Naminių ananasų augaAugantis kambario ananasas nėra įdomus dėl jo skanu vaisių. Dekoratyvinė egzotiška visada pritraukia gerbėjus iš namų žaliojo kampo. Ananasų lapai, plazminiai, dygliuoti ir sultingi yra labai dekoratyvūs. Sukurti jam sąlygas įprastame bute nėra sunku. Jei viskas bus padaryta teisingai, kambario ananasas dėkos su žydėjimo ir vaisių. Tai užtruks kelerius metus, o išauginto jūsų patalpų ananasų nuotrauka papuoš jūsų namų albumą.

Pagrindiniai reikalavimai

Ananasas yra žolinis augalas, kuriame auga beveik metrai spygliuočių lapų. Dykumos atogrąžų mylėtojas mėgsta šviesą ir šilumą, vasarą gali gyventi lauke, tačiau žemesnė temperatūra ananasui yra mirtina. Patalpoje jis myli šilumą ir be projektų. Apšvietimas net žiemą neturėtų būti trumpesnis nei 6 valandos, o žiemą – šalia pietinio lango arba papildomai apšviesti.

Auginami namie ananasaiSausumu atsparus augalas nereikia dažnai laistyti. Į žemę ir mityba nėra tikslinga, bet yra ir lengvatų. Tropinių gyventojų priežiūra yra paprastas ir gali būti auginamas namuose.

Ananasų sodinimas

Ananasų auginimui namuose naudokite lapų išparduotuvęSodinimui ant uogų yra lapų girlianda. Pasirinkite ananasą, skirtą sodinti vasarą nuo šviežios derliaus. Ženklas, kad neseniai buvo sulaužyta uoga, bus sveiki gyvi lapai vaisiaus viršuje. Taigi jums reikia pasirinkti augalų su galingiausia ir sveika lapija.

Namuose atsukite žalią krūva iš vaisiaus apačios, sklandžiai pasukdami ašį. Pagal šio žmogaus rankų galią. Jei nepakanka jėgos, sukite kartu, vienas turi vaisių, o kitas atsikabina keterą. Galite tiesiog nupjauti galą švariu peiliu ir pašalinti plaušienos iš pašto. Po to būtina 2-3 cm nuimti apatinius lapus, atleidžiant kolonėlę. Čia galite išskirti tamsius taškus, tai yra šaknų užuomazgos, kaip prieš česnakų dobilą prieš sodinimą. Išdžiovinkite žaizdas, pabarstykite pelenais arba iškepta anglimi.

Savaitė, tai yra įmanoma ir ilgiau, susukta gniūžtys turėtų būti pakabinamos ramioje ir šviesioje vietoje aukštyn kojom. Šiuo metu pradeda formuotis šaknų šaknis. Ateityje augalas gali būti laikomas liestis su vandeniu arba nedelsiant nusileisti.

Kai įsišaknijęs į vandenį auginantiems ananasus, svarbu, kad puodai būtų tamsūs, skystis keičiasi kas dvi dienas, o augalas šiek tiek paliečia paviršių. Per dvi savaites šaknys augs 2 cm, atėjo laikas augti žemėje. Galite šaknis ir sausi sodinukai, bet tuo pat metu laikyti jį po gaubtu, sukuriant specialų mikroklimatą.

Related  Nauda ir kenkimas organizmui nuo valgymo moliūgų

Rozetės sodinimas žemėjeAugalų sodinimas atliekamas nedideliu pajėgumu, naudojant gerą drenažą, drenažo sluoksnį iš keramzitų ir dirvožemyje iš vienodų smėlio, humuso lapų žemių ir durpių dalių. Dirvožemis turi būti garintas ir apdorotas stipriu kalio permanganato tirpalu. Landing nukreipia į drėgną, bet ne drėgną žemę. Patvirtinimas vyksta per du mėnesius. Ženklas, kad augalas įsišaknijęs, yra jaunų lapų išvaizda, senieji palaipsniui sausinami ir juos reikia pjauti.

Po to, kai atsirado nauji lapai, laistyti augalus iš viršaus, kad lapų piltuvoje visada buvo vanduo. Tai yra sausųjų augalų reikalavimas rinkti atmosferos drėgmę.

Ananasų priežiūra

Po pirmojo lapo atsiradimo, laistymas atliekamas iš viršausŠaknys ir augalas gyvena namuose nepakanka. Mums reikia sudaryti sąlygas augalui žydėti. Norėdami tai padaryti, turite atitikti turinio sąlygas:

  • augalų laistymas ir virškinimas;
  • perkrovimas ar perkrovimas ir grunto reikalavimai;
  • vaisių provokacija;
  • kitos ananasų savybės.

Gėlių puodą laikykite apšviestaje vietoje, bet ne po tiesioginių saulės spindulių. Kambario ananasai plačiai plinta lapus ir turi atskirą stendą. Kita vertus, jis noriai dalijasi pajėgumais su augalais sukulentais. Jis myli kaimynus. Todėl ankstyvame amžiuje sodinti puodą kitų gyventojų sausos Meksikos yra net naudinga.

Lemiamą vaidmenį atlieka laistymo režimas ir kambario ananasų priežiūra. Augalas nemėgsta gruntuoti žeme ir sulaikyti vandenį pan. Todėl laistymas yra vidutinio sunkumo, suaugusiesiems augalui kartą per savaitę. Tačiau vasarą purškimas yra naudingas augalui lauke. Tuo pačiu metu kai vanduo išgaruoja, dalis absorbuojama iš lapų piltuvo. Šis avarinis rezervas, kurį teikia gamta, turi būti neišsenkamas. Jei augalas atsitiktinai išpilamas, žemė drėgna ilgą laiką, blogai nusausinama, būtina keisti substratą, tačiau atsargiai laikytis šaknų sistemos.

Pašarų augalas turėtų būti kartą per mėnesį. Geriausias organinių trąšų ananasas yra grietinėlė. Ekologinė tręšimas atliekamas pavasarį ir vasarą, siekiant padidinti žaliąją masę. Geriausias padažas su mineralinėmis skystomis trąšomis gėlėms naudojamas pakaitomis su saldainiu per pusę normos. Per 2 savaites vegetatyviniu laikotarpiu skystieji junginiai turi būti pilnai paruošti. Ananasų savybė yra tręšimo metodas. Tręškite augalą vandeniu, su praskiestu viršutiniu padažu į lapų rozetę. Žiemos maitinimas nereikalingas.

Vanduo drėkinimui turi būti šiltas, apie 30 , tarp laistymo žemės išdžiūsta.

Augalų transplantacija atliekama kasmet. Tuo pačiu metu dirvožemis yra naudojamas kakavos arba paruoštas savarankiškai su privalomomis durpių ir lapų žemės sudedamosiomis dalimis, kad būtų sukurtas norimas rūgštingumas. Smelis turėtų būti didelis. Medžio anglis, plytų trumai, vermikulitas ir perlis padidins tik mitybinį dirvožemio kiekį.

Related  Naudingos šparagų savybės ir jų naudojimas liaudies medicinoje

Vietos ananasų šaknies sistema yra silpna, o augalų transplantacija po vienerių metų didelėje talpykloje yra privaloma. Tačiau suaugusiam augalui gali būti pakankamai 3-4 litrų puodo. Persodindami augalą reikėtų nepamiršti, kad namo augalas yra didelis puodelis kenksmingas, nes žemė, neužpildyta šaknimis, yra rūgšta. Kita vertus, erdvesniame puodelyje kūdikiai bus gaminami net iki augalų derliaus, galite iš anksto išauginti naują ananasą.

Kai augalas persodinamas, kaklas negali būti palaidotas.

Gerai prižiūrėdami, ananasai gamina žiedynąPraėjus keleriems metams, namų ananasai nebus žydėti. Tada reikia pagreitinti vaisių augimą. Tai dar viena ananasų savybė. Jei augalas paskleidė lapų plokštes ties 0 cm, išaugo iki 25 cm ir jau pusantrų metų, galite bandyti provokuoti žydėjimą etileno viršutiniu padažu. Norėdami tai padaryti, šaukštą kalcio karbido 24 valandas įtvirtinti uždarame variklyje ir nusausinti išvalytą skysčio. Septynias dienas iš eilės lapų rozetėje užpildyti 50 gramų etileno vandens. Per pusantro mėnesio jūs galite tikėtis, kad žandikaulis tęsiasi. Jei taip nepasitaikė, tada patalpų ananasas dar nebuvo įgytas.Žydėjimo pabaigoje vystosi vaisius

Iššaukęs žydėjimą gali rūkyti ananasai. Kartą per savaitę per mėnesį jūs turėtumėte palikti rūkymo cigaretę arba uždegimo popieriaus lapą šalia jo. Tokiu atveju augalas turi būti padengtas plėvele. Tokie “gaisrai” paskatins lapelį formuotis.

Ananasų žydėjimas prasideda nuo bambuko formavimo viršuje, du mėnesius jis tęsiasi aukštyn ant pedicelio. Per dvi savaites, palaipsniui ir tik vienai dienai, kiekvienoje rankenoje mirksi mėlynos gėlių žibintai. Nuotraukoje ananasų žydėjimas nėra lydimas aromato, tačiau nuostabus kvapas yra kambario visada žydėjimo metu. Įleisdamas save gražus ananasas. Šis renginys trunka iki šešių mėnesių. Kaip ir viskas gamtoje, ananasai vystosi cikliškai. Atsižvelgdama stipriai sėklų formavimui, ji lėtai miršta, todėl daug auga. Galite auginti ir auginti naują patalpų ananasą.

Related  Kaip nustatyti, kodėl narcizai nešviečia ir neleidžia žydėti

Vaizdo įrašas apie ananasų nokinimo namuose