vaistų sulčių rinkinysPavasarį kaimo gyventojai geria beržo sultą, o nauda ir žala buvo žinomos ilgą laiką. Draudžiamos sultys laikomos alergiškomis, nes baimė laukia medžio žydėjimo. Visiems kitam, tai yra skanus vitamino dovana iš gamtos. Beržo sultys signalizuoja gamtos prabudimą po žiemos miego. Galingi šaknys grąžina naudingų medžiagų žemės dalis iš sandėliuko. Kuo didesnis medis, tuo daugiau reikia sulčių pažadinti. Pasiskolinkime iš gamtos šiek tiek gyvybingos drėgmės.

Beržo sūrio savybės

pavasario kolekcija beržo sultysPavasario beržo giraitė žemumose yra sniegas, o medžiai, stovintys atviroje vietoje, jau pradeda verkti. Jei žiemą kažkas pasidarė nerūpestingai zate ant medžio arba susmulkino storą šaką, pradedant sogino žaizdomis išsiskiria permatomų saldžiųjų skysčių lašeliai. Geriamoji drėgmė neša neįkainojamą kokteilį, maitinančią medį. Tai yra laikas, kai surenkamas beržo sultys.

Sapo tekėjimas pavasarį prasideda daugelyje medžių. Naudojama ir surinkta pramoniniu mastu tik beržo sultys. Klevas taip pat “verkia”, o sultys yra saldesnės, bet nėra tokios gyvybingos jėgos, kuri renkama baltuosiuose stiebuose.

Žmonės suprato, kad galite gerti vaistinį skystį gilindami žaizdą ir rinkdami tekantį drėgmę. Bereznitsa buvo iškasama, siekiant numalšinti troškulį, gydyti vaikus po vienkartinių žiemos patiekalų. Per dvi savaites reguliariai suvartojus sultis, žmonės jautė energijos bangą. Vėliau pasirodė, kad beržo sultas yra daugiakomponentinis, ir niekas jo nepažeidžia.

aplinkai nekenksmingas gėrimasVis dėlto aplinkosaugos koncepcija visų pirma susijusi su beržo sūra. Ar gali būti medicininė žemė, esanti greitkeliuose, pramoninėse vietovėse ar mieste? Šaknys nerenka dirvožemio, jie maitina tai, ką turi. Juostelėje 50 m nuo užimto ​​kelio beržo sultys negaus naudos, o taip pat ir švino buvimo žala. Pasirodo, vaistą galima vartoti tik švarioje zonoje.

Ankstesnią pavasarį renkami sultys, kol žieduoja suaugę medžiai, daugiau kaip 20 cm skersmens.

Pašalinus gamtos dovanas, mes susilpniname medį. Kruopštus kolektorius paims šiek tiek sulčių iš kelių medžių, padengs tuščiavidurį, ištrauks beržus.

Related  Sodas ir kambario ištvermingas balzamas

Neabejotina beržo sulčių nauda kompozicijoje, litrais:

 • kaloringumas – 240 kcal;
 • angliavandeniai – 58 g;
 • riebalai – 0,0;
 • baltymai 1,0 g;
 • pelenai – 5 mg.

Mikro ir makroelementai yra skysčio formoje, paruoštos virškinimui. Mitybinis produktas nėra atliekų, biocheminė sudėtis veikia kaip gydomasis ir prevencinis plataus spektro aparatas. Yra visiškai sveiki žmonės. Kas yra naudinga beržo sultys yra jo universalumas. Jis gali būti girtas, kaip prevencinis, vitaminas, stimuliatorius. Pati organizmas suras paraišką vertingai struktūrai.

Labiausiai naudinga naudoti šviežias konservuotų sulčių, kai aktyvūs biocheminiai procesai. Jūs galite laikyti medicininį gėrimą šaldytuve 2 dienas.

Kaip gydyti beržo sultys

mes gydomi beržo sultimisLiaudies medicinoje kūno valymui skiriama tris kartus 2-3 savaičių gardaus gėrimo receptas:

 • su širdies ir kraujagyslių sistemos ligomis;
 • Virškinimo traktas, įskaitant opą;
 • artritas, podagra, reumatas;
 • gydyti išorines ligas.

Norint atsikratyti išsiveržimų ir amžiaus taškų ant veido, pakanka ryte plauti gijimo skysčiu.

Beržo sūrio gydymas yra sezoninis, reikia sugauti akimirką ir būti tinkamu laiku šalia jėgos ir sveikatos šaltinio. Kompozicijos vaistinės savybės gali būti išsaugotos, jei skystis yra užšaldomas iškart po surinkimo. Visi metodai, įskaitant terminį apdorojimą, biologiškai aktyvios medžiagos pašalinamos iš apyvartos. Konservuotuose produktuose lieka mikroelementų, tokio vaisto naudingas poveikis bus gydomasis – ne.

Sultys gali būti išgarintos 60 minučių vandens vonioje0 Su, pašalinant 75% vandens. Likęs sirupas supilamas į sterilizuotas stiklaines.

beržo sultys iš parduotuvėsDažnai klausiama, ar galima naudoti beržo sultą maitinančioms motinoms ir nėštumo metu. Gyvybingame skystyje nėra alergenų, o gydytojai rekomenduoja, kad organizmas būtų papildytas biologiniu aktyvatoriumi. Be sodrumo naudingomis medžiagomis, gėrimas yra diuretikas, pašalina skysčių iš organizmo, mažina patinimą. Nėštumo metu gėrimas yra būtinas, maitinant mumijos organizmą gauna apsaugą ir pristatymą.

Kai kurie paprasti sulčių receptai:

 • anemija – gerkite 100 g sulčių 3 kartus per dieną;
 • pašalinti akmenis iš inkstų, gerti sultis stikline 3 kartus per dieną;
 • bronchitas išgydomas geriant sultis su medumi;
 • gėrimas pašalina toksinus ir nuodus.

Related  Stipri imunitetas su medžio žievė

Taigi, beržinės sultos naudingos savybės yra akivaizdžios. Bet rūpinantis savo sveikata gali sugadinti medį.

Kvass iš beržo sulčių yra paruoštas stikliniame butelyje su nedideliu kiekiu razinos ir 2 šaukštais. cukraus už litrą gėrimo. Butelis sandariai uždarytas, palaikykite vėsioje vietoje. Jūs galite gerti 2-3 mėnesius arba per kelias dienas.

Teisingi beržo sulčių rinkimo metodai

teisingai surinkti sultisGeriausios sultys bus iš beržo, stovinčios ant kalvų. Medžio žievė turėtų būti balta ir juoda, šimtas reiškia. medis yra suaugęs. Toks medis per dieną duos iki 6 litrų sulčių. Jei vartojate sultys visą laikotarpį, medis susilpnėja be maisto. Būtina naudoti keletą medžių, po naudojimo nuplėšti griežinėliais. Giliaus 2 cm gylis su drėgmės ištraukimu per vamzdį yra pats švelnus pasirinkimas.

Naudingos beržo sultingų savybės išlieka tol, kol nebelieka. Todėl kiekvieną dieną konteineris turi būti tuščias.

Labiausiai tausojanti gydomojo skysčio parinkimas bus filialo pjovimo metodas. 2 m aukštyje virš žemės, nupjautas storas šakas, supakuojamas sultys. Atvira žaizda baigiasi sultimis, kurios turi būti surinktos, o žaizda tęsis dvi savaites. Vaistas, skirtas žaizdai, duos sulčių.

Pramoniniam derliui naudojami pjaustymui skirti pjovimo plotai. Šiuo atveju nėra baisi iš anksto išdžiovinti medį. Šiuo metu yra mažai likusių įmonių sulčių perdirbimui, tokiems produktams pirkti – sėkmės.

Vaizdo įrašas apie beržo sulčių naudą