akonit jungar vėžio gydymuiInformacija apie tai, ar galima išgydyti vėžį akonito pagalba, yra labai prieštaringa. Akonito Dzhungarsky naudojimas vėžio gydymui yra užregistruotas Senojo Tibeto medicinos darbuose. Pirmiausia, yra įvairių formų ir lokalizacijos šios ligos. Įregistruotos akonito alkoholio tinktūros terapinio poveikio individualios vėžio formos ir gerybiniai navikai atvejai.

Akonito vartojimo medicinoje istorija

Akonito Džungarijos naudojimas medicinojeXIX a. Viduryje atsirado pirmasis akonito vartojimo vėžiui gydyti paminėjimas (Lancet, Anglija). Tuo pačiu metu buvo parinktos homoeopatinės dozės. XX amžiuje akonito tinktūrą naudojo daugelio šalių onkologai.

Tradiciškai, kovojant su vėžiu, naudojamas akonito tinko liaudies medicina ir homeopatija. Tai laikoma pagalbine ir pagrindine priemone. Yra nuorodų į teigiamus kapoto akonito vartojimo rezultatus kompleksiškai gydant melanomą ir kitus onkologinius gleivinių membranos pažeidimus, odą.

Kadangi akonitas yra labai toksiškas, gali būti imamas tik mikrodozės tinktūros. Gydymo planą individualiai parenka homeopatas. Svarbu nuolat stebėti kūno reakciją ir gerovę. Esant išreikštai neigiamai organizmo reakcijai, preparatas iš karto atšaukiamas.

Įdomūs faktai:

 1. Solženicynas paminėjo, kad akonitas sėkmingai vartojamas vėžiui gydyti (vėžio korpusas). Jis rašo, kad šaknys Иссык-Куля (aconitas) išgelbėjo jį nuo vėžio.
 2. Kartu su akonitu gydant onkologines ligas, naudojamas hemlock. Pastebėjau modelis – Hemlock gali remti kovos su storosios žarnos vėžiu, šlapimo organų, ir kovotojas – vėžiu visų organų, esančių virš juosmens. Šiuo atveju akonitas laikomas labiausiai nuodingomis ir pavojingomis. Nepriklausomai nuo vėžio, jis negali susidoroti, tačiau yra įmanoma, kad sudėtingame gydymo procese bus vaidmuo.
 3. Onkologijoje Akonit tikslinga taikyti siekiant sumažinti skausmą ir gydo pažeistą audinį, taip pat sulėtinti auglio augimą, anti-metastazes.

Kokiomis vėžio formomis rekomenduojama naudoti

tiriant Džungarijos akonito savybesHomoeopatijoje kovotojo tinktūra yra naudojama įvairiems vėžio tipams, įskaitant metastazes. Aconitinas sugeria giliai į audinį ir neigiamai veikia naviko ląsteles. Jis taip pat vartojamas gerybiniams navikams.

Related  Įtaka žmogaus sveikatai naudingų ir kenksmingų medžiagų daikon

Norėdami tinktūros naudojosi, svarbu parengti ją ir pasirinkti optimalų dozę. Nepaisant to, homeopatijoje ši priemonė yra plačiai naudojama sudėtingoje kovoje su vėžiu. Jei nuspręsite naudoti akonit Dzhungar vėžio gydymui, kaip jį vartoti gali pasakyti patyręs homeopatas ar žolininkas. Oficialiame medicinoje šis augalas šiuo metu nenaudojamas.

Naudinga nuodai ar vaistas

aconito šaknies tinktūraAconitas priskiriamas nuodingiems augalams. Jame yra alkaloidai – akonitinai, kurie mirtiniomis dozėmis gali sukelti kvėpavimo sustojimą. Net senovės Tibete ji pradėjo vartoti gydymui, įskaitant vėžio gydymą.

Aconitinai gali lengvai patekti į odą! Jums nereikia paruošti vaistų. Norėdami įsigyti akonito Dzhungarskogo tinktūros yra įmanoma suolais homeopatams arba užsisakyti per internetą. Pastarasis metodas yra rizikingesnis, nes nėra garantijos, kad jums bus išsiųstas kokybiškas vaistas, o ne padirbtas.

Labai agresyvios medžiagos visada naudojamos vėžiui gydyti. Jie turi daug šalutinių poveikių. Spiritinė Aconite jungarinė tinktūra gali neigiamai paveikti vėžio ląsteles, tačiau ji daro tą patį poveikį sveikiems audiniams.

Galima kontroliuoti narkotikų, oficialiai patvirtintų kovai su vėžiu, veiksmą. Jie veikia selektyviai. Naudojant aconito tinktūrą yra pakankamai rizikinga. Norint pasiekti nuolatinį gydomąjį poveikį, jums reikės laipsniškai didinti dozę.

kruopštus akonitų dzungarų naudojimasAkonito Dzhungarsky tinktūra yra naudojama homeopatijoje daugelio ligų, įskaitant kovą su vėžiu, gydymui. Šiuo atveju homeopatai pabrėžia, kad būtina pasiekti tokį narkotikų koncentraciją kraujyje, kuris pasiektų didžiausią leistiną ribą. Įvairiuose pacientuose tai yra individualus. Todėl dozę reikia parinkti labai atsargiai. Jei nuspręsite naudoti Jungar aconitą vėžio gydymui, turėtumėte pradėti nuo mikroskopinių dozių.

Jungar aconitas, kurio gydymas nėra patvirtintas PSO, nėra tradicinės vėžio gydymo schemos dalis. Jis oficialiai nenaudojamas.

Bulgarijoje, Kinijoje, Indijoje aonito tinktūra yra oficialiai leidžiama naudoti. TSRS narkotikas taip pat buvo naudojamas kompleksiniam vėžio gydymui.

Chirurgas-onkologas Zakartseva T. V. atliko kruopštus tyrimus ir sukūrė savo vėžio gydymo metodiką. Prieš pašalinant naviką, ji atliko gydymą akonito tinktūra. Operacija buvo atlikta po to, kai aconitinas sulėtino naviko augimą ir aktyvumą. Po operacijos gydymo kursas su aconitinu buvo kartojamas. Buvo pastebėta, kad aconitinas slopina vėžio augimą, pašalina metastazes.

Related  Prabangus japonų bonsai: klevas miniatuose

Vėžio gydymo akonitas savybės

Kadangi oficialioje medicinoje nėra akonito, onkologas neprisiima atsakomybės už tokį gydymą.

Sunkiai gydant vėžį akonitu, kartais pastebima teigiama dinamika:

 • Metastazės sulėtėja, jų skaičius mažėja;
 • jei agentas yra tinkamai naudojamas, beveik visi negrįžtami procesai vystosi beveik visiškai audiniuose ir organuose;
 • su tinkama doze, šalutinis poveikis yra minimalus;
 • Aconitinas gali sulėtinti naviko vystymąsi ir net šiek tiek jį sumažinti;
 • depresija, skausmas, apsinuodijimas.

Akonito taikymo alternatyviosios onkologijos schemos

Dažniausiai vaistas vartojamas homeopatijoje. Naudojama ekstraktas 10% alkoholio iš stiebagumbių, atlošo lapų arba raudono akonito. Tai yra labiausiai toksiškos rūšys. Norint pasiekti maksimalų dozių tikslumą, geriau naudoti insulino švirkštą. Jame yra 1 ml, kuris atitinka 40 lašų.

Nenaudokite dozavimo pipete. Tai sukelia didelę paklaidą, dėl kurios gali atsirasti perdozavimas.

Tinkamą gerkite tuščiu skrandžiu ar keletą valandų po valgymo. Lašai auginami ketvirtadaliu puodelio atvėsinto virinto vandens. Paros dozė palaipsniui didinama. Jei pradžioje jis yra 1 lašas, tada 20-oji diena bus 60 lašų. Tada lašų skaičius sumažinamas, naudojant atvirkštinę eilę. Gydymo ciklas bus 39 dienos. Tai yra apytikslė schema. Jis turi būti pasirinktas atskirai.

Standartinis gydymas – trys kursai. Tarp kiekvienos pertraukos atliekamos per dvi savaites. Jei pasireiškia ilgalaikis teigiamas poveikis, gydymas nutraukiamas. Jei atsinaujina, gydymas gali būti kartojamas.

Jei tinktūrai naudojama silpnai nuodinga augalų rūšis, dozė bus matuojama ml, o ne lašais.

“Karališkoji” aokonito gydymo nuo navikų technika

Jis sukūrė praktikuojančių homeopatas Tishchenko VV Pagal šį metodą taip pat naudojamas infuziją, bet per dieną rekomenduojama gerti tik vieną lašą produkto. Jis veisiamas 100 ml vandens. Kiekvieną dieną tik vieną kartą, tuščiu skrandžiu, jums reikia gerti lašą vaisto. Gydymo kursas – kol atsigauna.

Nevartokite aconito tinktūros su žolelių sultinėmis!

Naudojimo rizika

džiovintas akonito šaknisJei naudojate akonito tinktūrą, svarbu prisiminti apsinuodijimo požymius šio augalo:

 • noras vemti;
 • liežuvis, skruostai, lūpos, piršto galiukai;
 • yra jausmas, kad oda dreba;
 • atsiranda troškulys;
 • temperatūra pakyla;
 • esant stipriems kojų, rankų ar rankų apsinuodijimo raumenims, veido sukryžmiu, regėjimo pablogėja, kvėpavimas yra sudėtingas.

Griežtai draudžiama išbandyti net nedidelę akonito gumbų dalį! Džungaro akionito šaknis yra labai nuodingas. Net 1 gramas gali turėti mirtiną akonitino dozę.

Kaip matote, akonit dzungarian vėžio gydymas gali būti naudojamas neformaliai. Svarbu atsižvelgti į naviko tipą, jo dydį, lokalizaciją, metastazių buvimą, gydymo dinamiką. Žinoma, jūs negalite naudoti tik vienos tinktūros. Gydymas turėtų būti išsamus. Jis kruopščiai atrenka onkologą. Pasitarkite su gydytoju, ar galite papildyti kompleksinį gydymą aconito tinktūra.

Related  Obuolių actas dėl svorio praradimo: kaip gerti?

Su vėžiu turite kovoti – vaizdo įrašas