siurbliai BabyVibracinis siurblys “Baby” gaminamas Rusijoje keliais augalais. Neįprastos mašinos yra naudojamos ūkiuose dėl vandens tiekimo, pavyzdžiui, drenažo ar drėkinimo vandens. Įrangos charakteristika yra paprastas techninės priežiūros, mažo svorio ir mažiausios segmento kainos.

Siurblių apimtys

siurblio montavimasUniversalus siurblys naudojamas ūkiuose įvairiais būdais. Apriboja tik įrankio galios ir galvos naudojimą. Siurblys Kūdikis naudojamas vandens siurbliui maišyti su smėliu ar dumblu, bet su mažu suspenduotų medžiagų kiekiu.

Užduotys atliekamos su įrankiu:

 • didėjantis 40 metrų gylis;
 • pakrovimas į konteinerius, kurių aukštis mažesnis nei 4 metrai, tiekimas į vandens tiekimą;
 • aikštelės laistymas vandeniu iš atviru rezervuaru;
 • užtvindytų patalpų ar baseinų drenažo sūkiai;
 • kurti slėgį, plaunant automobilius, pastatus lauke, pėsčiųjų takus.

Naudojamas skirtingomis kryptimis, vandens tiekimas yra iš apačios ir iš viršaus. Bet bet kokiam be variklio veikiančiam siurbliui turi būti įrengta siurblio valymo filtras, automatinis, apsauga nuo variklio perkaitimo. Šiuolaikinių modelių gamintojai garantuoja įrangos eksploatavimą per pusantrų metų. Tačiau ūkiuose galite susipažinti su siurbliuku, esant 25 metų amžiui. Pirmieji modeliai buvo labiau perspektyvūs. Siurblio kaina, priklausomai nuo konfigūracijos 1300-2500 rublių.

Kad galėtumėte ištisus metus naudoti, vibruojantis siurblys gali būti tiekiamas be pasekmių skaičiavimo. Nepaisant guminės tarpiklio, vibracija eksploatavimo metu yra perduodama korpuso sienoms, ją sunaikinti. Laikui bėgant, prietaisas, kainuojantis tūkstantį, sunaikins skylę, kurios kaina matuojama dešimtimis tūkstančių rublių.

 Prietaisas, veikimo principas ir vandens siurbliai

Siurblys kūdikisVibracijos siurblys Kūdikių darbo vienetas turi membraninę kamerą. Membrana yra elastinga dinamika. Siurblį maitina 50 Hz kintamosios srovės tinklas. Elektromagnetiniai svyravimai su tuo pačiu dažniu įtakoja polių pasikeitimą į šerdį, todėl jis atlieka svyruojančius judesius ašine kryptimi. Šiuo atveju, per plūdurą, šerdis yra prijungtas prie membranos. Vandens kameros tūrio didinimas sukuria vakuumą, vandens srautus. Suspaudimo metu jis išspaustas per vožtuvą. Struktūriškai vandens įleidimo anga gali būti viršuje arba apačioje. Tvoros vieta nustato siurblio veikimą.

Related  Kultivatoriaus čempionas – patikimos technologijos galingose ​​rankose

Vandens siurblio dizainas Vaikas yra paprastas. Tačiau norint, kad siurblys veiktų ilgą laiką, siūloma įrengti jį automatizavimui:

 • Sausos eigos jutiklis, kuris leidžia sustabdyti operaciją, kai kamera vėdinama ar užkemša smėlio;
 • plūdinis jungiklis, veikiantis iš anksto nustatytu lygiu;
 • tinklo įtampos reguliatorius;
 • termostatas, siekiant išvengti perkaitimo siurblio korpuso;
 • RCD;
 • atbulinis vožtuvas;
 • manometras;
 • akumuliatorius.

Įrankis pratęsės tarnavimo laiką, tačiau pridėsime įrenginio kainą. Kai kuriuose modeliuose įdiegta reikalinga įranga, o turtingesnė įranga – brangesnis siurblys.

Vibracijos siurblys kūdikisVibracijos siurblys Vaikas turi keletą modifikacijų. Mažesnis vandens suvartojimas yra “Kid” ir “Malysh-K” serijoje. Siurblys gali būti naudojamas pumpuojant cisternas su vidutiniškai nešvariu vandeniu arba sumontuoti gręžiniuose ir gręžiniuose, kurių vidinė dalis didesnė kaip 100 mm.

Mažesnis vandens suvartojimas reiškia, kad kai kuriais atvejais variklis gali veikti oro erdvėje ir tampa karštesnis. Todėl “Kid-K” turi įmontuotą apsaugą nuo perkaitimo. Naudodamiesi šiais įtaisais, reikėtų apsvarstyti galimybę į kamerą į smulkų smėlio sluoksnį įkišti į smulkų smėlio sluoksnį. Todėl povandeninis siurblys šuliniam laukui Vaikas įrengiamas metrui nuo apatinės vandens įleidimo apatinės ribos. Išpylimo iš talpyklos lygio turėtų būti lygis, plūdės jungiklis netrukdo.

siurbliai su viršutiniu ir apatiniu vandens įleidimuJei naudojate vandens šulinius, geriau naudoti siurblius su viršutine vandens suvartojimu, kai variklis yra apačioje, turi geresnes darbo sąlygas. Siurbimo anga užima švarų, ne įsiurbtą vandenį. Turėdami tas pačias technines charakteristikas, mazgai Malysh-M ir Malysh-3 turi mažesnį skerspjūvį. Jie gali būti montuojami mažesnio skersmens korpuse.

Siurblio specifikacijos:

 • našumas – 432 l / val .;
 • galva – 4 barai;
 • sunaudota energija – 245 W;
 • svoris – 3,5 kg;
 • išorinis rankovės skersmuo – 100 mm;
 • didžiausias montavimo gylis yra 40 m.

Kid-3 svoris 3,2 kg, skerspjūvis 76 mm, tuo pačiu sumažinant tinklo energijos suvartojimą iki 160 vatų. Tuo pačiu metu jis gali pakelti vandenį nuo 20 m gylio.

Related  “Viking” vejapjovė – vertingas patikimų technologijų pasirinkimas

sūkurinis siurblysToje pačioje kategorijoje, kad kūdikio siurblys priklauso Baltarusijos gamintojui “Rucheyk”. Vibruojančio povandeninio siurblio modelis Sūkurys-1 atitinka “Kid-M” su viršutine vandens įsiurbimo sparta ir apsauga nuo perkaitimo. Siurblio korpusas yra šiek tiek daugiau masyvus, 4 kg, 98 mm skerspjūvis, kuris leidžia jį sumontuoti korpuse daugiau nei 4 coliai.

“Brook-1M” turi apatinę tvorą, todėl įrankis gali būti naudojamas kaip drenažo įrenginys, norint nusausinti baseinus švariu vandeniu. Baltarusijos siurblio kaina ir jos kokybė nesiskiria nuo Rusijos modelio.

Siurblių Baby ir Brook pildymas ir eksploatavimas

siurblys veikia kūdikisPirkdami siurblį, iš anksto būtina nustatyti, kur įdiegti įrangą. Taigi, jei reikia tiekti vandenį iš rezervuaro drėkinimui, geriau nusipirkti siurblį “Baby” su apatine tvora. Tada galite beveik visiškai ištuštinti konteinerį. Jei norite naudoti vandenį kėlimui iš gylio, tinkamesnis yra aparatas, kuriame tvora yra padaryta iš viršaus. Montuojant šulinį, vibruojantis siurblys turi būti izoliuotas nuo sienų guminėmis manžetėmis. Jie slopina vibraciją, tačiau sudėtinga sumažinti ir padidinti konstrukciją.

Vandens siurblys Vaikas yra skirtingas momentinis paleidimas. Gamykloje minimalus rinkinys apima:

 • siurblys;
 • Žarnos laistyti ir išgauti vandenį iš horizonto;
 • filtras ant įleidimo angos;
 • atsarginės dalys, įskaitant būtinai vožtuvas, stūmoklis;
 • vienfazio tinklo prijungimo kabelis su kištuku;
 • vartotojo vadovas.

Tai geriau, jei produktas yra pagamintas NVS ar Rusijos vietose. Didesnėje konfigūracijoje pateikiamas kaprono laidas giliai montuoti. Yra terminė relė, slėgio jungiklis, apsauga nuo sausos eigos. Kuo didesnė įranga, tuo brangesnis įrenginys.

siurblio tvirtinimasSvarbus tinkamas siurblio montavimas, darbinė padėtis turi būti vertikali, be iškraipymų. Patraukite siurblį stipriu nailono kordu, perduodamas per griovelius. Tuo pačiu metu, apkrovą su spyruokle reikia pakabinti žemiau, kad susilpnintų vibraciją. Siurblio korpusas nuo korpuso sienų atskiriamas elastingomis rankogaliais.

Niekada ne mažinkite giluminį siurblį, naudodamas laidą, jis neužges, bet rezonuoja su vibracija. Tai gali sukelti nusidėvėjimą, o siurblys gali nukristi.

Šios kategorijos siurbliai nėra skirti ilgalaikiam eksploatavimui. Kruopštus požiūris į įrenginį ir remontas gali prailginti tarnavimo laiką. Pasibaigus garantiniam laikotarpiui remontas dirbtuvėse tampa neracionalus. Bet atsarginės dalys yra nebrangios, remontas nėra sudėtingas. Jei variklis veikia, korpusą galima lengvai išmontuoti, montavimo seką galima rasti naudojimo instrukcijoje.

Related  Viking Cultivator – modelių apžvalga

Universalus siurblys taps nepakeičiamu šalies padėjėju. Palikdami, galite jį pasiimti su savimi.

Vaizdo siurblio apžvalga

https://www.youtube.com/watch?v=xRGrPqdjkR4