Vikingas svetainėjeKaimo darbuotojas, turintis visą gyvulių ir didelę kaimynų dalį, pagarbiai vadinamas “arkliu”. Kultivatorius “Viking” palengvina darbą, lengvai atlieka sunkiausius žemės darbus. Visi kultivatorių modeliai gaminami Austrijos, Prancūzijos ir Latvijos gamyklose, turi nepriekaištingą komplektą ir paprastą techninę priežiūrą.

Skirtumas tarp mažųjų prietaisų “Viking” linijos

Viking kultivatorius“Viking” kultivatoriai skirti dirbti su mažais privačiais dvarais. Profesinė modelių klasė turi didelį potencialą. Reikalingas rusų vikingų prekės ženklas. Bendrovės politika yra šūkis – technikas turi plūsti technologiją, bet neplūsti. Sukūrus naujus modelius, gamintojai atsisakė naudoti dvitakčius variklius su jų trūkumais.

Visi vidutiniai ir lengvi modeliai turi “American” “Briggs” galingą, naujausi modeliai yra įrengti “Kohler”. Veikia – tai elektroninio uždegimo sistema. Aušinimas yra erdvus, ant įleidimo angos vamzdžio yra filtras.

Sukimo momento perdavimas kultivatoriaus vikingo dirže, reduktorius, naudojamas širdys, atvirkštinis. Išdėstymas leidžia sukurti modelio stabilumą, neatsižvelgiant į nelygybės reljefą. Vibracijos sugėrikliai, sumontuoti tarp variklio rėmo ir rankenos, sumažina rankų nuovargį. Visos besisukančios dalys yra aptvertos, tačiau galite reguliuoti mechanizmus, rankena gali būti rankiniu būdu. Visur lengvai montuojamas ir apgalvotas tvirtinimas.

“Viking” kultivatoriaus kainos mažai skiriasi nuo vidaus modelių, kurių patikimumas ir funkcionalumas gerokai didesnis. Pateikiame keletą labiausiai charakteringų gerai žinomo gamintojo technikos pavyzdžių.

Kiekviename komplekte esančioje kultivatoriuje būtinai pateikiamas modelio aptarnavimo nurodymas. Prašome jį ištirti prieš įjungdami variklį. Čia rasite daug įdomių dalykų, net jei anksčiau naudojote panašų vienetą.

Modeliai variklinių kultivatorių Viking

Vikingas 440“Cultivator Viking 440” yra BriggsStratton 475 serijos variklis, kurio talpa yra 3,5 litro. su., lengvai pradėti sistemą. Įrenginys priklauso serijos lengvosioms mašinoms, naudojamoms dirbti tvirta erdve. Jis turi kompaktiškus pjaustytuvus, kurių darbinis plotis yra 42 cm. Maksimalus apdirbimo gylis yra 32 cm, reguliuojamas atidarytuvu. Dirvožemio tankis nėra kliūtis, malūnai įtempia žemę. Išankstinė ir atvirkštinė važiavimas keletą kartų leis išlaikyti sutankintą dirvą, perjungimo reguliatorius ant atbulinės eigos yra ant rankenos. Rankena yra reguliuojama aukštyje, kad lengvai judėtų ir sulankstytų transportavimo metu.

Related  Pirkite elektrinį kultivatorių vasaros rezidencijai – paspartinkite dirvos auginimą

Pjovimo agregatai yra su peiliais, kurie užtikrina visišką apsaugą nuo sunaikinimo. Pjovimo mechanizmo kraštuose sumontuoti apsauginiai pjovimo įrankiai. Transportuojant iš priekio, yra numatytas pakreipiamasis ratas. Kultivatorius yra pažangus HB 400 ir atlieka tas pačias funkcijas.

Modelis sveria 39 kg, jis lengvai transportuojamas automobilio korpuse.

Vikingas 445Kultivatorius Viking 445 yra dviejų variantų. Kultivatoriai HB 45 ir HB 45 R skiriasi dėl modernizuoto modelio atvirkštinio buvimo. Vartotojai atkreipia dėmesį į tai, kad malūnsparniai patenka į žemę, nes jie pirmiausia gilina, tada tampa pagreitį. Rankena turi tris pakopas aukščio, lengva rasti patogią padėtį. Kitas rankena gali būti nukreipta, kad nejudėtų ant arimo lauko, o mechanizmas eis tiesiai.

Patvarus korpusas yra pagamintas iš aliuminio, šerdeso velenas pagamintas iš specialaus plieno, o kirmėlė pagaminta iš bronzos. Kaip lengvai veikia kultivatorius Vikingas demonstruoja vaizdo įrašą:

Naudodami šį įrenginį galite naudoti įvairius priekabų įrenginius. Kai arimo tankus dirvožemio galima pakabinti apkrovas, naudoti akėčių, antgaliai, Ridger ir kita standartinė įranga.

Specifikacijos:

 • variklis – BS I / C 450 serija (JAV);
 • bendra galia -3,5, efektyvus – 1,9 l. s.;
 • apdorojimo plotis – 25-60 cm:
 • Mažinimo įrankiai – kirminas su juostos pavaromis
 • arimo gylis – 30 cm;
 • svoris 40 kg;
 • kaina – 35990 rubliai.

Vikingas 540“Viking 540” – kultivatorius su 5,5 litrų varikliu. su Įrenginys atrodo galingas ir agresyvus, tačiau jį lengva valdyti. Transportavimo ratai yra 20 cm skersmens, judantys lauke frezose. Tinka aparatai, naudojami esant didelio ploto su surinkimo iki 90 cm. Jis turi priekyje ir atgal ir gebėjimas dirbti su įvairių prikabinamų padargų.

“Viking 540” kultivatorius skiriamas lengvai paleidžiant galingą variklį “BS 800 Series OHV”, kurio degimo kameros tūris yra 205 cm3. Keturtaktis variklis veikia benzinu AI92 ir AI95. Rankena yra sumontuota svirtimi galiniam ir priekiniam judesiui. Grandinės transmisija uždaryta su išimamu aliuminio korpusu ant varžtų.

Kateriai iš gamintojo turi visą garantiją. Komplekte yra 6 malūnai, lengvai montuojami mazgai be papildomų raktų.

Produktas sveria 56 kg, turi sulankstomą rankeną.

Related  Kultivatoriaus čempionas – patikimos technologijos galingose ​​rankose

Vikingas 560“Viking 560”, kultivatorius ir sunkesni tokios įrangos modeliai, naudoja “Kohler Courtage XT6 OHV” variklį. Veikiamoji galia velenui yra 2,4 kW, o greitis 3000 aps./min. Tuo pat metu įrangos ištekliai padidinami 26%. Rankenos plotis pasikeitė. Jis nėra reguliuojamas ir yra 60 cm. Priekinis ratas pašalinamas kaip nereikalingas, įrenginys lengvai juda ant peilių. Pagalbiniai ratai yra sumontuoti už arčiau operatoriaus. Sukimo momentas per diržą yra perduodamas į grįžtamąją pavarą. Taip pasikeičia kultivatoriaus darbo mazgų judesiai. Korpusas, pagamintas iš metalo, atlaikys bet kokias apkrovas. Su visa galia, įrenginys yra lengvesnis nei HB 540, sveria 46 kg. Priedų rinkinys išplečia technikos apimtį. Prietaiso kaina nuo gamintojo – 38990 rubliai.

Vikingas 585Kultivatorius Vikingas 585 taip pat yra įrengta su nauju varikliu, “Kohler” “Galingas mašina lengvai rankenos Pūdymas, su 85 cm surinkimo. Svarbu papildyti vairalazdė pakabinami padargai savo galia tarnauti ne tik per pavasario derliui. Visa Vikingų linija skirta labiausiai sudėtingam darbui. Pasirinkimas yra susijęs su sąlygomis, kuriomis mašinos bus eksploatuojamos.

Kuo bus pridėta daugiau priedų, tuo efektyviau naudojamas įrenginys.

Techniniai parametrai:

 • efektyvi galia – 2,4 kW;
 • apdirbimo plotis – 85 cm;
 • reguliuojama rankena – 3 pozicijos;
 • vairuoti – 2 greičiai, pirmyn ir atgal;
 • reduktorius – kirminas su diržo transmisija;
 • arimo gylis – 32 cm;
 • svoris – 49 kg.

Modelis kainuoja 39990 rublių.

Vikingas 685“Cultivator Viking 685” yra galingiausias Rusijos tiekėjas. Jame įrengtas naujas maitinimo blokas ir pritaikytas dirbti su dideliais plotais. Tai skiriasi tik galia, arimo plotis nepadidėjo ir savininkas gali laisvai nuspręsti, kur naudoti tokią jėgą.

Pabaigoje būtina įspėti kultivatorių savininkus Viking apie vieną požymį. Pažeidžiamas brangios įrangos nuoroda yra reduktorius. Todėl net įsigijimo metu turite paprašyti išardyti pavarų dėžę, atidaryti dangtį, įsitikinti, kad sausas kiekis. Ateityje būtina prižiūrėti vožtuvų sandarumą. Laikykite įrankį sausoje, šildomoje patalpoje, bent reduktoriuje.

Related  Pump Kid, rūšis, segmentas naudoti

Vaizdo įrašas apie “Viking” kultivatoriaus priedus