratą

vertein ant aukšto gėliųVerbeynik moneta ant iškeltos gėlių

vilkolvis prie sodo kelioSudėtis: verbainas prie apyrankės

stambusis vilkolakis prie tvenkinioVerbeynik moneta ant namo tvenkinio kranto

verbain kraštovaizdžio dizainasTarp sultingų karalienės gėlių

Populiarūs garsaus gėlių tipai

Kai kuriems vasaros gyventojams, didžiuotis “gėlių galios meistru” – slanksteliu, yra vienas iš kraštovaizdžio dizaino mėgėjų. Ypač augalas yra vertinamas dėl įvairių veislių, kurios laisvai auga Rusijos teritorijoje, gausa. Atsargiai žvelgdami į didingą gėlę, galite pastebėti įvairių formų ir spalvų įvairovę, kuri būdinga skirtingoms veislėms.

Verbainik paplitęs

bendruomenėŠis mielas augalas turi didelį tiesinį kotelį. Ji nėra padengta žieve ir neturi filialų. Iš horizontalios garbanos šakniastiebis tiesiomis ūgliais kyla didžiulis kiekis. Dauguma gėlių pasiekia 50 cm, o kai kurie milžinai auga iki metro aukščio. Visame kopėčios slanksteliui stiebai auga lapuočių lapija iš apačios į viršų. Siauros formos, su smailiais galais. Apatiniai lapai yra šviesiai žalios spalvos, viršutiniai lapai yra labiau apsodinti žalia. Kai kurie egzemplioriai išsiskiria raudonu lapų atspalviu.

švelninti žiedynaiPačiame tiesiajame stiebo galūlyje yra dygliuotų žiedynų. Kiekvienas iš jų yra dekoruotas mieliomis gėlėmis, esančiomis arti vienas kito. Pievos susideda iš penkių atskiros subtilios žiedlapių, kurios apsupta žarnyne su kiaušidėmis ir tvarsčiais. Paprastai žiedynai yra geltonos spalvos, tačiau yra oranžinės, bordo ir sniego baltos spalvos variantai. Vasarą augalas žydi, po kurio vietoj pumpurų yra rutuliai su daugybe sėklų.

Verbainik paprastas turi gydomųjų savybių. Tinktūros ar jo dedekliai naudojami kaip tonikas ir priešuždegiminis agentas. Dažnai jis naudojamas kaip sutraukianti ir cholagogo natūrali medžiaga.

Verbeynik (moneta)

monetų kolekcionierius kashpoAugalas priklauso daugiamečių žolių šeimai. Jis turi maždaug 80 cm ilgio horizontalius stiebelius. Monetų treblero ūgliai yra stati, šiek tiek šakoti. Ant jų atsiranda mazgai, ant kurių auga mažos šaknys. Jų dėka, augalas sėkmingai auga teritorijoje. Labai mėgsta derlingos dirvožemio ir šešėlių vietų. Gamtoje tai įvyksta mažų krūmų paviršiuje, drėgnose pievose arba pelkių vietovių pakraščiuose.

Monetų kolekcionieriaus lapai ir gėlėsMonetos lapai yra priešingi, šiek tiek suapvalinti. Jų kraštai yra tvirti, žalios spalvos. Pušys auga lapų plokštelės ašies. Paprastai jie yra dideli ir vieni. Spalva – aukso geltona, puodelis – piltuvo formos, žiedlapiai nesujungia tarpusavyje. Žydėjimo laikotarpis yra vasaros vidurys.

Verbeynik coinage mėgsta šešėlio sode ir derlingos dirvožemio. Išpildžius tik šiuos du reikalavimus, jau galima sėkmingai auginti šį augalą.

Verbainiko taškas

pinwheelŠios veislės gėlę išskiria rudasis šakniastiebis, turintis keletą šakų. Iš jų po žeme pabėgti. Dėl to augalas stebuklingai auga per priekinį sodą.

Tiesus kiškio kotelis yra subtilus kraštas. Skirtingai nuo kitų rūšių, prie ūglių yra keletas šakų. Kartu kiekvienas iš jų yra platus Lancetowaty palieka citrina geltona ar pumpurai dedami gausiai palei storo stiebo.

Verdis su lelija iš slėnio

slėnio vertelės lelijaAugalų pavadinimas rodo, kad atrodo kaip lelijos slėnyje. Ir tai tikrai yra. Sliekinės slankstelinės lelijos turi tvirtą standų stiebą, ant kurio kiti lapai yra nuo viršaus iki viršaus. Iš apačios jie yra šiek tiek melsvūs ir juose yra smulkūs taškeliai. Žydėjimo metu augalas yra apsirengęs stuburiniais pumpurais, kurį sudaro daug mažų gėlių. Jie yra baltos spalvos ir sėdi prie pačios galinės kamieno dalies. Gėlė auga iki 45 cm ir puikiai tinka bet kokiam kraštovaizdžio dizainui.

Verbaenic Cellular

Verteino kronaToks verbynikų rūšis dažnai vadinama lelija-of-the-slėnyje, nes jos požeminis šakniastiebis panašus į jį. Jis turi tą patį rausvos spalvos balta spalvą, bet yra šiek tiek storesnis nei slėnyje. Stuburo kedro formos statmenas kotelis (apie 20 cm aukščio), iš visų pusių padengtas lapais. Žiedynai surenkami tankioje ausyse, užpildytoje daugybe baltųjų pumpurai. Žydi vasaros viduryje ir patinka akims 3 savaites.

Verbeinik cageoides

žodiniai narvaiŠis augalų tipas taip pat vadinamas “lelijos-of-the-slėnio veislėmis slankstelių. Gėlė auga iki 80 cm aukščio. Jo aukšti, tankūs ūgliai auga apvalios formos priešais lapus. Blossom verbeynik keroroides sniego balto spygliuotais pumpurais. Iš atstumo primena originalius žaliuosius krūmus į balto suknelę nuotaka. Jie yra naudojami papuošti užtvanką: sodinami kaip gyvi barjerai vejose, Alpių kalvose ir prie dirbtinių baseinų krantų.

Verbeynik purpurinė (ciliated)

verbeynik violetinėŠis daugiametis augalas formuoja miniatiūrinius krūmus su stačiais stiebais. Visi jie yra padengti sklandžiai lanksto lapais vyno raudonos spalvos. Verbainiko violetinė garsėja savo originaliais žiedynais, kurie yra ant liekamųjų ūglių viršūnių. Pupelės renkamos mažuose puokštėse, kurios saulės spinduliuose šviečia citrinų spalvą. Gėlė mėgsta atvirą šviesos plotą su drėgnu derlingu dirvožemiu.

Dažnai cilindro cilius auga iki 45 cm aukščio, tai suteikia jai didingą išvaizdą. Augalas pradeda žydi rugpjūčio pabaigoje ir gali tęstis iki rugsėjo vidurio. Nesijaudinkite rimtų žiemų, nes tai laikoma šalčio atsparia veisle. Natūralioje aplinkoje susidaro šlapios pievos prie vandens telkinių.

žydi karalienėYpač būtų pageidautina paskirstyti originalią rūšies raguojamosios rūšies – verbainik fejerverką. Jis gali augti iki metro aukščio, kuris atrodo gana gražus kitų augalų fone. Tiesi ūgliai pakaitomis padengiami lankstiniais smailiais lapais. Žiedynai rodomi lapų geležtės sinusose ant šaudymo viršaus. verbainik fejerverkasVarškės formos pumpurai rudens rudenį geltoni ir žydintys. Bloom iki spalio. Atsparus šalčiui. Patogus jaustis lauko teritorijoje.

Verbaine Beaujolais

Verdune BeaujolaisŠis puikūs daugiamečiai auga iki metro aukščio ir išsiskiria neįprasti žiedynai. Jie dažomi tamsiai raudonos spalvos ir surenkami tankiomis ausimis. “Beaujolais Verdeanus” turi šiek tiek sidabro-žalios lanceolate lapų, šiek tiek gofruotos kraštuose. Jie puikiai derinami su tamsiais pumpurais, kurie atsiranda žydėjimo metu. Augalas tinka derlingiems dirvožemiams, ant kurių drėgmė išlieka ilgą laiką. Jie yra plačiai naudojami šalies svetainių apdailai. Pasodinta, kad žymėti teritoriją, o ne apyrankes.

Verbainik Aleksandras

verbainik AleksandrasPuikus žolinis daugiametis auga nuo 40 iki 50 cm aukščio. Švelniai plačiai lankstūs lapai yra ant jų tiesių stiebų. Visa šaudyti vasaros viduryje yra daug subtilių gėlių. Jie renkami mažuose puokštėse ir ryškiai blizgesni su citrinos spalva augalinės žaliosios augalijos fone. Verbainik Aleksandras prabiliai jaučiasi derlingoje žemėje, kur yra daug oro ir šviesos. Ypač tai yra komfortiška kartu auginamų gėlių netoli rezervuarų. ilgas žydėjimasDažnai slanksteliuose naudojami maišytuvai, kurie nuolat žydi iki vėlyvo rudens. Šioje aplinkoje jis atrodo kaip gėlių karalystės valdovas.

Prieš planuojant gėlių sodą reikėtų atkreipti dėmesį į šios veislės savybes, kad jie greitai augtų. Priešingu atveju vilkdalgis pakeis silpnesnius augalus, o ne pažeidžia bendrą gėlių darną.

Nėra galimybės kenkėjams

amaraiVerbainnikas veltui vadinamas gėlių valdovo valdovu, nes šis augalas beveik niekada nesveika. Jis skiriamas tik prieš gyvų kenkėjų: amarų ir senrelių. Sugebės įveikti tokius neigiamus veiksnius, kaip amarai, naudojant specialius narkotikus. weevilPiktžoliai išduoda save pasklidusiais lapais. Jei surasite gabalėlių rinkinį, patartina iš karto pradėti juos surinkti. Pamirštas laikas lems vabzdžių vabzdžių pasirodymą, kuris nepastebimai pažeidžia sveiką augalą.

Surinkti klaidas rekomenduojama po sustingimo. Šiuo metu jie aktyviai kaupiasi lapų plokštėse, kad atsipalaiduotų sultingi žalumynai.

Atsižvelgiant į objektyvų didingos gėlių įvertinimą, galima pastebėti, kad jai nereikia ypatingos priežiūros. Lengvai pripratę prie naujos teritorijos. Tai gražiai atrodo kraštovaizdžio dizainas. Jis turi daug naudingų savybių, kurios stiprina mūsų sveikatą. Tarp jų būdingas sutraukiantis, tonizuojantis ir choleretic poveikis. Norėdami augti tokioje gėlių šalyje sklypas duoda tik teigiamas emocijas. Galbūt verta išbandyti ir mėgautis savo gėlių didingumu.

Vaizdo įrašas apie daugiamečių augalų sodinimą