Myrtle namuoseMyrtle yra amžinai augalas, pašlovintas mitais. Jis laimi gėlių kvapą, šviečiančius žalius lapus ir gebėjimą kurti krūmą, medį ar bonsai iš savo namų namuose. Uždaroje šiltnamių kontūrose butai, biurai auga paprasta gėlių mirta. Manoma, kad tai yra rojus, kuris nusistovėjo ant žemės.

Kas užkariavo patalpų floristų pasaulį

Nuostabi mirtų kompozicijaViduržemio jūros mirtyje yra iki 4 metrų aukščio medis. Visos jo dalys yra gijimas, dėl geros priežasties pavadinimas paverčiamas balzamu. Kambarys mirdelis paprastas išlaikė savo naudingų savybių. Tik augimas tapo žemesnis, daugiau nei metras aukščio kambario sąlygomis nepadidėja. Tačiau paklusnūs filialai gali būti nukreipti pagal dizainerio idėją ir netgi išauginti nedidelę medžių giraitę ant dėklo. Myrtle yra paprastas, gėlė, galite be galo peržiūrėti savo kompozicijų nuotraukas.

Tai užtruks daugelį metų, jis imsis papuošalo, kol kapitonas sukurs tokį stebuklą iš krūmo. Tai menas. Bet net paprastą kvepiančią mirtos krūmą sunku augti. Prieš kiekvieną Vokietiją kiekviena mergaitė nuo mažiausio amžiaus rūpinosi savo medžiu. Kai ji susituokė, gėlė tapo jaunos šeimos talismanu. Kuo gražesnė nuotaka buvo mirta, tuo labiau šeimos laimė buvo numatyta šiai šeimai. Tai gali būti supratimas. Jei mergaitė surado žiedą, jos vyras taip pat supras, sugadins ir laimės bus šeimoje.

Mirtas yra žinomas kaip kulto augalas ne tik senovės Graikijoje. Tai yra sutuoktinių ištikimybės, ramybės ir ramybės simbolis namuose ir dabar. Vestuvių vainikai iš mirtos ir rožių virvių simbolizuoja pora ištikimybę.

“Myrtle” sveikatai namuose. Kultūros lapai gamina malonų kvapą, gėlės yra kvapiosios. Mokslininkai nustatė, kad mažas krūmas sunaikina iki 80% mikrobų, plaukiančių ore. Gėlių kvapas visiems kambario gyventojams veikia ramiai – pacifies!

Naudojant šaltai, garso įkvėpimas su mirto lapais yra naudingas. Ir kai augalas žydi su baltomis ir rožinėmis gėlėmis, neįmanoma iš jo atsikratyti. Džiovintos jo uogos – prieskoniai.

Myrtle paprasta, rūpinasi namais

Augalų stiebo formavimasSukurti sąlygas, kuriomis augalas yra klestintis, gyvenamosios patalpos su žmogumi padalijimas nėra lengvas. Myrtle yra augalas specialus. Tai reikalauja, kad meilė ir priežiūra būtų daugiau nei kiti palangės gyventojai.

Pagrindinis uždavinys plėtoti gėlių yra suteikti jam šalta žiemą. Miesto apartamentuose su centriniu šildymu yra beveik šviesaus kampo su maždaug 10 laipsnių temperatūra. Norint išsaugoti situaciją, galima naudoti uždarą lodžiją ar balkoną, kur žiemą galima laikyti mirtį įprastą augalą.

Pradėkime nuo to, kad nusipirkime gėlių parduotuvėje, išaugintos toli Olandijoje. Gražus medis sugriovė šviesią lapiją, sveika rūšis.

Related  Naudingos savybės ir vitaminų arbata iš obuolių lapų

Tačiau praėjo šiek tiek laiko, ir tapo aišku, kad lapai pradėjo džiūti ir nukristi. Ir nors jų daug yra, krūmas vis dar yra purus, bet skubiai reikia pamatyti, kas yra su šaknimis, priversti atidžiai jį paimti iš konteinerio. Čia beveik nėra žemės, tarp siautulių šaknų raiščio. Nesuprantama kompozicija, panaši į buitinių šiukšlių ir tam tikros medžiagos granules, gali būti trąša, kurią augalai tiekia. Reikia transplantuoti mirtą, tai yra įprasta praktika visoms įsigytoms gėlėms, transplantuoti po dviejų savaičių karantino.

Myrto paprastų priežiūra apima šiuos veiksmus:

  • transplantacija;
  • genėjimas;
  • apšvietimas;
  • turinio temperatūra;
  • laistymo režimas, lapų drėkinimas, trąšos;
  • problemų pašalinimas.

Augalų transplantacija atliekama puodelyje su geru drenažo skylu. Puodo imamas daugiau nei tas, kuriame įrengtas augalas. Šaknys išsiskiria iš substrato ir pasodinta į naują teisingos kompozicijos žemę. Bagažo nėra palaidotas. Drenažo sluoksnis sukuria ne mažiau kaip 5 cm. Dirvožemio sudėtis sudaryta iš pusiausvyros dugno, antroje pusėje yra vienodos durpių, smėlio ir humuso dalys. Ateityje gėlių transplantacija tur ÷ tų būti atliekama perkrovimo būdu, jei mirtas neapsiriboja ir šaknys yra sveikos.

Priešgaisrinis mirpas leidžia jums sukurti bet kokios formos karūnąGirtavimas ar kaklelis auginimo karūną yra būtinas, kad šakos nebūtų ištemptos, o augalas yra kompaktiškas. Po pavasario genėjimo, augalas greitai išleidžia jaunus lapus ir pradeda žydėti.

Iškirpti viršūnės gali būti įsišakniję, gavus jaunų mirtų. Vandenyje išsiskiria augalai, po to dengiami lengvame dirvožemyje, kol jie pradeda išleisti naujus lapus.

Kambaryje, kuriame laikomas įprastas mirtas, turėtų būti šviesos, gero oro keitimo. Tiesioginiai saulės spinduliai išdžius lapus ir pradės nukristi. Vasarą gamykla mėgsta būti lauke. Žiemą patalpa taip pat turėtų būti lengva, kieta, didelė drėgmė.

Augalų laistymas turėtų būti vidutinio sunkumo, tačiau dažnai, kad žemė būtų nuolat šlapi, bet ne šlapio. Vanduo neturėtų būti chloro ir kietumo druskų. Geriau, jei jis filtruojamas anglies kasečių ėdale. Reguliarus purškimas, su samanos padėklu padės išlaikyti norimą drėgmę aplink mirtą.

Mirta įprasta neturėtų būti dedama į miegamąjį vietą. Jo eteriniai aliejai yra sužadinimo, ir ramus miegas bus sutrikdyta. Dėl tos pačios priežasties, naktį, nenaudokite narkotikų iš mirto.

Du kartus per mėnesį šilta priežiūra nuo kovo mėn. Reikia tręšti trąšų trąšomis. Jei auga žali medis arba formuojasi bonsai, trąšos imamos dekoratyviniams kambariniams augalams. Norėdami žydėjimo krūmo, jums reikia imtis kitos sudėties, su dominuojančia fosforo druska.

Related  Kalatea namuose reikalauja ypatingos priežiūros

Žydintis MirtasSukeldama augalą ir išmesdama lapiją, jei jam buvo sukurtos tokios sąlygos:

  • saulės spinduliai degina karūną;
  • vandens režimo ir mikroklimato nesilaikymas;
  • žiemoja šiluma;
  • šviesos trūkumas vasarą ir žiemą;

Visa tai jis laiko meilės trūkumu ir pašalina lapus.

Ar galima išgyventi mirusį augalą

Šis sėklų augalas vis dar gali būti išgelbėtasKartą, kai nurimo, lapai tampa pastebimi, reikia atsigriebti su didinamuoju stiklu. Galbūt ant tavo gėlių pradėjo augti voratinklis. Pirmasis ženklas yra atskirų lapelių pageltimas. Jis gali išspręsti, jei lapai retai drėkinami, o kambaryje yra sausas oras. Jei lapų pageltimas yra masyvus, tada priežastis gali būti perpildymas ir šaknų gleivėjimas.

Su gyvomis šakelėmis, augalą reikia atgaivinti. Visų pirma, mes atliksime šaknų peržiūrą, pašalinsime visus sugadintus. Vietos supjaustoma angelais, tada Kornevin. Nuimkite žemės dalį iš lapų, atlikite gilų genėjimo. Palikite tik gyvus šakelius. Sodinuką lengva paimti, kad jame nebūtų vandens. Dažnas laistymas vandeniu mikro dozėmis Kornevin. Ir laukti, galbūt, augalas ateis į gyvenimą. Tai geriau neteikti gėlių į šią valstybę.

Muzikinio meno komplekto turinys – video